Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

NATURA STWORZYŁA KOBIETĘ I MĘŻCZYZNĘ.
Jednak da się między nimi zauważyć pewne mniejsze lub większe różnice. Która płeć ma szczęśliwsze życie?
Przezwiska:
-Kiedy Kasia, Ania i Magda idą gdzieś razem, będą zwracać się do siebie per Kasia, Ania i Magda.
-Kiedy Staszek, Karol i Tomek idą gdzieś razem, będą zwracać się do siebie per Łysy, Lolek i Drzazga.
Jedzenie:
-Kiedy Staszek, Karol i Tomek poproszą o rachunek, każdy zrzuci się po 20 zł, nawet jeśli na rachunku będzie 32,50 zł. Wszyscy powiedzą, że nie mają drobnych i żaden nie będzie domagał się reszty.
-Kiedy dziewczyny dostaną rachunek, któraś sięgnie do torebki po kalkulator.
Kasa:
-Facet zapłaci 5 zł za rzecz wartą 2 zł, jeśli jest mu potrzebna.
-Kobieta zapłaci 2 zł za niepotrzebną jej rzecz wartą 5 zł, jeśli ta jest w przecenie.
Łazienka:
-Facet ma w łazience 6 rzeczy: szczoteczkę i pastę do zębów, piankę i maszynkę do golenia, mydło, ręcznik.
-Kobieta przeciętnie ma w łazience na wyposażeniu 337 przedmiotów, z czego facet poprawnie jest w stanie zidentyfikować 20.
Kłótnie:
-Do kobiety należy ostatnie słowo w każdej kłótni.
-Wszystko co powie później facet jest początkiem nowej kłótni.
Przyszłość:
-Kobieta martwi się o przyszłość, dopóki nie wyjdzie za mąż.
-Mężczyzna nie martwi się o przyszłość, dopóki się nie ożeni.
Sukces:
-Mężczyzna sukcesu to taki, który zarabia więcej.
-Kobieta sukcesu to taka, która takiego mężczyznę znajdzie.
Małżeństwo:
-Kobieta wychodzi za mąż mając nadzieję, że facet się zmieni, czego ten nie robi.
-Mężczyzna żeni się mając nadzieję, że kobieta się nie zmieni, co ta znienacka robi.
Strojenie się:
-Kobieta wystroi się do wyjścia na zakupy, podlewania kwiatków, wyjścia ze śmieciami, odebrania telefonu, przeczytania książki i odebrania poczty.
-Facet wystroi się na ślub i ewentualnie na pogrzeb.
Naturalność:
-Facet budzi się, wyglądając tak samo dobrze jak wtedy, kiedy kładł się spać.
-Kobiety z jakiegoś powodu psują się w ciągu nocy.
Potomstwo:
-Kobieta wie wszystko o swoich dzieciach. Wie o kolegach, ulubionym jedzeniu, skrywanych obawach, marzeniach i snach.
-Mężczyzna w pewnym stopniu jest świadomy, że w jego domu mieszkają jacyś mali ludzie.
Myśl dnia:
Żonaty facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach - nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart lub nie, ale trafione. W wielu związkach niestety tak jest.

 

Kłótnia kobiety z mężczyzną o podejmowanie decyzji i sprytne usprawiedliwienie nie liczenia się ze zdaniem mężczyzny w związku.

Mężczyzna: Nie rozumiem dlaczego zadecydowałaś za mnie, czy w tym domu moje zdanie się nie liczy?
Kobieta: Oczywiście, że się liczy. Problem w tym, że ja się z nim nie zgadzam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kobieta u seksuologa:
>- Co mam robić panie doktorze mąż mnie nie zaspokaja?
>- Proszę pani, ja mogę coś pani przepisać, ale może znalazłaby pani sobie kochanka. W sumie mąż nie musi o niczym wiedzieć.
>- Mam panie doktorze, też nie wystarcza.
>- Droga pani, a gdzie jest powiedziane, że to ma być jeden?
>- Mam ich dziesięciu i wciąż to za mało.
>- DOBRZE, przepiszę pani jakieś hormony i za dwa tygodnie przyjdzie pani do kontroli. Kobieta wraca do domu kładzie receptę przed mężem:
>- Widzisz! Żadna kurwa, tylko chora jestem!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.