Jump to content

WolfSkin

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

258 Świetna

About WolfSkin

Contact Methods

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,896 profile views
 1. Jestem w trakcie suplementacji. Jest ok polecam! Należy jednak pamiętać że gwałtowny wzrost poziomu witaminy D3 może spowodować zwapnienie naczyń krwionośnych, aby zredukować ten efekt trzeba równolegle brać witaminę K2 MK7 i magnez najlepiej w formie cytrynianu. Ja do tego trio dorzucam kolagen (3cia grupa kolagenu to ten na stawy i kosci) Już teraz wiem że raz w roku będę taką suplementację robił. Jestem turbozadowolony!
 2. Ator swego czasu nagrał o tym odcinek, było tam sporo wyjaśnione. Mimo że go nie oglądam od dłuższego czasu to ten akurat odcinek Ci polecam. Na pewno odkopiesz gdzieś w starych wideoprezentacjach.
 3. WolfSkin

  SMV kobiet

  I w ten właśnie sposób nabijacie oglądalność takim właśnie "streamerkom" jak nie powiem kto! (żeby nie było sam tam nie wchodziłem) Całkiem niedawno zlinkowałem baaaardzo przydatny temat do ogarnięcia dla każdego chętnego i to w dodatku za zupełną darmochę bo organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w ramach projektu. Rezultat? 6 reakcji pod postem. Chyba nadszedł czas zadać sobie pytanie czy tematy poruszane na forum coraz częściej nie schodzą na psy? Beż urazy Panowie.
 4. #Janek Horsie, jednym z prowadzących w/w kurs jest Pan płk.Krzysztof Surdyk, były szef wywiadu, i właśnie niedawno miała miejsce premiera jego najnowszj książki "Wywiad w wojnach hybrydowych" również gorąco polecam. Pozycja naprawdę warta uwagi zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
 5. Witajcie bracia. Bardzo zachęcam do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnym kursie online "Wywiad i kontrwywiad gospodarczy- alfabet nowoczesnego przedsięboircy" (LINK DO KURSU PODAJĘ POD POSTEM) Kurs jest organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Ostrowie Świętokrzyskim i prowadzony przez czterech znakomitych fachowców, kurs ma formę webinaru na platformie Navoica, ma 60 godzin i jest podzielony na 10modułów (każdy zakończony testem),jest bardzo ciekawy i obejmuje między innymi takie zagadnienia jak legalne pozyskiwanie informacji o konkurencji,analiza otoczenia konkurencji,osłona kontr
 6. Świeżak! Co Ty? Zdziwiony? Kobiety mają wgrany przez naturę lepszy model kalkulatora w głowie niż my. No nie mów że jesteś zaskoczony...
 7. Stawka 0% na napalm i biały fosfor, od teraz dla wszystkich!! By żyło się lepiej!
 8. Warto się zastanowić dlaczego tylko pod adresem Orlenu jest skierowana akcja protestacyjna? Na zagranicznych stacjach ceny są równie wysokie,więc eż powinny odbywać się protesty...
 9. Fail na siłowni to jest jak schodzisz do szatni z treningu i widzisz czarnego wora i wypiętą dupę murzyna który bieże prysznic z otwartymi drzwiami, tego się nie da odzobaczyć. Pozdro z UK. PS zostawiłem specjalnie główne drzwi otwarte aby każdy mógł podziwiać.
 10. "Pług odciska piętno, nie tylko na glebie" autor niznany, używam tego cytatu do komentowania głupków.
 11. Sprzedawca butów. Taka robota na przeczekanie jak u Ala Bundy'ego
 12. "Ratownictwo nurkowe z elementami pierwszej pomocy przedmedycznej" M. Dąbrowski. Wiedzy teoretycznej nigdy za dużo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.