Jump to content

Vishkah

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

283 Świetna

About Vishkah

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat nie spałem i wbiłem się w dobry trade na górce VETA. Czekam aż lekko spadnie żeby dokupić. Trochę zagapiłem się przy Chilliz - ale co tam, spadło - dobry moment żeby dokupić. Więc alleluja i do przodu.
 2. Jak na moje to w razie wu wlepią mu szeroko obecnie stosowany i popularny "zespół Aspergera". I co dalej? Nic. Ale jak się będziesz rozwodzić będzie ładniej brzmiało - u mnie +200 PLN.
 3. A mnie nurtuje.. Czemu to trwa 2 lata? Skoro są dowody, nagrania, świadkowie (z jednej i drugiej grupy).. jest martwy człowiek..
 4. @smerf jak się dostać tam do was do tego klubu?
 5. Tia, wiem, właśnie się przyglądam Binance żeby na nowo wejść w krypto. Pluję sobie w brodę bo wyszedłem z wszystkich pozycji jakoś w połowie lutego bo myślałem że się będę ładował w nieruchomość. Z nieruchomości gówno wyszło bo warunki nie takie jednak i się okazuje że przez to że wyszedłem nie zarobiłem 45 k. No i czas na wejście w coś nowego od 0.
 6. Ma ktoś może jakieś pomysły / komentarze na crypto wprowadzone na BitBay? Polkadot (DOT), Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Terra (LUNA), Eosio (EOS), Tezos (XTZ), DAI (DAI), SushiSwap (SUSHI), Decentraland (MANA), Compound (COMP), The Graph (GRT
 7. Jak na moje to każda decyzja sądu która przyznaje jednej stronie dwa weekendy w miesiącu na spędzenie z dzieckiem (a to i tak "hojnie", wielu ma gorzej niż tak - mniej czasu, pod nadzorem itp itd) jest już decyzją alienującą. Co ciekawe, statystycznie do niczego się nie przyczepisz bo w statystyce takie sprawy widnieją jako "obydwoje rodzice zachowują prawa rodzicielskie do wychowywania dziecka".
 8. Ja pierdolę.. Pseudo-intelektualista który uważa że tylko on ma rację. Olałem artykuł i przerzuciłem się do komentarzy.. a tam jeszcze większe bagno. Koleś reprezentuje zerowy poziom dyskusji.
 9. Ja chciałbym tylko mimochodem zauważyć, że tak jak to opisujesz - mówiąc że masz sporą niezależność to się mocno okłamujesz. Może masz niezależność w rozwiązaniu spraw, nie masz niezależności w tym ile spraw prowadzisz i ile czasu im poświęcasz bo o tym decyduje ktoś inny. Czyli Cię okłamywał + nie dzielił się z Tobą z całości zysków.
 10. Oprócz tego występuje coś co ja nazywam systemową alienacją rodzicielską - jeśli widzisz się z dzieckiem raz na dwa tygodnie czy czasami nawet raz w miesiącu to to też jest alienacja. A jest ze spokojem zasądzana i przybijana w większości przypadków rozwodowych przez system.
 11. Ma specyficzną formę, nie każdemu jego rubaszny humor przypadnie do gustu buuuuuuuutt ogólnie daje radę. Jeśli chcecie polecić znajomej / dziewczynie żeby zapoznała się z red pillem - Popp nie jest na pierwszy raz.
 12. W sumie yay za sposób w jaki z laskami rozmawia i za właśnie przemycany sposób myślenia. Ja lubię go czasem posłuchać.
 13. Tylko nadal większość powyższych przykładów to nie jest samotność z wyboru tylko brak akceptacji partnera / hipergamia. Żadna z nich nie jest samotna bo "uważam, że mi lepiej samej, sama lepiej ogarniam swoje życie i nie potrzebuję w nim nikogo oprócz siebie" tylko "Jestem sama, bo się rozstałam z Grzesiem bo za mało zarabiał, ale jakby do mnie Piotruś zagadał to już teraz ślub a w przyszłym roku bombelki bo mi się śpieszy".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.