Jump to content

WolfSkin

Użytkownik
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

272 Świetna

About WolfSkin

 • Rank
  Szeregowiec

Contact Methods

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,072 profile views
 1. Pamiętam dużo takich dziwnych sytuacji w życiu jednak nie pamiętam tej jednej najbardziej dziwnej. Dziwne,prawda?
 2. Elo! Rozgość się i szanuj wiedzę z doświadczeń innych. Co ja bym dał aby mieć 22 lata i trafić na to forum...
 3. Pan redaktor Adam Sieńko napisał z dupy artykuł. Opowieści z krainy mchu i paproci. Żadnych konkretnych przepisów podpartych konkretymi źródłami. Clickbajt sygnowany facjatą nadwornego krzykacza Atora. Natomiast szacun za zwrot "W Polsce trwa bal na Titanicu" wejdzie on do mojej nomenklatury!
 4. Pewnie zamiast do psychologa poszła na psychologię... Witaj. Rozgość się. Korzystaj czerp wiedzę, ale też wspieraj! Dbaj o gramatykę i kulturę dialogu. Z biegiem czasu doradzaj braciom w dziedzinach w których możesz doradzać. Powodzenia!
 5. Polecam kanał "Fiksje Production" I całą serię przygód zmontowanych i komentowanych na styl paradokumentu "Dlaczego ja" lub "Ukryta prawda" najlepsze co dotychczas widziałem, no i oczywiście Obszar badawczy Szkolna 17 i King of the diamond. Śledzę tylko tę kanały i to mi wystarczy. Jest to jakaś pośrednia metoda odizolowania się od tego kuriozum socjologicznego, a jednocześnie wiem cały czas co tam się u nich dzieje.
 6. Siemka! Kolego prawidłowa postawa o to właśnie chodzi! Pozdro
 7. Jestem w trakcie suplementacji. Jest ok polecam! Należy jednak pamiętać że gwałtowny wzrost poziomu witaminy D3 może spowodować zwapnienie naczyń krwionośnych, aby zredukować ten efekt trzeba równolegle brać witaminę K2 MK7 i magnez najlepiej w formie cytrynianu. Ja do tego trio dorzucam kolagen (3cia grupa kolagenu to ten na stawy i kosci) Już teraz wiem że raz w roku będę taką suplementację robił. Jestem turbozadowolony!
 8. Ator swego czasu nagrał o tym odcinek, było tam sporo wyjaśnione. Mimo że go nie oglądam od dłuższego czasu to ten akurat odcinek Ci polecam. Na pewno odkopiesz gdzieś w starych wideoprezentacjach.
 9. WolfSkin

  SMV kobiet

  I w ten właśnie sposób nabijacie oglądalność takim właśnie "streamerkom" jak nie powiem kto! (żeby nie było sam tam nie wchodziłem) Całkiem niedawno zlinkowałem baaaardzo przydatny temat do ogarnięcia dla każdego chętnego i to w dodatku za zupełną darmochę bo organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w ramach projektu. Rezultat? 6 reakcji pod postem. Chyba nadszedł czas zadać sobie pytanie czy tematy poruszane na forum coraz częściej nie schodzą na psy? Beż urazy Panowie.
 10. #Janek Horsie, jednym z prowadzących w/w kurs jest Pan płk.Krzysztof Surdyk, były szef wywiadu, i właśnie niedawno miała miejsce premiera jego najnowszj książki "Wywiad w wojnach hybrydowych" również gorąco polecam. Pozycja naprawdę warta uwagi zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
 11. Witajcie bracia. Bardzo zachęcam do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnym kursie online "Wywiad i kontrwywiad gospodarczy- alfabet nowoczesnego przedsięboircy" (LINK DO KURSU PODAJĘ POD POSTEM) Kurs jest organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Ostrowie Świętokrzyskim i prowadzony przez czterech znakomitych fachowców, kurs ma formę webinaru na platformie Navoica, ma 60 godzin i jest podzielony na 10modułów (każdy zakończony testem),jest bardzo ciekawy i obejmuje między innymi takie zagadnienia jak legalne pozyskiwanie informacji o konkurencji,analiza otoczenia konkurencji,osłona kontr
 12. Świeżak! Co Ty? Zdziwiony? Kobiety mają wgrany przez naturę lepszy model kalkulatora w głowie niż my. No nie mów że jesteś zaskoczony...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.