Jump to content

Leszy

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

91 Świetna

About Leszy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na wypoku ktoś wstawił ciekawy wywiad z pisma dla pań. Polecam łaskawej uwadze. Nie wiem jak Wy ale ja znajduje kilka analogii z mojego dzieciństwa.
 2. Mój ojciec ma endoprotezę w kolanie. Żyję pracuję i nic mu nie jest. Dodatkowo ruch we własnym zakresie. Zamiast jechać gdzieś autem wyjdź na spacer.
 3. To jakaś plaga czy co? U mnie też są podejrzenia SM. Od kilku dni chodzę jak struty, nic nie jem i tylko palę jednego papierosa za drugim. Czekam na badania.
 4. Najgorsze co możesz zrobić w tej sytuacji. Jak nie lubisz swojej pracy to się tylko wykończysz fizycznie i psychicznie. Wierz mi, też tak zapieprzałem i nic dobrego z tego nie wyszło. Co z tego, że zarabiałem jak nawet nie miałem czasu (a często nawet siły) gdzieś pójść i wydać trochę. Tyle pracować to można ale imho tylko na swoim.
 5. Nie polecam UK. Zarobki oczywiście większe niż w PL ale nuuuudno strasznie. Jedyną rozrywką autochtonów jest chlanie i ćpanie. Serio tutaj KAŻDY coś bierze. Sam kombinuję jak się stąd wyrwać za kilka lat.
 6. Zależy w co się gra. Ja w licku dużo grałem w jrpg. Dzięki temu na uczyłem się angielskiego i maturę zdałem na ponad 90%. Ale daleki jestem od gloryfikowania gier. Ot kolejna rozrywka jak film czy komiks.
 7. Moim zdaniem bohater przegrał juz na samym początku, jak postanowił wybaczyć swojej myszce. Teraz ona testuję jak daleko może się posunąć.
 8. W ogóle widzę, że 'stare prawdy' naszych dziadów i pradziadów (często wyśmiewane jako ciemnogród) mają w sobie wiele praktycznej mądrości. Kiedyś ludzie żeby przetrwać musieli twardo stąpać po ziemi. Co najlepsze wiele z tych rzeczy znajduje potwierdzenie w nauce i są ogłaszane jako nowe odkrycia.
 9. No przecież wyraźnie mówi, że adoptowana.
 10. A ja myślę, że to bzdura wymyślona dla propagandy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.