Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Spellman71

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Donations

  40.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Świetna

About Spellman71

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 05/20/1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3-City

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. @Damiano321 - nie panikuj Bracie, podchodź na chłodno. Coś mi to śmierdzi niesamowitym zbiegiem okoliczności. Ile to dziewczę ma lat i jak się poznaliście ? Jesteś może bogaty, albo bardzo przystojny ? Jak pisał @Mosze Red nie wierzyć, sprawdzać i iść w zaparte do samego końca. A tutaj obrazek na rozluźnienie:
 2. Pewnie walnęla datę z dupy jaka jej przyszła do głowy, a potem będzie wkręcać, że sie jej pomyliło i miała na myśli inny nasty.
 3. Niestety nie mogę edytować już poprzedniego posta, ale wstawiam drugi odcinek Szarpanek:
 4. Myślę, że jak się taka stanie to ją pogonię, w młodzieńczych latach już się nabyłem rycerzem. Teraz traktuję uczciwie, za dobre staram się uczciwie doceniać, za te gorsze momenty doceniam, a za gorsze od razu uczciwie wykładam kawę na ławę. Być może na pierwszy rzut oka to wygląda jak czekanie, ale przynajmniej w moim przypadku można porównać to obcowania z ogniem. Możesz wsadzić dłoń w ognisko i się oparzyć, ale możesz też się ogrzać, podgrzać strawę itp. Gdybym "czekał" to pewnie byłbym hardkorowym zazdrośnikiem ( wiele związków temu taki byłem), który kontroluję na każdym kroku i cieszy się jak wreszcie coś znajdzie. - albo inny przykład. Czy widząc wszystkie wypadki w kompilacjach na YT nie jeździsz samochodem? Nie. Starasz się po prostu jeździć rozsądnie. Tak ja to widzę. Rozsądek i świadomość zagrożeń.
 5. Mój wuj powiadał "Jak s*ka nie potrafi się sama upilnować to najgrubszy łańcuch jej nie utrzyma". Dlatego ja pozostając w LTR, mam świadomość, że kiedyś może nastąpić zmiana gałęzi. Doceniam dobre chwile, ale też pogodzony jestem z ewentualnym finałem. A co będzie ? Pokaże los, pilnuję swoich spraw. Nie ta to inna.
 6. A i owszem, sam doprowadziłem się do takiego stanu biorąc sprawy w swoje ręce przez całe lata. Dziś się z tego trochę śmieje, że mogłem być tak głupi, ale cóż. Jedni mają tendencję do uzależniania się od różnych rzeczy inni nie. Dlatego jedni rozumieją jaki to jest dramat w życiu mężczyzny gdy nałóg bierze górę nad wszystkim, a innym wydaje się to dziwne i egzotyczne, może nawet śmieszne. I obie strony mają prawo do swoich przekonań.
 7. Szczęśliwie bywają okresy gdy wszystko działa katalogowo Bo gdyby nie mógł mi stanąć 2 lata od deski do deski to bym chyba nie podołał.
 8. Tak by mniej więcej wychodziło. Dokładnie tak, ten stan mnie w pewnym momencie doprowadzał do strasznej frustracji, potem wkurzenie, że tak się dzieje i zamknięte koło. Kobieta się podoba, człowiek chce, a konar mówi "meh" Może nie zawsze na pstryknięcie, ale jak kobieta jest wyrozumiała to jak najbardziej. I to jest zajebiste uczucie, na które warto było czekać. Nie trzeba się stresować, czy się uda, czy nie będzie wstydu itp.
 9. Nie, wszystko działa jak trzeba, ale długo bywały takie przebłyski spier*lenia oirentacyjnie 1,5 roku do 2 lat, że zdarzyło się, że bez przyczyny opaść z poczuciem takiej frustracji wewnętrznej. Ale od długiego czasu już tego nie ma. Trudno mi wskazać konkretny wzorzec, gdyż to już dawno za mną. Wiadomo, zdarza się, że człowiek jest miększy z powodu myślę innych czynników życiowych ( ale nie tak, żeby się nie dało używać ). Znakomitą większość okazji do używania osiągam maksimum wzwodu, gdy mam ochotę na seks. Pamiętam natomiast doskonale opadanie, lub w ogóle niemożność użycia sprzętu i frustrację i wewnętrzny żal ile to jeszcze potrwa i czy w ogóle kiedyś się skończy. Od prawie 2 lat poza tym ćwicze, odżywiam się zdrowo, pilnuję diety i staram się wysypiać. Dlatego myślę, że to też nie zasługa w 100 procentach NFa. Jestem jednak przekonany, że bardziej w stosunku 70NF/ 30 Dieta, ćwiczenia.* *Dane Orientacyjne zatwierdzone przez Instytut Danych z D*py Wujka Spellmana - dlatego warto je traktować jedynie jako luźny punkt odniesienia*
 10. Sens jest taki, że zniszczysz się psychicznie, a Pańci i tak to nie zrobi różnicy. Nie ma sensu, nie warto.
 11. Wstawiaj śmiało, jakbyś do wpisu chciał coś jeszcze dopisać to śmiało pisz PW - ( ja z jakiegoś powodu nie mogę ich wysyłać )
 12. Trzymam kciuki, masz 30 lat, to nie koniec świata. Dasz radę i jeszcze spotka Cię w życiu dużo dobrego. Znaj swoją wartość i wiedz, że kończąc to teraz oszczędzasz sobie wielu przyszłych kłopotów. Choć rozum potrafi płata figle, zapamiętaj dokładnie jak się czułeś, gdy czytałeś te rozmowy. Przyda się, gdy będziesz próbował sobie racjonalizować - bo taki etap pewnie nastąpi. Bądź silny Bracie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.