Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

napisze ci wprost siusiumajtku,zanim zaczniesz do kogos "pic"

poczytaj trochę forum,to moze cos dotrze przez ten twój zardzewialy garnek na pustym lbie

bo jak ja ruchalem to ty lezales obsrany po same  pachy,i darles pysk jak byles glodny albo dupa cie piekla od tego co w pieluchę nawaliles.

a jak czegos nie ogarniasz pajacu na gumce ,to nie zabieraj glosu,a nawet nie odpowiadaj tylko czytaj i się ucz;

jak nie rozumiesz czegos to zapytaj wprost "dlaczego tak?"

a nie wyciągasz gowniane wnioski po jednym poscie i piszesz bzdety wyssane z czyjejś paly

gdzie ja kurwa napisałem ze zaluje ze mam dzieci ?

albo jesteś upośledzony albo nastepna glupia baba,ale do tego dojdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nieugięty napisał:

 

Przypomnę słowa debila, to wystarczy za odpowiedź.

a czy umie chłopczyk ze zrozumieniem czytac?

 

objaśniam

 pierwszy wers, - "czy to aby na pewno twoje geny:D"   to zart,aczkolwiek dość często prawda.  pozatym ojcem nie czyni cie to ze "zrobiles " dziecko.to potrafi prawie każdy....

drugi,- "a nawet jeśli ,to czy cena własnego zjebanego zycia , aby nie jest zbyt duza..." to pytanie   /wiesz czasem ludzie zadaja sobie pytania,nawet sobie samym,np.'być albo nie być',lub "byc,czy mieć" itp.i to ze pytaja oznacza tylko ze mysla,a nie ze czegos zaluja.

jeśli nadal czegos nie rozumiesz to proponuje powrot do szkoły podstawowej,

badz zapytaj jakiegoś znanego ci poloniste czy to co napisalem  to "oznajmienie" czy "pytanie"  to proste żeby zrozumiec

 

chloptasiu a ty ile lat po slubie,i ile dzieci masz ? ze innych chcesz pouczać,chcesz tu blysnac? czym?

pomine już tego "debila",gowniarzu.

dyskusja zakonczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne małzenstwo cierpialo na brak przyjemnosci podczas sexu

Lekarz polecił im aby zainwestowali w tanczacego murzyna

Janusz znalazl murzyna, postawil przed lóżkiem i mowi tancz! A my bedziemy sie kochać

Murzyn tanczy i nic, kobieta dalej bez satysfakcji i przyjemnosci z seksu

Wreszcie babka mowi, to moze Janusz, zamien sie z nim

Ok, powiedzial Janusz

Murzyn ja bzyka, kobieta placze z przyjemnosci, orgazm za orgazmem, podrapane sciany, wije sie

Janusz sie przyglada i mowi

Widzisz kurwa murzyn, tak sie tanczy! ?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.