Jump to content

Spellman71

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  55.00 PLN 

Community Reputation

322 Świetna

About Spellman71

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 05/20/1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3-City

Recent Profile Visitors

1,047 profile views
 1. Nie powinno się ratować nikogo kto nie chce być uratowany. Tak jak nie uszczęśliwi się nikogo na siłę.
 2. Kurde nie pamiętałem tej sceny. Może na skutek urojeń autor myśli, że jest takim travisem w dzisiejszym świecie...
 3. Ja bym się hiszpanii trochę bał, za bardzo po lewej stronie barykady.
 4. Laska dała Ci do zrozumienia że nie jest zainteresowana, a Ty cisnąłeś na siłę jak creep desperat. Było kupić tę Colę po pierwszej odmowie i iść na film. Jak Ci Bracia wypunktowali to bredzisz jakbyś się nałykał mądrości jakichś PUAsów. Chłopie, litości.
 5. Pluje na grube niewiasty. Sam w swoim życiu z różnych przyczyn stałem się grubasem. W ciągu ostatnich lat schudłem ponad 30 kg i wróciłem do formy. Dziękuję bardzo. Znam wszystkie wymówki i to jak się człowiek potrafi oszukiwać i naginać czasoprzestrzeń byle tylko siedzieć na dupie i nic nie robić. Na grupie znajomych mogę wyciągnąć śmiało wniosek, że to jest wielkie błogosławieństwo dla dzisiejszej kobiety mieć np. zdiagnozowane problemy z funkcjonowaniem tarczycy. Leczyć? Zmienić dietę? Nieeee . Lepiej żreć i siedzieć na dupie
 6. Jak Ci dobrze z nią i się dogadujecie, to po cholerę to stawiać na szali dla podbicia licznika.
 7. Nie mam bladego pojęcia. Było to pierwsze moje spotkanie z tego typu zachcianką. Po skończonej akcji w łazience, gdy mieliśmy wziąć wspólny prysznic. Zakomunikowałem, że muszę się jeszcze odlać przed, a ona poprosiła bym zrobił to na nią i klękła w kabinie. Wykonałem prośbę na tors. Widzisz, dobrze bym na tym wyszedł, gdybym wtedy olał ją nie tylko dosłownie, ale i w przenośni, życiowo
 8. Jedna z moich byłych miała taką fantazję. Zrobiłem to na nią, ale dla mnie było to zupełnie neutralne. Mnie jakoś nie kręci.
 9. moim pierwszym samochodem był Citroen AX 1.4 benzyna kosztował jakieś 2k. Kołdrę z tyłu woziłem, by było wygodniej. Nie dało się go zepsuć, trochę rdzewiał, ale bez dramatu. Części tanie, łopatologiczna konstrukcja.
 10. Ja bym był na nie. Przyjaźniłem się tak jakby trochę kiedyś z dziewczyną na wózku. Ogólnie to takie osoby niestety często są bardzo dziwaczne psychicznie, żeby nie powiedzieć "popierdolone" na swój sposób. Tamten egzemplarz był trochę narcystyczny i roszczeniowy. Ale oczywiście nie brakowało chętnych do pozostawania z nią w relacji, tylko jako że z mojej perspektywy była toksyczna max to każde rozstanie tłumaczyła sobie, że to przez jej chorobę/odmienność. A nie dlatego, że odstawiała jakieś dzikie sceny. No i miej świadomość, że bierzesz cały jej zdrowotny bagaż i jakbyś nie wyszedł z tej rel
 11. I teraz "Pies Ci mordę lizał " nabiera nowego znaczenia.
 12. Co roku to samo. Niedaleko pobliskiej szkoły spaceruję psem. Dziś widziałem jak dwie dynamiczne madki stuknęły się w miejskich "SUVach " blokując cała uliczkę. A potem skakały sobie do gardeł i wydzwaniały do mężów, Szkoda, że nie widziałem końca akcji, bo wydarzenie jak w ZOO
 13. Uciekaj Bracie, póki masz w miarę możliwą drogę wyjścia. Bo jak ją zaobrączkujesz, albo NIE DAJ BOŻE zalejesz to już będziesz przegrany do końca życia i nawet jak po bolesnym rozwodzie zataksuje pół jak nie 3/4 Twojego posiadania to będziesz ciągnął mentalny kajdan w postaci alimentów a dziecko i tak usłyszy wersję w świata w którym jesteś najgorszym **ujem.
 14. Nie jestem z tej akcji jakoś super dumny. Z tego co pamiętam nie było możliwości zatrzymania się w perspektywie kilkunastu minut jazdy, więc podjąłem taką decyzje. Sam splot wydarzeń był dla mnie o tyle szokujący co nowy, że zareagowałem jakimś nieznanym wcześniej instynktem.
 15. Jednej z moich byłych kiedyś strzeliłem instant liścia, gdy to pozwoliła sobie podczas sprzeczki w samochodzie szarpnąć mi kierownicą . Dostała solidnego liścia, ale w trymiga ucichła i chyba zdała sobie sprawę z powagi sytuacji. Totalny brak akceptacji dla tego typu zagrywek. Był to jedyny przypadek kiedykolwiek do tej pory, gdy strzeliłem jakiejkolwiek lasce liścia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.