Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Funeral

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Funeral last won the day on October 11

Funeral had the most liked content!

Community Reputation

392 Świetna

About Funeral

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uraziłem godność moderacji swoim niestosownym zachowaniem, dopuszczając się absurdalnego wykpienia wydarzeń rodem z serialu paradokumentalnego (całkowicie anonimowej postaci w całkowicie anonimowym świecie, gdzie każdy może napisać wszystko) - chyba zasłużyłem na zostanie banitą / renegatem mea culpa mea suprema culpa, niech Bóg zlituje się nad mą duszą. Proszę o najcięższy wymiar kary!
 2. Czyli wy to na tym forum tak na poważnie, z osobistymi zwierzeniami przed obcymi randomowymi ludźmi z internetu? Oj chyba tu nie pasuje, kasujcie / blokujcie konto. Adieu
 3. Chyba jestem w ciąży... Jestem gotów: UWAGA wysoki poziom Cringe'u!!!
 4. To teraz Niemcy którzy dymali nas od czasów rozbiorów przez obie wojny światowe i nie dali grosza odszkodowania, są "kumplami"? Dalej dymają Polszę na hajs przejmując 90% mediów, dużą część banków, hurtowni, przetwórni, nastawiali marketów które nie płacą podatków przez śmieszne sztuczki finansowe obchodzenia podatków gdzie sami od siebie kupują znaki towarowe tworząc sztuczne koszty, a "Polski" rząd z pieniędzy Polskich podatników finansuje im fabryki, gdzie Polacy pracują za 1/4 wynagrodzenia Niemca, cały zysk idzie oczywiście do Reichu a cebulaczki mają się cieszyć jak małpki, że Pan Helmut pozwolił im pracować... dobrze wiedzieć, że od teraz to nasi "kumple". Tak jak kurwa sprzedaje dupę za hajs, tak Polska sprzedała suwerenność za hajs - no godne to pochwał i gratulacji. Ciekawe co będzie jak się Polsza zbuntuje i nie zechce dać dupki w pewnym momencie, co na to nasz alfons (Niemcy)? O ile mi wiadomo to Układ z Schengen to załatwił, a nie UE. Są kraje które są w Schengen i nie są w UE. No dzięki temu bezgranicznemu transportowi, całe obciążenia związane z pilnowaniem granic i przemytu zostało przerzucone z bogatych krajów będących w środku Europy na dziadów zamieszkujących obrzeża - paluszki lizać tyle wygrać. O chuj aż wstałem do hymnu po takim przemówieniu:
 5. Mi to wygląda jak przemówienie Lenina w 1917 do Bolszewików mających szturmować Pałac Zimowy. Taki śmieszny Twist - kiedyś komuniści najpierw zrobili rewolucję żeby przejąć kraje, teraz komuniści przejęli kraje żeby zrobić rewolucję.
 6. Masz swoją odpowiedź. Ten cały "7 Metrów Pod Ziemią" to program oparty na wyznaniach mitomanów. Przyjdzie taki popierdoli farmazony, za nagranie dostanie ze 300 cebulionów i idzie na browara, a naiwniacy w internecie łykają jego pierdolenie nabijając wyświetlenia, bo temat kontrowersyjny max. No chyba tylko w takim przypadku: Normalna babka to sobie znajdzie normalnego faceta, a nie jakiegoś anona bijącego konia do kubka. Za to na zachodzie przybywa pierdolniętych feministek "Fat Pride", włosy pod pachami, kurwa śmierdzące, zaniedbane, a na dodatek pierdolnięte na łeb - takie faktycznie mogą kupować spermę w hurtowych ilościach, bo kurwa nawet największy desperat boi się, że w czasie kopulacji z lądowym wielorybem może go taka baba rozwalcować swoim gargantuicznym bebechem. PS. No dla mnie to pojebane człowieku, jeden typ może zapłodnić pół miasta jebniętych bab których dzieci mogą robić kolejne dzieci mając tego samego ojca - kazirodztwo w najlepszym wydaniu, no ale czego się kurwa spodziewać jak oni chcą zalegalizować pedofilie. Lewaki mają kurwa ostro popierdolone pod kopułami dlatego im dalej od tych pojebów tym lepiej.
 7. No miałem taką opcję, poznana oczywiście W INTERNECIE mówiła, że ma 22 lvl faktycznie miała 17 - gadka szmatka, nawet sympatyczna, nawet wesoła, okazało się że jest koleżanką mojej SOMSIADKI starszej odemnie kilka lat. Spotkaliśmy się we 3 alko %%% no i też spałem tyle, że z 2ma laskami. Niestety skończyło się tylko na trzymaniu za cyca i jakiś takich mizianiach niewinnych nad czym niezmiernie ubolewam po dziś dzień Normalnie się z małolatą spotykałem bez intencji żeby jej zasadzić mrówkojada pod ogon (no może gdzieś tam z głębi podświadomości dochodziły głosy "ale by skubnął takie młode ciałko", ale rozsądek brał górę) - trochę pomagałem jej z angielskim do matury, rozliczenie w piwogodzinach. Poza tym jest bardzo wesoła, więc miło mi się z nią spędzało czas Jak to "postawi kolację"? Istnieje prosta zasada - albo płacimy po równo, albo za postawioną kolację laska stawia siurdaka Chyba, że Twój facet to skończony biały rycerzyk, który za punkt honoru stawia rozpierdalanie hajsu po koleżankach, żeby dostać kilka kropli atencji z ich strony - nie wiem, nie znam, nie oceniam. Ja tam za wszystkich facetów się nie wypowiem tylko za siebie - nie mam takiej potrzeby. Elegancko jak poznałem sobie laskę do LTR to ta koleżanka powiedziała, że "nie chcę wam robić żadnych kwasów" i ukróciliśmy kontakty, mądra dziewczyna to jest. Osobiście jak masz jakieś wątpliwości to wywal kawa na ławę, że tak kurwa to nie będzie słodko i jak chce mieć Twoją piczkę na wyłączność to jego siurak też ma być na wyłączność, jak on chce się spotykać z psiapsiółeczkami to Ty z kolegami będziesz się spotykała "na niewinną kawkę" i elo 3, 2, 0.
 8. Totalnie nie znam tej laski, a historia jest rozmiarów streszczenia pracy domowej z Polaka w libazie także nie pomogę bracie. Może testuje metodę pull-push, może jest borderką, może chciała mieć Cie w orbicie, może poznała kolegę z Big Black Salami... nobody knows bro! Ja po takim tekście: to bym jej dał spokój, bo jak dla mnie to wygląda na zerwanie. Zaczniesz nadskakiwać to co najwyżej będzie się za kilka tygodni śmiać z psiapsiółkami jak jej się udało Cie owinąć wokół palca, kocha to wróci, nie kocha to pół światu tego kwiatu!
 9. Nie wiem człowieku, dla mnie babskie ręce na randce wyglądają mniej więcej tak: Poza tym myślę, że Morena strzeliła se w kolano tekstem o tym, że była na wyjeździe z ex narzeczonym i zawahała się kiedy zapytał czy za nim tęskni, a nie jakiś kurła ciulowy pierścionek na paluchu. Bajdałej jak chłop wnika w to na którym palcu baby noszą swoje błyskotki ze znajomością całego kanonu znaczeń to, albo gość się tym zajmuje zawodowo, albo niedługo będzie musiała zakładać sztuczną brodę, usmarowane ogrodniczki i strap on'a żeby im się pożycie układało
 10. Mirek jutro o 4:30 u Moreny pod domem: Tak to widzę: O chuj to tak jak koleś z obrączką, który podbija do loszek przy barze - mała wtopa tzn. LTR odpada jeśli raczona wdziękami osoba ma IQ > 75, ale cimci rymci pozostaje kwestią otwartą Bajdałej moja ex też zaliczyła taką wtopę, tzn. miała zdjęcia z moim poprzednikiem jak zaprosiła mnie na chatę - czaisz co jest, wbijam a tam jpg w ramce, oni razem gdzieś kurwa w górach na mazurach itp. No ale ja byłem lepszą gałęzią, więc tylko się roześmiałem czy w razie powrotu jej narzeczonego mam się chować do szafy czy spierdalać po prześcieradle przez okno - było śmiesznie, co se podupczyłem to moje, takie kurła życie Pjoter
 11. Psy wyczuły krew, zraniona osamotniona łania na rewirze, kto pierwszy zatopi "kły" w jej ciepłej "nóżce" ten lepszy Czyli już wiesz, czego nie powinnaś robić ale i tak planujesz to zrobić - what the hell?! Gdzie się pracuje tam się chujem nie wojuje, kiedyś życie go nauczy mądrości której na obecną chwilę chyba nie ma za wiele.
 12. Najbardziej niezadowolonym ze swojego życia ludźmi są Singapurczycy, Singapur jest jednym z najbogatszych państw świata z najlepszymi zarobkami. Czemu tak się dzieje? Dlatego, że hedonizmem nie da się zapchać się emocjonalnej i duchowej pustki - jakkolwiek górnolotnie to brzmi. Celu w życiu, rodziny, przyjaciół i odpowiedzi na podstawowe pytanie "po co żyjesz?", nie da kolejny telewizor, nowe mebelki w kuchni, lepszy samochód itp. To jest dymiąca dziura nie do zasypania, a tą dziurę powiększają socjaliści i kapitaliści. Socjaliści wmawiają ludziom, że egzystencjalną pustkę da się załatać kasą z redystrybucji tj. kradzieży od pracowitych do klasy próżniaczej, a kapitaliści egzystencjalną pustkę chcą zasypać kasą zarobioną w korpo pracując po 12h na samozatrudnieniu - całkowicie sztuczny podział, gdzie w obu przypadkach chodzi tylko o poszerzenie wpływów nielicznych kosztem pozostałych 99%, tj. ten sam cel tylko metody różne. Można być szczęśliwym w kartonowym pudełku i cieszyć się, że dziś nie pada - można być nieszczęśliwym w pałacu i palnąć sobie w łeb, po utracie 30 z 50 posiadanych milionów dolarów, wszystko jest kwestią umysłu i nastawienia. Znów brzmi to jak kołczowe pierdolenie kota w bambus, ale tak po prostu jest - pieniądze w życiu są jak kobieta, mogą pomagać np. dając możliwość spełniania celów, ale mogą i niszczyć kiedy człowiek staje się ich niewolnikiem a kolejne zera na koncie nie oddają czasu spędzonego w robocie, do tego tak jak kobieta równie łatwo mogą się pojawić co odejść. Jedyna pewna rzecz to posiadana jaźń i podejście do życia, które odpowiednio wypracowane dają prawdziwe szczęście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.