Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WolfSkin

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Świetna

About WolfSkin

 • Rank
  Kot

Contact Methods

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Aktualnie gram ze swoją kobietą. Ona gra że się pakuje i opuszcza mieszkanie,ja gram że nie robi to na mnie wrażenia.
 2. Pamiętaj że Twoje walizki sa w tym wypadku jak broń palna. Nie wyciągaj tego argumentu jeżeli nie chcesz go użyć w 100%
 3. Witaj ,jestem od Ciebie 15 lat starszy co ja bym dał chłopie żeby w Twoim wieku założyć tu sobie konto i czerpać z tego wiedzę . Moje życie wyglądałoby dużo inaczej. Rozgość się,szanuj współużytkowników,pytaj doradzaj. Pozdro
 4. Należy odpowiedzieć sobie samemu, czy chciałby aby jego dzieci żyły w świecie rządzonym przez ludzi wychowanych bezstresowo...
 5. Ten świat już dawno zszedł na psy i gnije,kolego
 6. Poranny seks, świetna gra w tenisa, pyszny obiad ze znajomymi na tarasie przy plaży. Wszyscy moi bliscy są zdrowi,nie mam długów. życie jest piękne. Nauczmy się je doceniać
 7. ...A może post napisał akurat prezes większego banku... Przyznaję Ci order Virtutti Cebulari. 100% racja
 8. Cześć Panowie ja miałem trochę innego rodzaju sytuację. miasto w UK idziemy z dziewczyną w sobotę wieczorem na imprezę. ja delikatny rausz kobieta krótka czerwona mini i blond włosy-atrakcyjna. Przechodzimy obok grupki kilku rozbawionych pewnie i podpitych mężczyzn średnia wieku oceniam na 20kilka lat. jeden z nich miał ze sobą głośny sprzęt grający. mijając grupkę już kątem oka widzę spojrzenia na moją kobietę i sobie myślę- zaraz się zacznie, chyba się nie myliłem bo zaczęli podążac za nami więc szybko co mi przyszło do głowy to po prostu postanowiłem uprzedzić fakty i nie czekając na ich pierwsze zaczepki w kierunku mojej dziewczyny, zatrzymałem się odwróciłem,szybko spojrzałem każdemu w oczy i pokazując palcem na magnetofon zdecydowanym głosem poprosiłem o ściszenie muzyki. pięści zaciśnięte i postawa do walki i... gościom autentycznie zmiękła rura w sekundę z czego się ucieszyłem bo pewnie w kilku zostałbym zaorany,ale do czego zmierzam to chyba zaskoczyła ich moja postawa i zdecydowanie. Raczej się tego nie spodziewali. Zagrałem va bank i się udało grzecznie skręcili w boczną uliczkę i zniknęli. Nie ukrywam że poczułem wtedy jakiś rodzaj zadowolenia że udało mi się psychologicznie tak ich rozegrać bo w starciu nie miałbym szans. chyba poprostu nieraz takie zagrania działają ale to na pewno ryzykowne.
 9. Siemka bożek egipski rozgość się
 10. Nie przejmuj się, dzisiejsze WORD-y funkcjonuja jak prywatne firmy przynoszące zyski do budżetu RP. To wyjaśnia wszystko. Musisz podejść do sprawy instrumentalnie,na chłodno i bez emocji. Zdane-OK, nie zdane 250 w plecy, wiem kłuje ale trudno taki lajf. Nie przeskoczysz tematu na tym etapie. Wiem bo miałem przyjemność 5 lat temu. WORD Konin, egzamin tylko na naczepy mimo to jazda po mieście 50 min. na placu podczas egzaminu padało,egzaminator jeżdził wokół mojego zestawu Micrą, po zakończeniu manewru wydarł się; Co Pan zrobił? Ja na to zdziwiony- zakończyłem manewr.---Dobrze proszę przystąpić do kolejnego. itp podobne akcje. Pomogła służba w formacjach mundurowych,opanowanie emocji itd. Pracuj nad swoją psyche tu jest klucz do wszystkiego,to nie jest sprawa Twoich umiejętności. Bez kompleksów stary, idziesz po swoje! powodzonka! PS potem się dowiedziałem że egzaminator to ex naczelnik wydziału drogowego jednego z KWP. zdane za 3 cim razem,12 lat prawko ABC, dzisiaj śmigam w UK na kontenerach i jest zajebiście.
 11. Maniek ma rację, tez zle odebrałem Twoje poprzednie komentarze,myślę że nie tylko ja ale powstrzymałem się od riposty. W końcu to kulturalne forum dla eleganckich chłopaków. Pozdrawiam.
 12. Miałem zamiar pojechać na taki biwak samemu w okolicach Marca. Zbliża się 40tka,a więc połowa żywotu i chiałbym przemyśleć zycie w odosobnieniu w surowych warunkach i spokoju przyrody zadumać się nad życiowymi decyzjami. Patrząc na Twój post to w sumie nie wykluczam zrobienia tego w jakimś towarzystwie.Dlaczego nie? Mam swój sprzęt,doświadczenie z porządnej jednostki do robienia wojny w górach i kolegę leśniczego w Bieszczadach (świetna baza wypadowa) Wymagania kondycyjne nie stanowią problemu. Daj znać jeśli odpowiada Ci termin w okolicach Marca właśnie. Nie mieszkam w PL ale to nie problem. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.