Skocz do zawartości

Ostra drama Mniszki z Danielem Magicalem i koniec znajomości


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Wybuchła nowa drama między Danielem, a Mniszką, która do tej pory była jego dobrą znajomą czego dowodem było 2 wspólne streamy na kanale u Daniela oraz jej miłe  opinie na jego temat.

 

Nie tak dawno Mniszka wraz z Księciuniem zrobiła rajd na kanał Rafonixa za co ten jej podziękował.

 

Daniel Magical jest wrogiem Rafonixa i odebrał ten rajd jako wsparcie dla Rafonixa ze strony Mniszki oraz Księciunia. Na swoim ostatnim streamie Daniel zaczął mówić o tym, że nie podoba mu się to zachowanie na co Mniszka nagrała ten film.

 

Tłumaczy ona w nim, że według niej zachowanie Daniela jest dziecinne i każdy ma prawo oglądać to co chce i nie powinno się z tego powodu robić dram. Dodatkowo powiedziała, że ona i Księciu mają "kulturalny content". Jest to oczywistą nie prawdą na co są dowody w jej piosenkach i nie tylko.

Piosenka ta jest pełna wulgaryzmów i zboczonych tekstów. Autorka piosenki napisała poniżej:

"FILM STWORZONY W CELACH HUMORYSTYCZNYCH. Ma być beka."

 

Daniel Magical też robi patologię na swoich streamach i także argumentuje, że to wszystko jest robione dla "dymów i beki".

 

Przed przyjazdem na pierwszy stream Daniela Mniszka oraz Księciuniu znani byli z transmisji na Showup.tv oraz Fotce.pl

 

 

Daniel skomentował film Mniszki dotyczący jej zerwania znajomości w następujący sposób:

 

DanielMagical

"pucu pucu a potem drama, typowe zachowanie TFU NA WAS, taniec na rurze do cypisa ? Szczerze nie wiem po co do mnie przyjechaliście, a już wiem po co, aby przejść na yt, aby robić fejm przeze mnie a teraz dramę, był taki jeden co odwiedził a potem zerwał ze mną kontakt. Powodzenia . I nie kończy się znajomość przez to, że peta zrajdowałaś chociaż wiesz jak jest między nim a mną i ze mną byście mogli dalej współpracować.

1- piosenka o Gosi = fejm 2- przejście na yt = fejm 3- proszenie o łapki robienie celi nagle = fejm 4- rajd do rafonixa = fejm 5- taniec na rurze do cypisa = fejm 6- drama ze mną = suby= fejm"

 

Co ciekawe Daniel ma rację gdyż Mniszka na swój kanał nagrała piosenkę o matce Daniela zaraz po jej 2 wizycie u Daniela z okazji Halloween. Większość wyświetleń zyskała właśnie dzięki widowni Daniela.

 

Jednocześnie Mniszka zaczęła streamować na swoim kanale o takiej samej nazwie. 

 

Zdania są podzielone pomiędzy fanów Mniszki i Daniela co widać po komentarzach pod jej filmem. Oczywiście biali rycerze też się znaleźli :D 

 

miloszekTV pisze:

"Brak szacunku do dziewczyny = tfu na Ciebie"

 

ToZnowJa pisze:

"Dobrze gadasz Mniszka BTW Zrobił by Cię ;), pozdro"

 

KOLEJORZ 1922 pisze:

"Ja i tak cię kocham"

 

Kat katowski pisze:

"zerżnął bym Cie w dupe mniszko aż byś kwiczała i jęczała bo w gruncie rzeczy do tego tylko sie nadajesz ale szanuje Cie za to że jesteś kobietą i dlatego tak grzecznie Ci piszę..Nie rób z siebie atencjuszki tylko dawaj streamy;-))"

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat tej całej dramy? Piszcie ;) 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że DM ma nerwy blisko d... i niepotrzebnie robi dym.

 

I co to jest za zarzut, że przyjechała do niego dla fejmu?

A kiedy Daniel zapraszał mahonka, gdy ten miał 2x więcej subów, a teraz o nim nie pamięta, to jest ok?

 

Teraz śledzę tylko bystrzaka 2-3x w tygodniu, reszta streamerów mnie męczy/żenuje/drażni (niepotrzebne skreślić).

 

Obłudnik // 3zł

 

BTW przypomniała mi się Gocha, jak w reakcji na donejta powiedziała na swoim streamie "pozdrawiam Marcina Krasuckiego". :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czułem, że z niej dobra lisica jest. Wewnętrznie czuje duże obrzydzenie do osób postępujących w ten sposób ;) Oczywiście, Mniszka jak każda kobieta będzie w tłumaczeniu odwracać kota ogonem na co horda zatwardziałych stulejarzy już uwagi nie zwróci. Typowy przykład jak dzięki wdziękom i mówieniu ludziom to, co chcą usłyszeć można zrobić karierę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin_Herzoga Daniel rzeczywiście trochę zbyt ostro pojechał, ale co mu się dziwić skoro Rafonix to jego największy wróg i jest niezwykle uczulony na jego punkcie, zwłaszcza gdy jego bliscy znajomi robią mu rajdy.

 

@Quo Vadis? To prawda. Jej fanami są właśnie mentalni stulejarze i biali rycerze, którzy ją bronią przed wszystkimi. Oni jej piszą, że ją kochają itp. Ona na nich tylko hajs i fejm trzepie, a oni nawet tego nie widzą :blink:

Kobiety mają ułatwienia wszędzie i przez to czują się kastą nadludzi. Smutne czasy dla mężczyzn nastały ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.