Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Szafir

Użytkownik
 • Content Count

  187
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szafir

 1. Dobre pytanie jak na dzisiejszy czasy. Tematem się interesuję, przeczytałem kilka badań. Istnieje bardzo dużo chorób wenerycznych, o których jak się dowiedziałem to odechciało mi się szukać kobiety. Nawet te "normalne" kobiety miały po 8-9 partnerów seksualnych w swoim życiu. Wiem to, bo same mi to mówiły na portalach randkowych. Ale często kobiety mają to do siebie, że zaniżają rzeczywistą liczbę. Widzisz, całkiem jest duża szansa, że coś załapały. Więc jak chcesz z nią być, to na przegląd techniczny wyślij. Taki komplet badań kosztuje ok. 350-500 zł. Lepiej raz dać kasę, niż potem przez lata się bujać z wenerykami i jechać na antybiotykach. Weźmy sobie jednego z popularniejszych wirusów - HPV. Szacuje się że 75 mln Amerykanów (1/4) jest nim zarażonych. Wirus HPV ma dużo typów, jedne są wysoce onkogenne, drugie niej. Okazuje się, że najczęściej występującym wirusem jest typ 16 (61%). Ten typ może wywołać raka macicy i... gardła/krtani (czyli nowotwór głowy). Czyli podczas robienia minety możesz się tym zarazić i dostać raka. Szacuje się, że w Polsce 1/3 raków krtani jest spowodowana właśnie HPV (2/3 przez papierosy i alkohol). W krajach Skandynawskich ta liczba nawet sięga do 90%!
 2. Skoro osoby nie wykazujące objawów mogą tym innych zarażać, to niemożliwe jest tego wyeliminowanie. Czy coś źle myślę?
 3. Przesłuchałem połowę Uncle Uwo. Zgadzam się z tym co mówi, m.in Polak Polakowi wilkiem na obczyźnie oraz jesteśmy zakomplesionym narodem. Lata niewoli, komuny zrobiły swoje. Polacy w większości potrzebują pana, który będzie ich trzymał za mordę. Potrzebują nakazów i zakazów, bo inaczej nie wiedzieli by co zrobić ze swoją wolnością. Z tym co się nie do końca zgadzam to kiedy mówi o pracy sezonowej jaką jest zbieranie pomidorów, truskawek itd. Co złego jest w tym, jak nastolatek pojedzie sobie do takiej pracy i zarobi swoje pieniądze. Lepsze to, niż jakby miał siedzieć na kanapie i oglądać całe wakacje telewizję.
 4. Dziwne, żeby okazała się inne niż wszystkie Nie możesz tak po prostu przestać płacić czynsz?
 5. Przecież w tym przemówieniu tego komucha są same hasełka populistyczne i puste frazesy. To jak on chce zbudować te "państwo dobrobytu"? Ja bym chciał żeby zrobiono taki test. Podzielono Polskę na obszary. W jednym rządziłby PIS, w drugim PO, w trzecim lewica i w czwartym Konfederacja. Chętnie bym zobaczył jak socjaliści/komuniści zaczynają się taplać a później tonąć w gównie.
 6. A co w tej wypowiedzi takiego konstruktywnego? Przecież to ideologia komunizmu pełną gębą.
 7. Bardzo dobrze. Nie ma lepszego sposobu na poznanie, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto fałszywym. @Kespert pięknie w punkt. Mało o tym ludzi wie, a jeszcze mniej o tym pamięta. Ogranicz chociaż seks, a jak nie możesz już wytrzymać to tylko w gumce. Gumki mają być w miejscu niedostępnym dla niej.
 8. Bzdury mówisz. Ty mylisz depresję z czymś innym. Mężczyźni popełniają więcej samobójstw, bo to oni więcej ryzykują w tym chorym systemie. Ale nie wiedzą, że ten systetm jest stworzony dla kobiet. Druga rzecz, to taki mężczyzna nigdzie nie może szukać pomocy w razie problemów.
 9. Też nie potrafię jeszcze sam podróżować, ale widzę że będę musiał Jak do tej pory nieraz udawało mi się zgadać ze swoim kolegą, ale z tym jest różnie.
 10. Depresja została stworzona po to żeby sprzedawać leki. Biznes musi się kręcić. Ogólnie ludzie są bardziej samotni niż kiedyś. Dawniej miało się więcej tego kontaktu z rówieśnikami. Pamiętam jak po zajęciach razem wracaliśmy, później się zgadywaliśmy na meczyk piłki nożnej. Każdy zaraz wychodził i tak się spędzało wolny czas. A dzisiaj? Każdy tylko w smartfonie.
 11. Mówimy o sytuacji kiedy jest atak lub zamierza. Ja nie muszę tego rozpoznawać, czy pies mnie zaatakuje. Sugeruję się wtedy swoim instynktem. Po drugie, jak czytasz już taki artykuł, to zobacz czy nie ma jakiś sensownych przy nim komentarzy. Ja tam widzę taki jeden. Prawidłowo, tylko ja bym na tym nie poprzestał.
 12. Nie wiem czy o tym słyszałeś, ale jest coś takiego jak samoobrona. Jak chcesz to czekaj aż ciebie pogryzie, ja na pewno nie będę czekał.
 13. W takich przypadkach najlepiej mieć broń pod ręką. Zauważyłem że kobiety mają bzika na punkcie psów i innych zwierzątek. W moim bloku obok mnie mieszka sąsiadka razem z psem. Gdy tylko ona wychodziła, to ten głupi pies zaczął wyć jakby go przerabiali na kebaba. Kiedy ją upomniałem za pierwszym razem to była zdziwiona. Myślę sobie, no przecież mogła nie wiedzieć. Ale sytuacja się powtarzała. Za drugim razem jak przyszedłem i powiedziałem jej, że problem nadał istnieje, to już nie była miła taka jak za pierwszym razem. Zaczęła się śpiewka, że jak sobie poszczeka to przecież nic się nie stanie. Na wszelkie argumenty w stylu że mieszka w bloku i ma tak żyć, żeby innym nie przeszkadzać była jakby głucha. Na koniec powiedziała do mnie, że mam jej więcej nie zawracać tym głowy i nie przychodzić. Odpowiedziałem jej, ok. Następnym razem przyjdzie do Ciebie już policja. Widziałem po jej oczach, że zaczęła się bać. Ostatecznie problem na szczęście się rozwiązał, bo przytachała ze schroniska drugiego psa. Teraz te dwa psy się sobą zajmują i jest spokój.
 14. Chłopie, ona zadbała o to, żebyście mieli idealne poglądy. Ty nawet nie wiesz jak kobiety potrafią doskonale udawać. I dlatego wziąłeś matkę z trójką dzieci? A Ty wiesz że ona jest w ciąży? Sprawdziłeś to? Znam taki przypadek że kobieta wmówiła facetowi, że jest i potrzebuje na skrobankę, a poleciała sobie na wycieczkę. Oczywiście później się on dowiedział, ale pieniędzy nie odzyskał,
 15. Czyli nie jest w ciąży. Za to Ty wiesz jak już będzie. Spierdalasz z tego pseudo związku jak najszybciej.
 16. Dlaczego nie mam dziewczyny? Pierwsza rzecz to bardzo mało mi się kobiet podoba z wyglądu. Mam swój typ kobiety. Niestety, ale miałem szansę już poznać ich naturę. Byłem w kilku związkach i relacjach przedzwiazkowych. Na początku jest fajnie, ale to szybko mija. -Pojawiają się kłótnie, manipulacja (np. wbijania poczucia winy). -Pokazywanie Ci że jesteś gorszy od innych (zobacz, a Tomek ma taki fajny samochód, a Jolka była ze swoim facetem na Malediwach). -Zabieranie wolnego czasu i energii. -Zabieranie zasobów pieniężnych. Dużo kobiet jest przekonanych że to facet powinien za wszystko płacić i je utrzymywać. Mi jedna po dwu-miesięcznej znajomości powiedziała to w twarz. -Brak wsparcia w trudnych sytuacjach. Dla kobiet musi być wszystko cacy. Masz przynosić pieniądze w zębach jak robot. -Jest ryzyko, że partnerka zajdzie w ciążę (czyt. złapie Ciebie na bobo) i będziesz jeszcze więcej harował. A uwierz mi, przy obecnym systemie prawnym nie jest się łatwo wykręcić. Ona przy użyciu narzędzi systemowych może Ciebie szybciutko zniszczyć, tak że Twoje życie stanie się najgorszym koszmarem. I to wszystko za co? Za seks, który jest przereklamowany?
 17. I to jest całkiem niezła opcja. Korzystasz w pełni słońca, wracasz do kraju i koniec znajomości Aby skorzystać musisz trochę nawkręcać/posnuć wizji.
 18. Dokładnie tak. Panie czekają tylko na gotowe. A później Ty jako mężczyzna musisz uważać na każdym kroku i przechodzić shit-testy, bo możesz zostać łatwo wyruchany z pieniędzy. Słuchaj @Vstorm Kiedyś bardzo dużo się spotykałem z kobietami. Działałem w klubach jak i na portalach randkowych. Randkę miałem minimum raz w tygodniu (najczęściej 2-3). Powiem Ci, że 95% kobiet to były odpady. Tempe, ale sprytne i potrafiące manipulować (ot taka ironia). Zauważyłem że tylko 3 rzeczy się liczą w relacjach damsko-męskich. 1. Wygląd 2. Pieniądze 3. Status społeczny i pozycja. Seks co prawda był w tym czasie. Ale jak patrzę na to z innej perspektywy to wygląda to tak. Poświęciłem masę swojego czasu i pieniędzy w zamian za wsadzenie ptaka w dziurę i powtarzanie tej czynności kilkadziesiąt razy. Czasem się zastanawiam, czy naprawdę my jesteśmy tacy prymitywni i walczymy o coś takiego poświęcając aż tyle. Kobiety więcej zyskują na związkach z mężczyznami, tutaj nie ma co nawet dyskutować. Dlatego rozumiem tą Twoją niechęć. Ja też sobie zrobiłem od tego przerwę i w najbliższym czasie nie zamierzam do tego wrócić. Co do podróży to oczywiście kobiety je uwielbiają. Leżeć z gołą dupą na plaży i nic nie robić to jest dla nich idealna sytuacja. Ostatnio pisały do mnie w tej sprawie dwie dawne koleżanki z którymi łączył mnie seks i nic więcej. Odmówiłem wyjazdu, bo nie mam ochoty. Jednej i drugiej wygląd się zmienił na gorsze. Jeżeli lubisz podróżować, to nawet biura coraz częściej organizują wyjazdy dla singlii. Planuję z czegoś takiego skorzystać.
 19. Nawet 2600 zł na dwójkę dzieci to duża kwota alimentów. A ona chce podwyższyć do 3500... Przecież rodzice składają się finansowo po połowie. Czyli wynika z tego, że opieka nad dwójką dzieci ma kosztować 7000 zł (3500 zł/osoba)? I jeszcze dochodzi 2*500+. Przecież to jest jakiś absurd. Czyli od matki też 500 zł na ciuchy, czyli wychodzi że koszt ubrania dziecka wynosi miesięcznie 1000 zł. To co, ona je ubiera w sklepach premium? Niech pokaże paragony na to, że tak jest. Jak czytam takie historie, to dziękuję losowi że nie mam żony i dzieci. Autorze, życzę Ci powodzenia. Przyda Ci się.
 20. To niech ruszy dupsko i idzie do roboty. Istnieje jakiś odsetek mądrych ludzi w tym kraju Ciekawe jak kiedyś ktoś odważniejszy wyjdzie i powie: "Koniec, likwidujemy świadczenie 500+, bo ono nie spełnia swojego podstawowego założenia". Wtedy chyba będzie rewolucja
 21. W krajach zachodnich jest niestety to samo. Nierobów się gloryfikuje, a pracujących poniża. W tym kraju otworzenie firmy równa się z wypowiedzeniem wojny całemu aparatowi państwowemu. Ot tej pory jesteś ich wrogiem numer 1.
 22. Jest szansa, tylko wszyscy muszą ruszyć dupę i zagłosować na Konfederację. Należy dać im szansę. Pracujesz?
 23. Wiem, że z tym może być różnie ale może niektórych to pocieszy: Uzależnienie wysokości składek na ZUS od dochodu przedsiębiorcy będzie dotyczyć tylko najmniejszych firm - poinformowała minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz. Premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji PiS w weekend zapowiedział, że jego rząd chce wprowadzić mechanizm uzależniający wysokość płaconych składek na ZUS od dochodów osiąganych przez daną firmę. – Idziemy w kierunku liczenia ZUS od dochodu. Żeby łatwiej mieli ci, którzy się rozkręcają, inwestują – powiedział premier. Uzależnienie składek na ZUS od dochodów ma wesprzeć najmniej zarabiających przedsiębiorców Obecnie firmy o rocznych dochodach powyżej 63 tys. zł płaci ponad 1300 zł na ZUS Nowe zasady mają też objąć tych, którzy chcą inwestować i rozwijać biznes https://businessinsider.com.pl/wypowiedz-premiera-ws-zus-wywolala-zamieszanie-minister-wyjasnia-co-planuje-rzad/bj6rs3v Myślisz że PISiory wprowadzą kataster? Przecież to byłoby jawne uderzenie w ich elektorat (jak też i nas).
 24. Spokojnie, coś wymyślą żebyś nie uciekł i żeby była kasa dla bąbelków i mopsiarzy. Dlatego wszyscy Polacy powinni pójść 13 października i zagłosować na nie socjalistów.
 25. Grube kości, hormony i te sprawy. Dla męża to tym bardziej nie zrobi :) Przecież już są połączeni tzw. miłością i nawet papierek na to jest, więc po co?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.