Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

arachill

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Donations

  77.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetna

About arachill

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam takie samo zdanie. Pomyślałbym nad nauczką dla niej. Bez mściwości poprostu jakieś podobne zagranie jak będziesz wiedzieć, że jej zależy na czymś konkretnym.
 2. @ntech Księżniczkuje moim zdaniem. Chce żebyś bardziej ją adorował. Dla mnie takie zachowanie jest męczące, staram się ucinać swoje męki w takich sytuacjach.
 3. Nowy jesteś w pracy i pewnie sumienny. Chcesz robić swoją robote dobrze a tu mały zgrzyt. Każdy ma prawo uczyć się pracy szczególnie kiedy jest nowa i ma również prawo do małych błędów. Ja gdybym był na miejscu specjalisty stanąłbym w obronie swojej decyzji a z Tobą poszedłbym na piwo.
 4. To byłoby dla nich zbawieniem.
 5. Jeżeli Tobie jest nudno to Twoja Pani odczuwa nudę mocniej i pewnie dłużej. Małżeństwo nie jest lekarstwem na tę przypadłość.
 6. Taka sytuacja z dawien dawna, kiedy pracowałem za granicą. Miałem znajomego (wtedy 35 lat) do którego miała przyjechać z Polski do USA dziewczyna (której wcześniej nie widział, zeswatały ich mamy, ok. 32 lata). Pamiętam, jak znajomi mówili, że on z niejednego pieca chleb jadł. A jedna znajoma wtedy wypaliła, że do niego przyjedzie piekarnia. Hahaha
 7. Wg. mnie to jedna z prób odcinania Cię od rodziny i znajomych. Stara zagrywka kobiet, aby nikt inny nie dowiedział się o ich zagrywkach.
 8. Ja patrzę tylko w tą jedną jedyną.
 9. Nie czytam tego blogera, nie jestem również krytykiem literackim. Na podstawie tego tekstu stwierdzam, że jest bardzo słabo napisany, mnie za serce nie chwycił.
 10. "Jesteś miglancem." Taki tekst wczoraj usłyszałem od kobiety którą znam kilkanaście lat. Co o nim myślicie ?
 11. @Marek Kotoński Proponuję platformę d.tube to alternatywa dla youtube i przy okazji będziesz mógł zarobić w ich kryptowalucie. Pozdrawiam. Przykro mi z powodu zachowania platformy vimeo. Tym bardziej, że im zapłaciłeś.
 12. Ciężko było podjąć ostateczną decyzję bo: zarobki rosły a robote poznałem dobrze. Mimo wszystko rok czasu, wewnętrznie się telepałem, kiedy miałem się zebrać i iść do roboty. Złożyłem wypowiedzenie końcem marca. Powodem były gierki które odbywały się w pracy. Rozgrywki, szemranie, złośliwości, nie chciałem już w tym uczestniczyć. Miałem tego dość. Kiedy odważyłem się na ten ruch, kamień spadł mi z serca. Poczułem moc, to piękne kiedy przemyślisz decyzje i poprostu decydujesz. Dla szefa to był szok. @trebacz3223 Odpocznij, daj sobie czas. Przed Tobą nowy etap, ciesz się tym. Zbierzesz nowe doświadczenie, bardziej się rozwiniesz.
 13. Roszczenia tej Pani w tym przypadku będą rosnąć. Wiesz co to oznacza. Rób jak uważasz, ja nie lubię karuzeli emocjonalnej i pewnie bym w to nie wszedł.
 14. Ze swojego doświadczenia, mojego kumpla i rodziny, weź pod uwagę również jedzenie. Posiłki jakie będziesz spożywał za granicą, będą wpływać na Twój nastrój i zdrowie, żeby nie okazało się, że pieniądze które tam zarobisz wydasz w Polsce na leczenie.
 15. Słuchaj braci dobrze radzą: psycholog, hobby i inni znajomi. Ja dodam od siebie, że życze Ci abyś zaczą uwielbiać chwile samotności i spędzanie czasu w ciszy. Abyś potrafił doceniać ulotne momenty i zamiast szumu kobiety usłyszał np. ranny śpiew ptaków. Stary to jest czad, tylko i aż musisz uspokoić emocje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.