Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Heniek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

380 Świetna

About Heniek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

820 profile views
 1. Kobiety są z natury niezdecydowane i chwiejne w swoich decyzjach, podejmując je często pod wpływem emocji. Kiedy ona tobą popomiata, to wywołuje w sobie negatywne uczucia i tym samym przekonuje samą siebie, że dobrze zrobiła odchodząc.
 2. Czyli podpinasz pod cudze zasługi bo tak jak tamci też jesteś mężczyzną? "Nie teraz kobieto, właśnie buduję zachodnią cywilizację".
 3. Tak myślałem, że ona już w wieku postudenckim. Bada grunt. czy czasem nie ma ryzyka na zostanie samotną matką (to nie znaczy od razu, że kombinuje jak wrobić cię w potomka). To już jest ten wiek u dziewczyny, gdzie zaczyna do gry wchodzić chłodna kalkulacja i myślenie o przyszłości. Ona po prostu sprawdza twoją reakcję na wiadomość o ewentualnym dziecku (i chęciach na założenie rodziny) i to jest normalne zachowanie kobiety w tym wieku.
 4. Z całego wątku wynika, że tylko kobieta może potwierdzić (swoją dupą) męskość i twoją wartość. Choćbyś zdobył cały świat, jak ci baba nie powie, że było warto, to na chuj cały trud. Tyle warty jest cały MGTOW i gadanie o tym.
 5. I tu jest pies pogrzebany. Watykan jest państwem działającym na terenie innych państw. Oni nie chcą żeby ktoś im się w politykę wtryniał, sądził ich ludzi, nakładał jakieś sankcje Ksiądz, to przede wszystkim człowiek Watykanu i jego wartość przez to jest większa niż wartość jakiegoś dziecka - obywatela innego kraju, a sądzić księdza mogą tylko inni księża. Uważają też, że maja problem nie z pedofilią jako taką, ale z tym, że zaczęto mówić się o pedofilii w kościele i żadać rozliczenia (pieniążki uciekają). Broniąc się stosują najtańsze chwyty robiąc z siebie ofiarę nagonki medialnej.
 6. Bo nikt nie zainteresuje się tym, jakie treści są przekazywane na zamkniętym forum. O ludzka naiwności. Może po prostu co niektórzy zaczną patrzeć na to co wrzucają na forum publiczne?
 7. No, o ile prawnie temat jest ok, to moralnie ryje twarzą o beton. Chociaż podejrzewam, że większość tych historii jest wyssana z palucha fantasty-onanisty.
 8. Prześpij się z inną kobietą, a dopiero potem napisz o relacji opartej na przyjaźni, zaufaniu, itd. Ja jestem ciekawy czy naprawdę w twoim związku nic się nie zmieni, bo tu nie chodzi tylko o ciebie, ale także o twoją żonę i jej zachowanie za kilka miesięcy od zdrady kontrolowanej.
 9. Podpisuję się pod pytaniem. Co to znaczy pozytywnie? 1. "Kochanie, to fantastyczny pomysł!" 2. "Jak sobie chcesz". 3. "Rozumiem, ale..." 4. "Eeee... Ale, że co?"
 10. To jest mentalne dziecko w ciele dorosłej kobiety. Tłumaczeniem nic nie wskórasz. Jedynie co się na przestrzeni lat u niej zmieniło, to skala roszczeń. Jak była mała płakała bo tata nie kupił lalki i lizaka, a teraz płacze, bo mąż nie chce kupić wakacji, domu, samochodu. Kup "karnego jeżyka" i jak znów będzie miała ataki histerii, to posadź ją do kąta. Ale poważnie. Metody na wychowanie histerycznych dzieci działają również na takie kobiety. Poczytaj sobie np. to: https://motheratorka.pl/uparte-dziecko/ słowo dziecko zastąp słowem żona/kobieta, a rodzić słowem mąż/mężczyzna. Powodzenia w wychowaniu!
 11. Trochę ci dogryzła. Zadajesz babskie pytania. "Ja ją odepchnąłem, a ona nie płacze i nie złości się, to co ze mną nie tak?" Nie buduj ego taką drogą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.