Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

arachill

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Donations

  77.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Świetna

About arachill

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Marek Kotoński Proponuję platformę d.tube to alternatywa dla youtube i przy okazji będziesz mógł zarobić w ich kryptowalucie. Pozdrawiam. Przykro mi z powodu zachowania platformy vimeo. Tym bardziej, że im zapłaciłeś.
 2. Ciężko było podjąć ostateczną decyzję bo: zarobki rosły a robote poznałem dobrze. Mimo wszystko rok czasu, wewnętrznie się telepałem, kiedy miałem się zebrać i iść do roboty. Złożyłem wypowiedzenie końcem marca. Powodem były gierki które odbywały się w pracy. Rozgrywki, szemranie, złośliwości, nie chciałem już w tym uczestniczyć. Miałem tego dość. Kiedy odważyłem się na ten ruch, kamień spadł mi z serca. Poczułem moc, to piękne kiedy przemyślisz decyzje i poprostu decydujesz. Dla szefa to był szok. @trebacz3223 Odpocznij, daj sobie czas. Przed Tobą nowy etap, ciesz się tym. Zbierzesz nowe doświadczenie, bardziej się rozwiniesz.
 3. Roszczenia tej Pani w tym przypadku będą rosnąć. Wiesz co to oznacza. Rób jak uważasz, ja nie lubię karuzeli emocjonalnej i pewnie bym w to nie wszedł.
 4. Ze swojego doświadczenia, mojego kumpla i rodziny, weź pod uwagę również jedzenie. Posiłki jakie będziesz spożywał za granicą, będą wpływać na Twój nastrój i zdrowie, żeby nie okazało się, że pieniądze które tam zarobisz wydasz w Polsce na leczenie.
 5. Słuchaj braci dobrze radzą: psycholog, hobby i inni znajomi. Ja dodam od siebie, że życze Ci abyś zaczą uwielbiać chwile samotności i spędzanie czasu w ciszy. Abyś potrafił doceniać ulotne momenty i zamiast szumu kobiety usłyszał np. ranny śpiew ptaków. Stary to jest czad, tylko i aż musisz uspokoić emocje.
 6. Moim zdaniem forum powinno być otwarte dla czytelników bez rejestracji ponieważ treść pozycjonuje forum w wyszukiwarkach.
 7. Widzisz, @Still a ja pamiętam, że przed wyborami gotowałeś gulasz
 8. Sytuacja z pracy, koleżanka okłamała mnie prosto w oczy na temat klientów. Po wyjściu klientów zwróciłem jej uwagę, że wkurzyła mnie tym, że w takiej sprawie mnie okłamała (zwalając tym problem na mnie) i że myślałem, że jest poważną osobą. A ona na to: masz problemy emocjonalne i że ona przymykała oczy na moje wybryki wiele razy. Po czym wybiegła z lokalu i wróciła zapłakana. Ze swojego menu serwuje mi teraz ciche dni. Tak, ja mam problemy emocjonalne kiedy ona łga.
 9. Jedna taka, założyła strone internetową na której mnie "wielbiła" tzn. pisała różne rzeczy jaki to ja jestem wspaniały i jak bardzo ona mnie kocha. Trwało to około roku. Kiedy ja pod wpływem rozbuchanego ego zerwałem z ówczesną kobietą i poszedłem do niej (myśląc, że będzie jak w raju), ona kopła mnie prosto w jaja, twierdząc, że żartowała.
 10. @karhu Tak się składa, że dziś rano przeglądałem zdjęcia na insta z # linii transsyberyjskiej. Taka podróż, może być podróżą życia!
 11. Cześć, wpłaciłem dotacje na forum (44,44zł) w ubiegły piątek. Czy wpłynęła na rachunek bankowy ?
 12. Nie wierze Ci i nie wierzę w Ciebie. Tego tekstu nie mogę rozszyfrować. Odpowiedziałem jej, nie potrzebuje żebyś mi wierzyła. Oczywiście w odpowiedzi był foch i odepchnięcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.