Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

osadnik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

240 Świetna

About osadnik

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ntech Jesteś pewien że nie blefuje? Może to ultimatum bez pokrycia.
 2. Brakuje mi w ankiecie odpowiedzi "nie wiem"
 3. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 😂 Z gościem jest wszystko nie tak, nie pisz mu tak! Needy, złe nastawienie, zły wybór partnerki, fatalne prowadzenie relacji - długa droga przed autorem wątku i dużo pracy.
 4. Przecież napisał o małym ryzyku, więc nie szybko.
 5. To dość rozbieżne cele. Do przepracowania, najpierw poukładaj sobie w głowie, potem bierz się za kobiety. Historii nawet nie czytam, bo wszystkie są takie same. Twój problem nakreśliłeś na samym początku. Ogarnij się najpierw, później działaj.
 6. Moim zdaniem nonsens. Na lokacie obecnie realnie tracisz 2% rocznie (wysoka inflacja, niskie stopy), słaby interes. Jeśli nie chcesz ryzyka to poczytaj o obligacjach skarbu państwa, niektóre są tak skonstruowane, że gwarantują zysk ponad inflację, a ryzyko praktycznie zerowe (takie jak bankructwa państwa polskiego).
 7. Ja rozumiem i ty też będąc dłużej na forum zrozumiesz. Na chwilę obecną - pierdol to i rób co uważasz za stosowne, to twoje życie i nic nikomu do tego gdzie masz konto i co z nim robisz. Z ex to w ogóle nie gadaj, po co? Zero kontaktu i nara. Nie tłumacz się żadnej lasce z tego co robisz, nigdy!
 8. Coś co lubisz przede wszystkim. I zaczynaj od małej, jak najmniejszej skali. Mam ma myśli nie otwieranie od razu restauracji, ale wózek z kanapkami itp.
 9. @mac Jesteś moim mentalnym bliźniakiem stary, wszystko jak u mnie
 10. Wina? Chyba zasługa Tego forum w znacznej mierze!
 11. Depresja to nie jest, zupełnie nie te objawy. Urlop może? Samotny wyjazd do Azji czy coś
 12. Proponuję aby twoim celem stała się taka zmiana przekonań, żeby to zdanie wzbudzało twoją radość, zamiast negatywnych uczuć tak jak teraz. Taki konkretny cel do pracy nad sobą. Sam przeszedłem taką drogę i bardzo sobie chwalę. Nie spotykam się z nikim co mnie mega cieszy, uważam to za coś dobrego. Kiedyś by mnie to dołowało, niszczyło życie. Zobacz że to dokładnie to samo zdanie, ono samo w sobie nic nie znaczy, wszystko zależy od twojej interpretacji. Co do zabrania się za to - ja bym zrobił listę rzeczy do zrobienia i zaczął ją po mału realizować (np. nauka języka 30 min w poniedziałek, medytacja 10 minut przed pójściem spać itd.). Ważne żeby to były małe kroki, takie które rzeczywiście podejmiesz, później będzie coraz łatwiej. Samo robienie rzeczy da ci radość i energię do robienia kolejnych!
 13. Na pewnym poziomie abstrakcji kobieta to narkotyk jak każdy inny. Pomaga: detox (brak kontaktu), czas, terapia (np. pisanie tutaj).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.