Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Szafir

Użytkownik
 • Content Count

  187
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Świetna

About Szafir

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

800 profile views
 1. Dobre pytanie jak na dzisiejszy czasy. Tematem się interesuję, przeczytałem kilka badań. Istnieje bardzo dużo chorób wenerycznych, o których jak się dowiedziałem to odechciało mi się szukać kobiety. Nawet te "normalne" kobiety miały po 8-9 partnerów seksualnych w swoim życiu. Wiem to, bo same mi to mówiły na portalach randkowych. Ale często kobiety mają to do siebie, że zaniżają rzeczywistą liczbę. Widzisz, całkiem jest duża szansa, że coś załapały. Więc jak chcesz z nią być, to na przegląd techniczny wyślij. Taki komplet badań kosztuje ok. 350-500 zł. Lepiej raz dać kasę, niż potem przez lata się bujać z wenerykami i jechać na antybiotykach. Weźmy sobie jednego z popularniejszych wirusów - HPV. Szacuje się że 75 mln Amerykanów (1/4) jest nim zarażonych. Wirus HPV ma dużo typów, jedne są wysoce onkogenne, drugie niej. Okazuje się, że najczęściej występującym wirusem jest typ 16 (61%). Ten typ może wywołać raka macicy i... gardła/krtani (czyli nowotwór głowy). Czyli podczas robienia minety możesz się tym zarazić i dostać raka. Szacuje się, że w Polsce 1/3 raków krtani jest spowodowana właśnie HPV (2/3 przez papierosy i alkohol). W krajach Skandynawskich ta liczba nawet sięga do 90%!
 2. Skoro osoby nie wykazujące objawów mogą tym innych zarażać, to niemożliwe jest tego wyeliminowanie. Czy coś źle myślę?
 3. Przesłuchałem połowę Uncle Uwo. Zgadzam się z tym co mówi, m.in Polak Polakowi wilkiem na obczyźnie oraz jesteśmy zakomplesionym narodem. Lata niewoli, komuny zrobiły swoje. Polacy w większości potrzebują pana, który będzie ich trzymał za mordę. Potrzebują nakazów i zakazów, bo inaczej nie wiedzieli by co zrobić ze swoją wolnością. Z tym co się nie do końca zgadzam to kiedy mówi o pracy sezonowej jaką jest zbieranie pomidorów, truskawek itd. Co złego jest w tym, jak nastolatek pojedzie sobie do takiej pracy i zarobi swoje pieniądze. Lepsze to, niż jakby miał siedzieć na kanapie i oglądać całe wakacje telewizję.
 4. Dziwne, żeby okazała się inne niż wszystkie Nie możesz tak po prostu przestać płacić czynsz?
 5. Przecież w tym przemówieniu tego komucha są same hasełka populistyczne i puste frazesy. To jak on chce zbudować te "państwo dobrobytu"? Ja bym chciał żeby zrobiono taki test. Podzielono Polskę na obszary. W jednym rządziłby PIS, w drugim PO, w trzecim lewica i w czwartym Konfederacja. Chętnie bym zobaczył jak socjaliści/komuniści zaczynają się taplać a później tonąć w gównie.
 6. A co w tej wypowiedzi takiego konstruktywnego? Przecież to ideologia komunizmu pełną gębą.
 7. Bardzo dobrze. Nie ma lepszego sposobu na poznanie, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto fałszywym. @Kespert pięknie w punkt. Mało o tym ludzi wie, a jeszcze mniej o tym pamięta. Ogranicz chociaż seks, a jak nie możesz już wytrzymać to tylko w gumce. Gumki mają być w miejscu niedostępnym dla niej.
 8. Bzdury mówisz. Ty mylisz depresję z czymś innym. Mężczyźni popełniają więcej samobójstw, bo to oni więcej ryzykują w tym chorym systemie. Ale nie wiedzą, że ten systetm jest stworzony dla kobiet. Druga rzecz, to taki mężczyzna nigdzie nie może szukać pomocy w razie problemów.
 9. Też nie potrafię jeszcze sam podróżować, ale widzę że będę musiał Jak do tej pory nieraz udawało mi się zgadać ze swoim kolegą, ale z tym jest różnie.
 10. Depresja została stworzona po to żeby sprzedawać leki. Biznes musi się kręcić. Ogólnie ludzie są bardziej samotni niż kiedyś. Dawniej miało się więcej tego kontaktu z rówieśnikami. Pamiętam jak po zajęciach razem wracaliśmy, później się zgadywaliśmy na meczyk piłki nożnej. Każdy zaraz wychodził i tak się spędzało wolny czas. A dzisiaj? Każdy tylko w smartfonie.
 11. Mówimy o sytuacji kiedy jest atak lub zamierza. Ja nie muszę tego rozpoznawać, czy pies mnie zaatakuje. Sugeruję się wtedy swoim instynktem. Po drugie, jak czytasz już taki artykuł, to zobacz czy nie ma jakiś sensownych przy nim komentarzy. Ja tam widzę taki jeden. Prawidłowo, tylko ja bym na tym nie poprzestał.
 12. Nie wiem czy o tym słyszałeś, ale jest coś takiego jak samoobrona. Jak chcesz to czekaj aż ciebie pogryzie, ja na pewno nie będę czekał.
 13. W takich przypadkach najlepiej mieć broń pod ręką. Zauważyłem że kobiety mają bzika na punkcie psów i innych zwierzątek. W moim bloku obok mnie mieszka sąsiadka razem z psem. Gdy tylko ona wychodziła, to ten głupi pies zaczął wyć jakby go przerabiali na kebaba. Kiedy ją upomniałem za pierwszym razem to była zdziwiona. Myślę sobie, no przecież mogła nie wiedzieć. Ale sytuacja się powtarzała. Za drugim razem jak przyszedłem i powiedziałem jej, że problem nadał istnieje, to już nie była miła taka jak za pierwszym razem. Zaczęła się śpiewka, że jak sobie poszczeka to przecież nic się nie stanie. Na wszelkie argumenty w stylu że mieszka w bloku i ma tak żyć, żeby innym nie przeszkadzać była jakby głucha. Na koniec powiedziała do mnie, że mam jej więcej nie zawracać tym głowy i nie przychodzić. Odpowiedziałem jej, ok. Następnym razem przyjdzie do Ciebie już policja. Widziałem po jej oczach, że zaczęła się bać. Ostatecznie problem na szczęście się rozwiązał, bo przytachała ze schroniska drugiego psa. Teraz te dwa psy się sobą zajmują i jest spokój.
 14. Chłopie, ona zadbała o to, żebyście mieli idealne poglądy. Ty nawet nie wiesz jak kobiety potrafią doskonale udawać. I dlatego wziąłeś matkę z trójką dzieci? A Ty wiesz że ona jest w ciąży? Sprawdziłeś to? Znam taki przypadek że kobieta wmówiła facetowi, że jest i potrzebuje na skrobankę, a poleciała sobie na wycieczkę. Oczywiście później się on dowiedział, ale pieniędzy nie odzyskał,
 15. Czyli nie jest w ciąży. Za to Ty wiesz jak już będzie. Spierdalasz z tego pseudo związku jak najszybciej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.