Skocz do zawartości

Ekspedient mówi przez TY.


deleteduser15

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gandziarz napisał:

Wracamy do kwestii wyczucia, podejrzewam że skoro tego tak nie lubisz to dajesz znaki niewerbalne, które wykazują że nie oczekujesz zażyłej relacji ze sprzedawcą  hehe.  Rolą sprzedawcy jest to odczytać;)

Sam pracuję w handlu i uważam, że trafiłem na jeden ze swoich koników świetni mi idzie póki co a sytuacja z ostatnich kilku tygodni nie pamiętam dokładnie; wchodzi klientka do sklepu i oczywiście standardzik:

ja: Dzień dobry Pani szukamy czegoś specjalnego?

P: Ależ proszę pana proszę mnie nie postarzać, na imię mi jest Monika.

ja: Dobrze proszę Pani ;)

 

Zajebista z wyglądu 35-42 lata myślę, ze koneserzy typu @Bonzo, @AR2DI2 by nie pogardzili a i ja sam miałem ochotę na aromatyczną szparkę Pani Moniki.

 

Jak kolega @Gandziarz napisał sytuacja, sytuacja i jeszcze raz sytuacja. Wszystko zależy granica jest płynna.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara gadka, dla ludzi którzy w mieście mają tramwaje:

-ktoś mówi do Ciebie na Ty. 

Odpowiadasz:

-na Ty to tramwaj staje, a na dzyń dzyń, odjeżdża.

 

 

Dla małolatów kiedyś przystanki na tramy, były oznaczone T, a na autobus A.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Still napisał:

Mądrość przychodzi wraz ze zdolnością przebywania w ciszy.

Ktoś oprócz mnie czytał chyba "Nową ziemię". Still, nie przyznam Ci lajków razy sto, nie ma takiej ikonki.

 

20 minut temu, Sztukmistrz napisał:

Ja bym prosił o wątek

Nie byłoby zainteresowania. Facet, który przynudza przez godzinę, ubrany w turecki sweterek, skulony bo się boi własnego cienia, zaciąga niemieckim angielskim, o mało nie popełnił samobójstwa rzucając się z rusztowania, nie jest gwiazdą internetu. Pies z kulawą nogą by nie obejrzał co bym wybrał. Większość jego genialnych wykładów jest nie po polsku i trwają długo powyżej minuty. A dziś ludziska chcą szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

ja: Dzień dobry Pani szukamy czegoś specjalnego?

P: Ależ proszę pana proszę mnie nie postarzać, na imię mi jest Monika.

ja: Dobrze proszę Pani ;)

 

Zajebista z wyglądu 35-42 lata 

Jakby sam sobie odpowiedziałeś czemu nie chciała "per pani" :) Niektóre kobiety chcą zmniejszać dystans aby je adorować i podbijać ego. Poza tym są uczulone na punkcie postarzania i wieku. Swoją drogą sama użyła formuły "per pan" co faktycznie moze potwierdzać regułę :P 

 

Tak swoją drogą czy to przypadek, że napisałeś pani z dużej a pana z małej? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.