Jump to content

Spellman71

Użytkownik
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  55.00 PLN 

Community Reputation

277 Świetna

About Spellman71

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 05/20/1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3-City

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. Wszystko Ci Bracia napisali, wydrukuj, wywieś przy lustrze i czytaj przy myciu ząbków aż przejdzie. Czerwona flaga za czerwoną flagą, a pozwoliłeś sobie skakać wokół Panci.
 2. Boże widzisz i nie grzmisz. Klasyka gatunku. Wina kierowcy stawaj bo bąbel bez opieki jedzie. I oczywiście jeszcze " no chodź" . Panowie nawet nie wiecie ile razy moje wewnętrzne alter ego w podobnej sytuacji nie chciało wyjść i takiej madce wyk*urwić na pełnej. Ale głupie wychowanie za młodu hamuje.
 3. Taaa. Pierwsze są do pyskówki do najebanych typów, którzy je potrafią skomentować. Zwykle rozmawiając o takich sytuacjach dawałem do zrozumienia że " co Cię obchodzi co Ci powie typ który Cię raz w życiu na oczy widzi i prawdopodobnie więcej nie zobaczy". Gdy zapominały o tym przechodząc przez wątpliwą okolicę starałem się nie eskalować, a następnego ranka informowałem, że nic z tego nie będzie.
 4. No cóż. Urosną zasięgi to mały cuck pójdzie w odstawkę i będzie smutny film o tym, że POSTANOWILIŚMY że lepiej nam będzie osobno. Już nie wspominam, że pani nie prezentuje się zbyt górnolotnie na filmie. I nie mam tu urody na myśli, bo co kto woli.
 5. Abstrahując od prawdziwości opowieści to zatrważająca liczba kobiet ma tendencję do zaogniania takich konfliktów. "Misiu zrób coś". Bywałem z takimi kobietami. Pierwsza próba podkręcenia "atmosfery" w takiej sytuacji i spuszczałem w kiblu. Szkoda mi zdrowia na takie laski. Albo kuma, że warto wyjść z tego cało, albo szuka rycerza, który da z siebie zrobić kalekę. Ja nim nie jestem.
 6. Oglądam od pewnego czasu, przez nich trafiłem też na kanał Kevin'a Samuelsa, który często wyjaśnia różne kobiety na swoich streamach. Zderza je z rzeczywistością o mur ich własnych oczekiwań.
 7. Kasuj z towarzycha ludzi, którzy ciągną Cię w dół. Prawdziwie życzliwi ludzie będą się cieszyć razem z Tobą z pozytywnych przemian i czerpać z Ciebie inspirację.
 8. Też spotykałem takich. Najważniejsze to uświadomić sobie, że nie da się nikogo uszczęśliwić na siłę. Nie zbawisz tego kto nie chce być zbawiony.
 9. Spellman71

  OnlyFans

  Moim zdaniem to straszne i żałosne. Lepiej już odłożyć kilka groszy i skoczyć do divy. Przynajmniej zaruchasz, a tak to pompujesz kasę w laskę z ekranu.
 10. @Martius777 dobrze prawi. Wszystko obracaj przeciwko nim. Będzie zdziwienie. Dajesz sobie cisnąć to cisną. Nawet młodsi widzą, że można Cię mentalnie boksować bo nic się nie stanie. Wybacz, ale ch*ja byś zrobił. Już któryś raz czytam w Twoich tematach, że "hurr durr, jakbym przypier*olił to bla bla " . Gówno prawda. Gdybyś miał to zrobić dawno byś to zrobił. Tak to ludzie w różnych sytuacjach doprowadzają Cię do wrzenia, a przychodzisz na forum i żeby się podbudować przed samym sobą piszesz " o jakbym mu j*ebnął to...". Nie. Nie masz do tego charakteru. Wynika to z Twoich tematów. Ja
 11. 1.Po cholerę bierzesz się za zajętą laskę. 2. Laska robi z Ciebie tampon emocjonalny. Popłakusia jaki to miś jest zły, a Ty będziesz tylko pożytecznym idiotą, który włoży czas, zaangażowanie i emocje. 3. Tego kwiatu jest pół światu. Pomimo że chłopaki punktują Ci aby spierniczać z tego układu jak najdalej to Ty wciąż ją sobie idealizujesz. 4. Nie myśl, że jak będziesz wystarczająco dobry i milutki, to coś dostaniesz. Nie dostaniesz. 5. Jeśli laska nie odeszła od toksycznego typa to tym bardziej nie odejdzie do Ciebie. On daje jej emocje. 6. Czerwona flaga za czerwoną flagą, Ty cią
 12. No popatrz już prawie przed ścianą, a jeszcze fruwa na karuzeli. Same czerwone flagi. Jak Brat @masculum napisał.
 13. Zakładając, że historia prawdziwa to ja to odbieram w ten sposób. Andrzej nakłamał owszem, ale oburzenie koleżanki i jej rozczarowanie zostało opisane w taki sposób jakby chciała powiedzieć cytując internetowego klasyka : "Jak ten śmieć śmie .... się ze mną spotkać". i jeszcze mieć wymagania których nie spełniam...
 14. Uuuu a taki @Oversize był obiecujący, był na wygranej pozycji. A teraz został kolejnym cuckiem. Urobi go i tyle z tego będzie. Zostanie dla dziecka ( bo lepiej żeby się wychowywało w kłamstwie i toksycznym hipotetycznym związku rodziców. ) A jak już bariery pękną skończy się seksik i przywileje i wyjebie go w dupsko mentalnie jeszcze raz. Ale tym razem będzie się lepiej kryć. Zapalmy świeczkę, dla brata który poległ. [*}
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.