Skocz do zawartości

Przeszczep włosów. Gdzie i za ile.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zakładam temat bo chcę sobie przeszczepić włosy na głowie.
Nie łysieję naturalnie tylko w wyniku uprawiania sportu włosy się wytarły. 
Dlatego muszę golić łeb na łyso.

Macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?

Piszcie gdzie takie coś najlepiej zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski

Polecam zaznajomić się z odparowaną uryną do 1/4 objętości ze środkowego strumienia,innymi słowy nie zbierasz tego jak zaczynasz siusiać i tego jak kończysz i smarować głowę tym.

Gdybyście byli zainteresowani tematem to polecam Malachow urynoterapia.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski

Wątpie aby włosy mogły się tak ooo po prostu wytrzeć. Po prostu pewnie łysienie hormonalne. Nieraz widziałem jak ludzie co mają nie wypające włosy dosłownie je masakrowali i nic się nie działo. Poza tym nawet jak straci taki włosy poprzez wyrwanie to i tak odrosną. Sam może kiedyś pomyśle o przeszczepie. Bo brak włosów z przystojnego chłopaka może zrobić przeciętnego :P Warto poczytać opinie lokali w internecie.

 

@SzatanKrieger

Haha, serio ta uryna pomaga? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski Generalnie najlepszą rzeczą jaką mogę Ci doradzić, w kwestii przeszczepu włosów, to abyś unikał jak ognia klinik w Polsce. Niestety nie ma u nas nawet jednego dobrego specjalisty od przeszczepów, wydasz bardzo dużo pieniędzy, a gęstość włosów na głowie, to będzie tzw. efekt zapałek wbitych w gówno. Jeżeli chcesz być zadowolony z rezultatu, to musisz szukać jedynie za granicą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.