Jump to content

Spellman71

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  40.00 PLN 

Community Reputation

178 Świetna

About Spellman71

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 05/20/1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3-City

Recent Profile Visitors

483 profile views
 1. Patrząc na to co się dzieje na świecie, . Korona Panika, szalejąca tolerancja, zjadająca własny ogon, zwalnianie z pracy za postowanie artykułu na twitterze i różne takie to nie jestem pewien, czy to nie jest pytanie, "CZY " tylko raczej "KIEDY".
 2. Życzę, żeby małżonka nie była taka zła i w geście dobrej woli dopisała Cię do interesu. Bo na początku zakładałem, że kasę ze sprzedaży swoich biznesów trzymasz na otwarcie innego/inwestycję/ lub po prostu masz zamrożoną. A jeśli dobrze zrozumiałem, to mając intercyzę wpompowałeś swoją kasę w jej biznes? Słodki Jeżu, miej Cię Panie Bożu w swej opiece. Mimo wszystko trzymam kciuki.
 3. Laska robi i mówi dokładnie to co chcesz usłyszeć. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej, ale wydaje mi się, że nie pytasz tu o radę, tylko poszukujesz poklepania po ramieniu. Tak to odbieram z Twoich postów, bo cokolwiek koledzy by nie napisali to Ty i tak przekonujesz, że to panią gloryfikujesz i przekonujesz jaka się trafiła zajebista okazja. Przekonujesz nas? Czy siebie? Trudno stwierdzić. Ale skoro wszystko wiesz najlepiej i jarasz się nią jak murzyn blaszką to po cóż ten temat? Od pierwszego posta nie wyczuwam jakiejś pokory czy ostrożności w opisach tego co się tam u Ciebie dzieje. Przyp
 4. Moim zdaniem jeden z gorszych typów emocjonalnej atencjuszki i hipokrytka ekstraklasa. Dostała od eko świra nowy zestaw emocji poszła w siną dal. Szczęśliwie dla Ciebie. Szkoda tylko, że tak długo uniżałeś się przed Panią. Jednak wierzę z całego serca, że gdy się już zorientowałeś w sytuacji będziesz dalej twardo stąpał po ziemi. Najważniejsze, by twardo się odciąć. Kobiety kochają "opcje zapasowe", dlatego właśnie próbowała Cię jeszcze utrzymać na łańcuszku odzywając się i żądając przysług. Jeśli dobrze podpowiada mi intuicja to kolega "eko- świr " ( skrót myślowy ) trochę jej pocisnął, dał
 5. Ja nie cierpię powiedzonka "Miej wyjebane, a będzie Ci dane " . - poza tym zdrobnień wszelakich. albo nie cierpię jak ktoś podsumowuje - często gdy nie ma nic mądrego do powiedzenia - "życie..."
 6. Nowy odcinek. tym razem na tapecie ląduje laska - jako jedna z wielu- która myli serial z prawdziwym życiem.
 7. @Arthur Morgan Przeczytałem cały temat i przychodzi mi na myśl kilka słów. Człowiek który żyje przeszłością, nie ma przed sobą przyszłości, ale ten kto zapomina o swojej przeszłości skazany jest na jej powtórzenie. Zatem warto wyciągnąć wnioski opędzlować zbroję białego rycerza na portalu aukcyjnym i skupić się przede wszystkim na sobie. Ja również lata temu białorycerzyłem, uniżałem się, płakałem. Prosiłem i skomlałem. - szkoda, że wtedy nie trafiłem na forum, bo tego jak działają relacje z kobietami musiałem nauczyć się bez znieczulenia. Wierzę, że uporządkujesz sobie wszystko
 8. Ja po seksie z kobieta, czuję się zrelaksowany i spełniony i pełen energii do działania - ale w formie kreatywnej. Mam wtedy dodatkowego kopa do skupienia.
 9. @Damiano321 - nie panikuj Bracie, podchodź na chłodno. Coś mi to śmierdzi niesamowitym zbiegiem okoliczności. Ile to dziewczę ma lat i jak się poznaliście ? Jesteś może bogaty, albo bardzo przystojny ? Jak pisał @Mosze Red nie wierzyć, sprawdzać i iść w zaparte do samego końca. A tutaj obrazek na rozluźnienie:
 10. Pewnie walnęla datę z dupy jaka jej przyszła do głowy, a potem będzie wkręcać, że sie jej pomyliło i miała na myśli inny nasty.
 11. Niestety nie mogę edytować już poprzedniego posta, ale wstawiam drugi odcinek Szarpanek:
 12. Myślę, że jak się taka stanie to ją pogonię, w młodzieńczych latach już się nabyłem rycerzem. Teraz traktuję uczciwie, za dobre staram się uczciwie doceniać, za te gorsze momenty doceniam, a za gorsze od razu uczciwie wykładam kawę na ławę. Być może na pierwszy rzut oka to wygląda jak czekanie, ale przynajmniej w moim przypadku można porównać to obcowania z ogniem. Możesz wsadzić dłoń w ognisko i się oparzyć, ale możesz też się ogrzać, podgrzać strawę itp. Gdybym "czekał" to pewnie byłbym hardkorowym zazdrośnikiem ( wiele związków temu taki byłem), który kontroluję na każdym kroku i cie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.