Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Heniek

Użytkownik
 • Ilość treści

  239
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

289 Świetna

O Heniek

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

724 wyświetleń profilu
 1. A jaka to przyjemność być z kimś z wiedząc, że ona Cię kocha dopóki masz pieniądze? Wiedza, że nie chodzi o to kim i jaki jesteś, ale o to ile masz. Dla mnie jest nie do zaakceptowania. A większość mężczyzn naprawdę wierzy, że ona kocha, że seks dla niej to nie waluta przetargowa, ale spajanie dusz i ciał i, że naprawdę ona chce to robić tylko z nim.
 2. Dlatego tak ważna jest widoczna różnica wieku między kobietą, a mężczyzną. Kobiety nie potrafią się przyjaźnić.
 3. @roztropny no to już wiadomo, kto tu kogo będzie dymał. Chcesz pchać łeb pod topór, twój wybór.
 4. To nie jest empatia. To jest zwykły brak zdecydowania i gałęzi obok. Ona też wszystkiego na pewno ci nie mówi o swojej przeszłości. Masz problem z oceną sytuacji i ludzkich zachowań, czyli jesteś łatwym celem dla osób toksycznych. Radzę ci odpuść sobie. Sposób w jaki o niej piszesz świadczy o tym, że to nie jest kobieta dla ciebie.
 5. Ktoś tu dojebał tej dziewczynie? Nie wydaje mi się.
 6. Młode i ładne długo nie główkują. Zwłaszcza w tych czasach. Mają tylu adoratorów, telefonów, wiadomości dziennie, że jesteś jednym z wielu. Wiesz ile numerów telefonów rozdała, a ile otrzymała przez ten miesiąc?
 7. Już natłukliście 12 stron? Bez deomi w rezerwacie chyba niewiele by się działo.
 8. Niektórzy zapominają, że kobieta, to też jest człowiek i ma poczucie dumy. Dlatego rady typu wspieraj, uśmiechaj się, ciesz się kiedy on się odezwie po kilku dniach milczenia są przesadzone. Skąd wniosek, że partner Domi zachowuje dystans, bo jest przepracowany? A może ma tę dziewczynę po prostu w dupie i ona jest jego FF (a biedaczka myśli, że przyszłą żoną)? Nie wiemy co sie dzieje, autorka tematu też tego nie wie, bo cierpi na tę samą przypadłość jak 90% ludzkości - znając ludzką mowę, nie umie się komunikować. A teraz: krótki poradnik dla kobiet jak rozwiązywać problemy będąc w związku: - obraź się, kiedy on nie chce zrobić tego co ty chcesz; - nakrzycz na partnera, to powinno go przywołać do porządku; - zagroź rozstaniem; - kilka dni się nie odzywaj; - na próby kontaktu ze strony partnera odpowiadaj opryskliwie; - broń boże nie odzywaj się pierwsza; - i coś dla weteranek robienia gównoburzy: zacznij flirtować z kolegą, niech partner to zobaczy;
 9. @Domi a masz już nową gałąź przyszykowaną? Zakładam, że nie, dlatego w ogóle powstał ten temat. "Zerwałabym z gościem, ale nie mam za bardzo innej opcji, więc posiedzę z nim jeszcze trochę i pomarudzę. On daje mi emocje w stylu push and pull, wię to co czuję, to musi być miłość." Brakuje ci tego co większości kobiet, czyli umiejętności: 1. Czytelnego komunikowania swoich potrzeb ("ja bym chciała, ale niech się domyśli, co bym chciała. Przecież pomarudziłam i nie odzywam się tydzień, więc on musi już to wiedzieć.") 2. Analizy sytuacji (facet wpada jak akurat nie ma innych zajęć, zje, wypije, porucha, obejrzy TV - "o co mu może chodzić? Nie zależy mu na stałym związku?") 3. Podejmowania decyzji ("niech on zerwie, żebym mogła nie brać na siebie odpowiedzialnośc za daną sytuację." Poza tym nowej gałęzi nadal brak").
 10. @Domi marnujesz z tym gościem czas, którego wy kobiety nie macie zbyt dużo. Jeśli nie chcesz w przyszłości zdobyć Nobla, albo chociaż zrobić 3 specjalizacje z medycyny, to na pewno będziesz chciała założyć rodzinę. Już 3 lata turlasz się za tym gościem i wasza relacja nadal tkwi w zawieszeniu. Jemu najwyraźniej jest tak wygodnie, a ty bez żadnego sensu główkujesz co mu pod kopułą siedzi. Gówno cię to powinno obchodzić dziewczyno. Znajdź sobie partnera z którym będziesz mogła zbudować jakiś sensowny związek, Ogarnij się, bo czas leci.
 11. Heniek

  Chodzące kserokopie.

  @Mgławica_Oriona przesadzasz. Sporo kobiet tak się ubiera, bo takie ciuchy są łatwo dostępne w sklepie, a nie każdemu chce się marnować czas i pieniądze na szukanie ubrań.
 12. Na początku ufałem w niewinność Michaela, ale po obejrzeniu dokumentu skłaniam się do tego, że jednak był pedofilem. Ci mężczyźni podają tak wiele szczegółowych informacji, że trudno uwierzyć w to, że są to zmyślone historie. Dokument pokazuje cały proces manipulowania dzieckiem przez pedofila. Zdobywania jego zaufania, celem późniejszego wykorzystywania. Jeśli dokument jest oszustwem, to ci ludzie to fantastyczni aktorzy i minęli się z powołaniem, a także musieli przygotowywać się do niego szereg długich lat, wnikliwie studiując psychologię. Michaela oskarżyło o molestowanie 5 osób (wszystkie nazwiska ciężko niestety znaleźć w czeluściach internetu). Prowadzał się non stop z młodymi i ładnymi chłopcami, a w trakcie śledztwa w jego posiadłości znaleziono m.in. XIX-wieczne fotografie autorstwa Wilhelma von Gloedena, które przedstawiały nagich sycylijskich chłopców (ale to pewnie przypadek) oraz zdjęcia nagich lub pozujących jedynie w bieliźnie dzieci (też pewnie przypadek). O dziwo te dowody oraz zeznania dzieci okazały się niewystarczające. Kluczowe były zeznania Macaulay Culkina, który zeznał, że Michael go nigdy nie tknął. Jak spóźniej potoczyła się kariera Culkina, tego nawet nie trzeba przypominać (prawie się zapił i zaćpał). Te zdarzenia układają się w jedną całość i trudno tłumaczyć wszystko chęcią wyciśnięcia z Jacksona pieniędzy przez chciwych ludzi, naiwnością Jacksona, tym, że sam nie miał dzieciństwa oraz jego (niewinną) miłością do dzieci.
 13. Heniek

  Żona chce dziecko

  Ta historia przypomina mi film Kac Vegas, gdzie jeden z bohaterów budzi się rano po ostrej imprezie i ma obrączkę na palcu. Jakaś kobieta okazuje się jego żoną a po pewnym czasie bredzi coś o posiadaniu dzieci.
 14. Niepotrzebnie wstydzisz się tego, że byłeś u prostytutki. wstydzić, to się może człowiek, który bierze ślub bez intercyzy. Najbogatsi ludzie świata kupują sobie seks u prostytutek, zamiast latać jak pajac za cipkami, ich też nazwiesz frajerami? A, że panie piszą, a ex płacze z powodu takiej pierdoły... Tego szkoda nawet komentować. Olej to. Czytaj forum, słuchaj audycji, niedługo zrozumiesz.
 15. Heniek

  Żona chce dziecko

  To może kup jej puzzle? A ja bym chciał żeby na świecie nie było głodu i wojen. Rozwiedź się z nią jak najszybciej, to jeszcze kobieta będzie miała szansę założyć z kimś rodzinę.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.