Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

osadnik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  293
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

268 Świetna

About osadnik

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Marek Kotoński Od dawna miałem to napisać - moim zdaniem ci ludzie istnieją tylko dlatego, że ich karmisz swoim zainteresowaniem. Zacznij ich kompletnie ignorować to w ciągu dwóch tygodni zajmą się czymś innym. Myślę że twoje przekonanie o tym, że oni mają wpływ na twój biznes nie jest prawdziwe (albo mocno przecenione). Nawet jeśli piszą gdzieś tam jakieś negatywne opinie to nikt tego nie sprawdza i nie szuka. Ja kupiłem większość książek i do głowy mi nie przyszło żeby szukać w google kim jest autor. Przestań wchodzić na ich strony, nie czytaj, nie oglądaj nic. Przede wszystkim w żaden sposób publicznie nie pokazuj że wiesz o ich istnieniu, znudzą się szybciutko. Żadnych Skod Fabii i innych takich, nic. Z drugiej strony rozumiem, że sprawy w sądzie (które powinny się odbywać) sprawiają, że musisz czytać te wpisy + nie jestem w stanie się wczuć w to emocjonalnie, ale z praktycznego czysto punktu widzenia olewka to najlepsza opcja. Zarządź zrzutkę na adwokata jeśli trzeba, niech on się tym zajmuje i biega po sądach, ty się zajmij swoją robotą i koniec z marudzeniem.
 2. Jeśli uda ci się to odkręcić, to koniecznie napisz tutaj później. Moim zdaniem bardzo ciężka sprawa do ugrania, pomijając już nawet czy to ma sens.
 3. Warto powiedzieć że nie chcesz mieć dzieci w miarę szybko, żeby nie tracić czasu w przypadku gdy druga strona chce. Nie musisz natomiast moim zdaniem mówić o tym zabiegu, to twoja prywatna sprawa (o ile powiedziałaś, że dzieci mieć nie chcesz). Przyjmujemy zaproszenie lub nie. Na pewno nie ma w tym nic złego gdy kobieta wychodzi z inicjatywą.
 4. Jakieś wyjaśnienie dla niekumatych? Ja bym tak samo napisał jak ta pani
 5. Mieszkasz sam w domu? Jak ci się żyje? Czy wybudowałbyś dom sam dla siebie nie mając kobiety? To jeszcze gorsze rozwiązanie niż ślub i kredyt - dom należy do tego do kogo należy ziemia (stąd mój wcześniejszy, nieco żartobliwy post).
 6. Przykro się czyta takie wpisy. Unia Europejska jest jedyną alternatywną dla wojny w Europie jaka działa. Wcześniej przez 1000 lat ciągle była jazda. Teraz narody współpracują w pokoju i jest to korzystne dla wszystkich. Rozpad Unii to byłaby dla Polski tragedia. Nie wiem czy takie poglądy wynikają z niewiedzy czy młodego wieku autora, ale proponuję się dokształcić w tym temacie. Wątpię, oni zawsze na kimś żerowali - wcześniej na koloniach, póżniej EU. Sami będą w głębokiej dupie za jakiś czas.
 7. Płyty z gazet wyrzuć, ale zostaw sobie kilka najlepszych na PSX (jak masz z pudełkami, oryginalne) dla potomnych.
 8. Przegrywami są dla mnie goście których widzę codziennie na ulicy. Pchający wózek z dzieckiem, z otyłą i wyraźnie wkurwioną partnerką u boku. Za każdym razem jestem wdzięczy, że mnie to nie spotkało. Wolę nie "ruchać" już nigdy niż taki los.
 9. To jest życie stary, dzięki temu przetrwał nasz gatunek! Trzeba mieć wiedzę o tym jako facet nie nie dać się w nic wrobić, ale samo zjawisko to po prostu życie chcące za wszelką cenę trwać dalej. Ja kobiet nie winię, to musi być BARDZO silne w nich i dobrze, bo dzięki temu tu jesteśmy. Ty jako facet masz myśleć nie robić dziecka jeśli może być chore, ale od kobiety bym tego nie oczekiwał, bo jej instynkt jest silniejszy niż cokolwiek.
 10. Sex - zgoda, ale w wiekiem święty spokój cenię bardziej niż seks. Gotowanie - gotując sam mogę sobie zrobić np. zdrową dietę, z gotującą laską ciężka sprawa. Generalnie polecam, piękny stan Oznacza jak najbardziej, dlatego never haha.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.