Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

osadnik

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

163 Świetna

About osadnik

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Weź się chłopie do roboty, bo w stolicy to na programowaniu 10k powinieneś zarabiać A poważnie - laska nienormalna, trzymaj się z daleka i wszystko nagrywaj.
 2. Żaden facet się w życiu nie kapnie, że laska ma pierścionek zaręczynowy, bo nosi go na lewym palcu prawej ręki czy cokolwiek takiego Mi zawsze panie mówią, że pierścionek dostały od mamy i łykam jak pelikan (w sumie to mnie guzik obchodzi ile w tym prawdy).
 3. Ciekawe z czego to ewolucyjnie wynika. Potrzeba posiadania potencjalnie duże ilości opiekunów jak już dziecko się urodzi?
 4. No pewnie że dostanie. W tym kraju nawet laska po 30 z dzieckiem dostanie, więc ty też dostaniesz.
 5. Jakieś naiwne te odpowiedzi, jakie negocjujmy? Nie negocjuje się z terrorystami, proponowane rozwiązania są zdecydowanie zbyt łagodne, tu trzeba porządnie opierdolić od góry do dołu a nie negocjować.
 6. @Basiur Zrób eksperyment - następnym razem jak będziesz szedł w tej galerii, myśl o jakimś bardzo przyjemnym wspomnieniu, które będzie generowało twoją autentyczną radość. Przez cały czas się uśmiechaj, ale nie sztucznie, tylko bierz uśmiech i pogodny wyraz twarzy z tej pozytywnej myśli, bądź na niej cały czas skoncentrowany. Przykładowa myśl: wspomnienie zdanego egzaminu na prawo jazdy, albo coś w tym stylu. Obserwuj czy przyciągniesz więcej spojrzeń, uśmiechów.
 7. Myślę, że chodzi o to, że nie ma reklam oraz dostępna jest tu za darmo wiedza za którą ludzie biorą pieniądze - w postaci sprzedanych książek, konsultacji i innych produktów. W tym środowisku masz płatne książki (które moim zdaniem warto kupić), oraz forum za darmo. Zgadzam się natomiast, że jest w internecie wiele miejsc gdzie można uzyskać wiedzę z różnych dziedzin bez opłat.
 8. Szansa na tyle mała, że nikt normalny by na to nie poszedł. @kapitanbomba Nie bierz dupy ze swojej grupy kolego, spieprzysz sobie studia.
 9. Warto mieć więcej niż jedną grupę znajomych. Poza tym "nie bierz dupy ze swojej grupy" - wiązanie się z laską z którą masz wspólnych znajomych to zły pomysł.
 10. Nie masz tylko macie, po rozwodzie możesz już jej nie mieć.
 11. Twoim głównym zadaniem teraz jest nie przyjąć jej z powrotem, kiedy będzie chciała wrócić (nie jeśli, tylko kiedy - dobrze przeczytałeś).
 12. Historia totalnie schematyczna. Bracia na pewno ci odpiszą, ale równie dobrze możesz przeczytać 10 losowych tematów w tym dziale i będziesz wszystko wiedział. Nie mam czasu się rozpisywać, więc odpiszę tylko na pytanie. Cieszyć się Ogarnij dobrego adwokata i staraj się minimalizować straty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.