Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Heniek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  409
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

580 Świetna

About Heniek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

911 profile views
 1. Łapiesz ją za tyłek i mówisz, że nie tylko pieniądze. A poważnie, to spokojnie przedstawiasz jej swój punkt widzenia, tak jak przedstawiłeś go na forum i liczysz się z tym, że ona spakuje walizki i wyprowadzi się krzycząc, że to już koniec. Ty trzymasz się swojego stanowiska i nie wyrywasz jej walizek z rąk mówiąc łamiącym się głosem "dobrze kochanie, rezygnuje ze swojego pomysłu, tylko zostań". Jak powiedziałem wcześniej, to twoje mieszkanie i masz prawo żądać sobie, żeby spłacała tobie i cały kredyt, a nawet dawała ci kieszonkowe jeśli chce tam mieszkać. Ty stawiasz warunki, a ona nie musi ich akceptować, jest wolnym człowiekiem i mam nadzieję, że myślącym.
 2. Spoko. Wracając do tematu. To twoje mieszkanie i ty decydujesz kto i na jakich zasadach będzie z tobą mieszkał. Więc KONKRETNIE ustal te zasady, kwoty i przedstaw je tej pani. Jeśli nie będzie chciała ich zaakceptować ( a pewnie nie będzie), to będziesz musiał panią pożegnać ze swojego lokum. Jeśli już podejmujesz jakieś decyzje, to rób to zdecydowanie i trzymaj się ustalonych zasad.
 3. vs Ale kręcisz człowieku. Sam już chyba nie wiesz za co chcesz tą kasę. Dobrze, że chociaż wiesz od kogo ją chcesz.
 4. Praca widać polega na analizie statystycznej ile razy w jakim czasie babka z HR przeszła obok stanowiska pracy, ile razy się uśmiechnęła, ile razy popatrzyła głęboko w oczy i inne pierdolety. Poprosimy wszystko w słupkach i wykresach z uwzględnieniem tendencji spadkowych.
 5. Czego mogłem się spodziewać w odpowiedziach, jak nie nawiązań do Chadów, karuzel kutangów, alfów, urabiania dupą, itd. Szkoda strzępić ryja.
 6. Śmieszą mnie takie tematy. Znów wielkie zdziwienie, że kobieta po 30 zaczęła walić w głową w ścianę i krzyczy, że chce mieć dziecko teraz. No teraz chce, a kiedy ma chcieć, jak będzie w okolicach menopauzy? Szkoda w sumie mi tych bab. Wielu z was wodzi je za nos, kiedy są jeszcze młode, żeby poruchać, a potem pośmiać się z ich zachowań, kiedy ich desperacja i frustracja zaczyna sięgać zenitu. Weź sobie 27 letnią kobietę na partnerkę, zdziw się, że po 4 latach mieszkania razem stawia sprawę na ostrzu noża.
 7. Chodzić na imprezy, gdzie można spotkać międzynarodowe sławy, pływać jachtami, latać prywatnymi samolotami, jeść w najlepszych restauracjach, co weekend bawić się w innym mieście i móc urodzić dziecko faceta ze świetnymi genami, które to dziecko ma już niezłe perspektywy na przyszłość choć jeszcze robi w pieluchy? Oczywiście, że panie odpowiedzą, że nigdy w życiu. 🤣
 8. Kiedyś już o tym napisałem, więc nie będę się powtarzać i wrzucę cytat z innego tematu: 20 lat różnicy to sporo ale ty też w wielu 29 lat już najmłodsza nie jesteś, a biorąc pod uwagę, że kobiety starzeją się szybciej i szybciej schodzą z rynku seksualnego, to biorąc na to poprawkę taka różnica wieku zaczyna wyglądać inaczej. Mężczyźni też w dzisiejszych czasach dbają o siebie, więc 60kilkulatek nie musi wyglądać jak zasuszony, bezzębny dziadyga. Złośliwościami jak wyżej się nie przejmuj, patrz punkty 1 i 2. "Paaaaanie, bo łona na kasę leci! Moja Halynka, to na moje wnętrze poleciała". To twoje życie, a nie otoczenia. Podoba ci się ustawiony 50latek, ty mu sie podobasz? To nie ma problemu.
 9. A co TY myślisz o takiej różnicy wieku? Umiesz myśleć samodzielnie?
 10. To pytania jakie powinien zadawać sobie jej psychiatra. Było, minęło, nie zawracaj sobie tym głowy. Rób swoje.
 11. Takie babskie pierdololo - jest dobrze, ale nie jest dobrze. Kobieta tańczy, śpiewa, gra na flecie, wyplata koszyki, robi setki innych rzeczy ale nie recytuje Pana Tadeusza i to stanowi wielki problem. Zresztą szukasz u kobiet cech, których 90% z nich nie posiada. Powodzenia. Wnioskuję też z tego co napisałeś, że straszny z ciebie narcyz. Może się mylę.
 12. @Maninblack Więcej luzu i dystansu. Masz wiedzę, to ją wykorzystuj mądrze i rozważnie. W tym co napisałeś do tej dziewczyny rzucasz się jak ryba w sieci. Nie pouczaj ludzi, nikt tego nie lubi i narobisz sobie tylko wrogów. Masz rację i dobre spostrzeżenia co do zachowania tej dziewczyny, ale o tym wiesz tylko ty i ludzie tutaj na forum. Co ona zrozumiała z tego co jej napisałeś? Nic. Zobaczyła tylko atak na swoją osobę na który coś tam odpysknęła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.