Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

osadnik

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Świetna

About osadnik

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, dlatego nigdy nie ujawniaj swoich słabości, bo na pewno zostaną przeciwko tobie wykorzystane w odpowiednim czasie. Takie zachowanie jak opisujesz to według mnie co najmniej żółta kartka.
 2. Historia podobna do mojej. Doszedłeś do punktu w którym musisz podjąć jakąś decyzję, masz 2 możliwości. Zostajesz (ślub itp.) - będziesz nieszczęśliwy, za parę lat rozwód, straty finansowe i psychiczne, poczytaj historie innych żeby wiedzieć co może się stać. Odchodzisz - na początku będzie przejebane - kobieta wykorzysta techniki manipulacji żeby cię zniszczyć, ale jak juz przez to przejdziesz życie znowu nabierze kolorów. Będąc w podobnej sytuacji zdecydowałem się odejść. Dam ci jedną radę jeśli tak zrobisz - miej gdzie się wyprowadzić NATYCHMIAST. Czekanie pod jednym dachem aż minie termin wypowiedzenia to hardcode, chcesz tego uniknąć za wszelką cenę.
 3. Też mam takiego kolegę - patologiczny biały rycerz. Próbuje mu pomóc, ale nic nie trafia, zakuty łeb. Niestety najczęściej dopiero wpierdol od życia coś daje, mało kto się uczy na błędach innych.
 4. Nagrywaj i zbieraj dowody, przydadzą ci się w sądzie. Opracuj plan ewakuacji i minimalizacji strat - odkładaj kasę na czarną godzinę.
 5. Ja bym się w to w życiu nie pakował. Kredyt jest lepszy niż jakiekolwiek interesy z kobietą.
 6. osadnik

  Siostra kumpla.

  Jeżeli ona chce, to tak. Dorosła jest.
 7. Technikę którą podałem wcześniej łączę też czasem z medytacją. Medytując normalnie (oczy zamknięte, skupienie na oddechu) staram się odczuwać tę negatywną emocję, obserwować ją, mieć jej świadomość. Jaka by ona trudna nie była po 10-15 minutach na ogół znika całkowicie, w najgorszym wypadku jej moc znacznie słabnie.
 8. Polecam taką technikę: zauważyć ze NA TU I TERAZ ze tak mam nazwać co mi sie dzieje, jaka to emocja zauważyć co mi to robi przepuścić przez siebie ta emocje, nic z nia nie robic poza zauwazaniem przyjąć i zaakceptować akceptacja oznacza wolność od tej emocji świadome oddychanie z ta emocja pozwól emocji się wypalić w czasie Działa skuteczniej niż by się mogło wydawać.
 9. Można by te punkty zerować np. w zależności od reputacji, a nie z automatu. Wielu rzeczy nauczył mnie Marek Kotoński, ale najdłużej zapamiętam, żeby nie zaczynać zdania z małej litery
 10. Taka odpowiedź oznacza, że samiec jest słaby. Do silnego samca kobieta by tak nie powiedziała, bo ten by faktycznie odszedł. Związek gdzie facet jest słaby nie może się dobrze skończyć, dni takiej pary są moim zdaniem policzone.
 11. Komuś robiącemu coś tak głupiego może być trudno przemówić do rozumu.
 12. W twoim wieku skup się na prowadzeniu firmy a nie na kobietach, rozwijając firmę zdobędziesz pewność siebie, a ta naturalnie przyciągnie samice.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.