Skocz do zawartości

Jak strollować feministki


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Przy porannej prasówce wpada mi w oczy artykuł o równości płci w różnych krajach. O tym jak straszliwa jest na świecie nierówność pod ciężkim butem patriarchalnej tyranii i że "średnia luka równości między kobietami a mężczyznami na świecie wynosi obecnie 32 proc. wobec 31,7 proc. w zeszłym roku", więc dramatycznie się pogarsza. Bo za mało w parlamencie, za mało na stanowiskach ministerialnych, za mało wśród urzędników wyższej rangi i managerów, za mało bla, bla bla. Acha, no i że w Rumunii już jest większa równość niż w Polsce.

 

Ten jeden raz, postanowiłem pomyśleć, jak można paniom feministkom pomóc. Zwłaszcza że zbudowały przecież fantastyczne narzędzie, jakim jest teoria gender i jej aparat pojęciowy. A my się z niego nabijamy zamiast kreatywnie wykorzystać. 

 

Zatem niniejszym, oświadczam, że jako osobnik o płci płynnej, deklaruję się jako przedsiębiorca - kobietą (lesbijką w dodatku) a prywatnie czuję się facetem. Innych zachęcam również do zadeklarowania się kobietami na swoich stanowiskach pracy, w godzinach jak kto pracuje, czy tam od 8 do 16 czy inaczej. Jeśli uda nam się jeszcze przepchnąć ciążę urojoną jako fakt fizjologiczny, to wyrobimy jeszcze równość w dodatkowym aspekcie.

 

Na potrzeby spraw rozwodowych, można by również deklarować przed sądem, że czujecie się matkami, bo przecież nieważne kto spłodził tylko kto wychował. Więc skoro brak konieczności własnoręcznego zapłodnienia nie jest wymagany do uznania że jest się ojcem, tym bardziej warunek konieczności wykonania porodu nie musi wyczerpywać pojęcia matki.

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

"średnia luka równości między kobietami a mężczyznami na świecie wynosi obecnie 32 proc. wobec 31,7 proc. w zeszłym roku"

Jeśli tu chodzi o lukę między nogami to się zgodzę. 

Swoją drogą wpisałem festiwaljestemkobieta.pl i mi K9 zablokował jako "suspicious". I teraz mam dylemat. Z jednej strony myślę sobie - dobry pies a z drugiej strony czuję się dyskryminowana. 

Ja już nawet cycki wyhodowałam wiele lat temu i na moją kobietę się nawet często obrażałam jak nie zrobiła pierogów na obiad, o których myślałam cały dzień tylko jakieś schabowe... Sorry chłop.. eee dziewczyny. Idę przypudrować nosek bo czuję się nieświeżo. Też tak macie w te dni?

Edytowane przez Tomko
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, HORACIOU5 napisał:

ale Ty się emocjonalna zrobiłaś Mosia! Tylko zapomniałaś o melodyjce przy fochu!

Jestem nieszczęśliwa, mam okres i pokłóciłam się z facetem, powiedziałam mu żeby dał mi spokój, a ten idiota przestał się odzywać :(

 

Niech ktoś mnie przytuli i da mi milion dolarów na nowe torebki i buciki, miło by było gdybym mogła rozbić cudzy samochód. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomko napisał:

Ja to samo. Leje się ze mnie jak z cebra. Może odpalimy Tindera, wrzucimy jakieś zajebiste fotki z wakacji z przed 5 lat, będziemy przesuwać w prawo wszystkich kolesi? Jak burak się nie oddzywa to niech inny ma a twój wie co stracił! :D 

Z przed 5 lat to będzie wiocha, bo wtedy na wakacjach nie robiłam dzióbka i nie marszczyłam czółka, a mój poprzedni facet, z którym wtedy byłam to strasznie drętwy purytanin był. Nie mam nawet zdjęć z wypiętą dupcią bo mi nie chciał zrobić. 

 

Daj mi chwilkę, tak ze 3 godzinki, zrobię make up po wypinam się przed lustrem strzelając minki i możemy zaczynać z tinderem. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red ale Ty jesteś Mosia! Ja to ostatnio rozwaliłam swojemu Dżejsonikowi jego samochodzik. Coś tam wrzeszczał na mnie więc wydarłam się na niego, że nie potrafi się domyślić co ja czuję i dopóki mnie nie przeprosi, to niech mi się na oczy nie pokazuje. Oprócz tego walnęłam słit focie uszkodzonego auta i wstawiłam na fejsbuczka. Oczywiście, cycki na pierwszym planie he he. Wiesz ilu baranów jest gotowych się ze mną umówić? Najeżdżają na Dżejsonka i myślą, że w ten sposób się mi podliżą ha ha! O, a wiesz co mi ostatnio Dżozef powiedział? Że jestem tępą dzidą i żebym spadała! Wyobrażasz to sobie?! Dziewczyno... TAK SIĘ WTEDY PODJARAŁAM! On jest taki męski :wub:

 

Zaczekaj, Dżejsonik do mnie napisał. Ha ha, przeprasza mnie idiota jeden i chce się spotkać. Urobię go na tamtą sukienkę za ponad 300 złotych i dopiero wtedy może mu dam... no chyba, że Dżozefa jakoś urobię, to wtedy powiem mu, że był za dobry albo kochał za bardzo... o, to będzie dobre! Trzymaj kciuki kochana! :D

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziewczyny, właśnie sobie uświadomiłam że piszemy nielegalnie poza rezerwatem (no w robocie jestem).

I do tego lakierek mi odprysnął :(

 

Bracia moderzy, chyba bez założenia działu dla genderyków się nie obejdzie. Zresztą Marek chciał żeby było nowocześnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Aroxia, tylko Arosia moja kochana... Hmmm... Będę musiała dowiedzieć się gdzie nie ma kamer a tym zajmuje się Andrzej, jak ja tego typa nie nawidze, i chyba jest gejem bo ślini się na mój widok... 

 

@Rnext dlaczego Ty z góry określasz moją płeć? Jesteś opresyjnym Fluidem wobec nas... Wstydź się?! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.