Skocz do zawartości

Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, tytuschrypus said:

Polacy dostają stypendia za granicą. Czy przeszkadza Ci to? 

Na Ukrainie? Bzdura totalna, np lekarski kosztuje tam kilka tysięcy dolarow za semestr. wcale niemało. Płatne akademiki, wszystko.

 

3 hours ago, tytuschrypus said:

Dostaliśmy od UE wielokrotnie więcej pieniędzy niż do niej włożyliśmy.

Kolejna bzdura. Myslisz, że UE była zorganizowana po to aby nam pomóc. ? O świeta naiwności. Likwidacja konkurencyjnego przemysłu, stoczni, pozyskanie taniej siły roboczej z PL. To nie pomoc, to wyzysk. A pieniądze? Wyobraz sobie że musisz zapłacić składkę, z tej składki zapłacić urzędnikowi, który ją pobiera, a następnie wraca do Ciebie i mówi Ci co możesz za to kupić? Brzmi abstrakcyjnie? no właśnie.

Ciemny naród się podniecał, dajo prace, bedziema wyjeżdżać. 

3 hours ago, tytuschrypus said:

Inni przez wiele setek lat pozyczali nam pieniądze. Również teraz żyjemy z pozyczonych pieniędzy bo obecne rządy zdążyły pożyczyć 2 miliardy złotych.

Z dobroci serca pozyczali? Nie sądzę. Nie interesuje mnie kto pozyczał, ja nie pożyczałem. Są takie państwa co nie pożyczają, a są też i takie co same drukują pieniądze i pożyczają całemu światu.

 

3 hours ago, tytuschrypus said:

Po prostu przychodzi taki moment dla rozwijającego się kraju, kiedy nie jest już tylko wyciągającym łapki po pieniądze innych żebrakiem, ale ma pewne zobowiązania międzynarodowe.

Masz myslenie małej dzidzi. Najpierw oni nam dają a potem badzmy szlachetni, dajmy innym. To tak nie działa. I nie mamy żadnych zobowiązań odnosnie Ukrainy.

 

3 hours ago, tytuschrypus said:

niech dostają emeryturę. Jeśli siedzą i się odbijają ciągnąć hajs z zasiłków, to niech wypierdalają.

Niech dostają emeryturę cześciową z Polski, jak pracuje rok, to niech dostaje za rok, a nie najniższą krajową. Ciekawe co będzie jak nastapi kryzys i wszyscy oni pójdą po zasiłki. A jak sie zbuntują i zrobia sie zamieszki? Powiesz im wypierdalajcie to powstanie drugi majdan.

 

3 hours ago, tytuschrypus said:

Bo jak my bierzemy, jedziemy pracować za granicę, pożyczamy pieniądze od innych to jest dobrze. Jak ktoś nam - źle. To jest właśnie uprzedzenie i triumf ślepej ideologii nad rozumem

Tys chyba oczadział zupełnie. Jezdzisz na Ukrainę pracować lub pozyczasz tam pieniądze? Dlaczego nie pomaga się Białorusi? Tylko wszystko idzie na Ukrainę? Z prostego powodu, Amerykanie chcieli tam zdobyć wpływy, ich podwładni w Polsce musieli to zrobic. To dlatego Polacy tak liżą kake Ukrainie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Les napisał:

Na Ukrainie? Bzdura totalna,

Żartujesz sobie? Co Ty tutaj za komedię odstawiasz? :) Przecież wiesz dobrze że napisałem "za granicą" a nie na Ukrainie i wiesz dobrze gdzie za granicą, bo w innym temacie Ci klarowano i ja Ci też podawałem w tym temacie przykłady. Po co to robisz?

 

Myślisz, że jak będziesz obalał bzdury, których nikt nie napisał, to odwrócisz uwagę od nie odpowiadania na pytania, na które nie umiesz odpowiedzieć? Nawiasem mówiąc, właśnie taką dziecinada retoryczna jaką odstawiasz to jest właśnie powód, dla którego nikomu się z takimi "patriotami" jak wy nie chce dyskutować. Nie ta półka. 

 

Widzisz? Dalej robisz to samo. Pisałem Ci, że nic się nie robi bezinteresownie, a Ty piszesz jakieś pierdoły o "szlachetnym rozdawaniu", czyli znów coś przeciwnego do tego co napisałem. Po co?

 

Dane odnośnie dofinansowania są ogólnodostępne na stronie ministerstwa finansów i tam sobie możesz poczytać ile wynosiły nasze składki do UE, a ile dostaliśmy w dotacjach. Co Ty za bzdety wypisujesz? Z czym chcesz tutaj dyskutować, co to za frazesy o stoczniach wyzysku bla bla bla? 

 

A nie, czekaj, wiem. Żydowscy agenci sfałszowali te liczby. 

 

A może masz jakieś wewnętrzne ograniczenie umysłowe, które powoduje, że kiedy ja Ci piszę "nikt nic w polityce nie robi bezinteresownie" i podaję tego przykłady Ty piszesz, że moje myślenie to "bądźmy szlachetni, dajmy innym"? 

 

Reszty, wybacz, nawet nie czytam bo przy takim żenującym podejściu to nie ma sensu. Pokrzykuj sobie dalej o rozsprzedaży Polski, Żydach i faworyzowaniu Ukraińców, może być na jakimś marszu:) 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, tytuschrypus said:

Żartujesz sobie?

Twoja pisanina to nawet nie ponury zart:) Bredzisz o jakichś Zydach.

Pisałem o studiach na Ukrainie, studia w Europie to inny temat i nie jest tu omawiany. Jesteś jak ten co każdą dyskusję zbił okrzykiem " a u was Murzynów biją" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leschyba nie wiesz, co oznacza to powiedzenie. Z takim ograniczeniem umysłowym nie dziwią mnie Twoje tezy i wrzucanie przykładów międzynarodowych porozumień, których treść przeczy temu co piszesz. Sorry, nie jesteśmy równorzędnymi partnerami do dyskusji. Dalej sobie pokrzykuj o żydowskich spiskach, a kto będzie miał chęć, ten może zobaczyć co pisałem ja, a co potem "obalasz" Ty pisząc o kwestiach, o których nie pisałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Les napisał:

Ps. niezły czub jestes ;)

Od osoby o takim potencjale intelektualnym, widzącą wszędzie spiski lewackie, amerykańskie, ukraińskie, żydowskie (pisałeś o tym w jednym z tematów) i masońskie (ich pamiętam wskazałeś gdzieś jako większe zagrożenie nawet od Żydów, mogę przytoczyć;)) takie stwierdzenie to komplement. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tytuschrypus napisał:

Dane odnośnie dofinansowania są ogólnodostępne na stronie ministerstwa finansów i tam sobie możesz poczytać ile wynosiły nasze składki do UE, a ile dostaliśmy w dotacjach. Co Ty za bzdety wypisujesz? Z czym chcesz tutaj dyskutować, co to za frazesy o stoczniach wyzysku bla bla bla?

To nie tak sie liczy bo przekręt byłby zbyt oczojebny.

 

Zabawa polega na czyms takim:

 

Wyobraź sobie, że masz niewielki zakładzik, ktory produkuje buty. Prosty zakład, gdzie pracuje na przykład kilka osób i za pomocą nieskomplikowanych narzędzi produkują obuwie.

Twoje buty są niezłe i do tego niedrogie bo masz niskie koszty. Budynek jest Twój, ziemia też, ludzie lokalni. Nie ma biurokracji, płacisz jakiś ryczałt i to wszystko.

 

Obok jest wielka, nowoczesna fabryka. Ich buty kosztują albo drożej niż Twoje i są tak samo dobre jakościowo, albo są tańsze ale gorsze.

Dlaczego ? Bo ta fabryka ma związki zawodowe, ma socjał, funduje bezrobotnym zasiłki i "darmowe" urlopy. Do obsługi tego wszystkiego potrzeba ludzi w postaci biurokracji.

Aby z Tobą konkurować - musiałaby albo pokonać Cię jakością - ale wtedy wzrośnie cena, albo pokonać ceną - ale wtedy spadnie jakość.

 

Co wiec duża fabryka robi ?

Namawia Cię byś wszedł z nią w komitywę i związał się umowami.

Fabryka mówi - stworzymy konsorcjum. Uczestnictwo w nim  kosztowac Cię będzie milion złotych rocznie, ale my damy Ci nowoczesniejsze maszyny, damy trochę pieniędzy byś unowocześnił swój zaklad, damy też dla pracowników by mieli wczasy za darmo. Dostaniesz więc aż półtora miliona rocznie.
Widzisz jaki zajebisty interes ? Wpłacasz milion dostajesz półtora.

 

Ale Twoje buty muszą spełniac takie i takie normy. Musisz poza tym mieć stanowiska pracy klimatyzowane, oddymiane, śmieci sortować, na Twoim terenie zakladu musi być 50% powierzchni biologicznie czynnej, 30% prądu masz mieć ze źródeł odnawialnych (musisz zbudować wiatrak i założyć solary co w 30% dofinansuje Ci fabryka)

Co ? Ze skąd maszyny, skad wiatraki, skąd solary ?

Nie bój nic - dostaniesz kasę i my Ci te maszyny i inne potrzebne graty sprzedamy. Produkujemy je przecież :)

 

Jaki jest efekt ?

Fabryka zlikwidowała sobie konkurenta. Bo ten konkurent od chwili kiedy zaczął stosować przepisy wynikające z umowy stowarzyszeniowej - musiał obniżyć jakosc butów by utrzymac niską cenę albo podwyższyć cenę by utrzymać rentowność firmy przy tej samej jakości produktu.

 

Nigdy nie słyszałem by jakiekolwiek zachodnie państwo dało coś komuś za darmo. Wiec nikt nie wziął Polski do UE dlatego, ze chciał jej zrobić dobrze.

 

I dlatego w referendum w 2003 roku głosowałem stanowczo na NIE.

 

Jest tu jeszcze jakiś bohater, ktory się przyzna, że 15 lat temu głosował przeciw ?

Wtedy było to czynem wymagającym cohones. A przyznanie się do tego - powodowało ostracyzm towarzyski.

 

A ja się przyznawałem i wtedy i dzisiaj :) :) :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzojesteś starszy ode mnie. Serio uważasz że Polska byłaby prężniej rozwijającym się, lepszym pod każdym względem krajem gdyby nie hajs z UE? Naprawdę tak uważasz? Bo ja pamiętam jak wyglądał ten kraj przed 2004 rokiem i był jak kraj 3-go świata. Tak, wiem, wszyscy nas rozkradają. Ile można na to zwalać kondycję swojego kraju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tytuschrypus napisał:

@Bonzojesteś starszy ode mnie. Serio uważasz że Polska byłaby prężniej rozwijającym się, lepszym pod każdym względem krajem gdyby nie hajs z UE?

Tak. Nie mam wątpliwości.

Polska jakoś działa nie dzięki temu, że jest w UE a mimo tego że jest w UE.

 

Z naszego uczestnictwa w Unii nie ma niczego pozytywnego. Bo wszystko to co jest fajne (brak ceł, brak paszportów, swobodny przepływ towarów) - jest przecież osiągalne bez bycia członkiem Unii.

 

Do Unii weszlismy nie dlatego by nam było lepiej - tylko dlatego by Niemcy mogły dalej prowadzić swoją "społeczną gospodarkę rynkową"

Zresztą nie tylko Polska wtedy do UE weszła ale i jeszcze kilka innych krajów.

 

To jest nic innego jak realizacja planu Mitteleuropa z roku 1915. Niemcy są państwem powaznym. Państwa poważne nie rezygnują ze swoich planów.

 

Zwróć uwagę, że jednym ze sposobów podporządkowania sobie innego państwa jest jego zbrojne podbicie. Czyli - napadasz, wygrywasz wojnę i zdobywasz dany kraj.

Ale wojna to problem finansowy i wizerunkowy.

 

Ale przecież można to samo uzyskać innym sposobem. Wziąć Polskę do Unii i tym sposobem narzucić dowolne prawo korzystne dla Niemiec. Przeciez prawo unijne ma pierwszeństwo nad prawem krajowym, a w Unii rządzą Niemcy.

Po co więc militarnie kraj podbijać - skoro można to zrobić w inny sposób i w dodatku wykonac taki matrix propagandowy, że większośc podbitych będzie uważało, że to dla ich dobra.

 

To jest najbardziej fachowa forma złodziejstwa. Tak okraść ofiarę by ofierze się wydawało, że okradziona nie jest, a w dodatku była złodziejowi wdzięczna.

22 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Naprawdę tak uważasz? Bo ja pamiętam jak wyglądał ten kraj przed 2004 rokiem i był jak kraj 3-go świata.

Powiem w ten sposób. Ten kraj się rozwijał nieźle od 1989 do okolo 1999 roku. Od 1999 roku Polska musiała stopniowo zacząć wdrażać unijne przepisy (w związku z akcesją - tzw "dostosowanie standardów") i dlatego wszystko zaczęło siadać.

Doskonale to pamiętam bo w 1989 roku miałem 17 lat. Wlasną firmę załozyłem siedem lat później więc wiem jak to wszystko wyglądało.

 

Zresztą - problem jest bardziej złożony. Polska mogłaby się jeszcze szybciej rozwijać gdyby zlikwidowany został niewłaściwy model ekonomiczny tego państwa.

Czyli - ustalony przez gen. Kiszczaka tzw kapitalizm kompradorski o czym napisałem wczesniej.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Bonzo said:

Ten kraj się rozwijał nieźle od 1989 do okolo 1999 roku.

Też to pamiętam. To był rozwój, ludzie dorabiali się powaznych pieniędzy na handlu szerokim asortymentem. Wystarczyło mieć szczęki na targu i sprzedawac jakieś zeszyty czy warzywa, kasety magnetofonowe, takze sprzęt agd czy rtv. To jest rozwój dla zwykłego obywatela.

Pierdzielenie o słupkach, wzroście gospodarczym i braku rąk do pracy dzisiaj nie przekonuje mnie. Bo widzę że w małym miasteczku nie ma szans na godne zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bonzo napisał:

jest przecież osiągalne bez bycia członkiem Unii.

To które kraje to osiągają bez bycia w UE do wszystkich krajów UE i co je odróżnia od Polski? 

 

Ile z tych wymienionych przez Ciebie rzeczy:

 

25 minut temu, Bonzo napisał:

Bo wszystko to co jest fajne (brak ceł, brak paszportów, swobodny przepływ towarów

Mieliśmy między tym 89 a 99 rokiem i z jakimi krajami? 

 

25 minut temu, Bonzo napisał:

dlatego wszystko zaczęło siadać.

Możesz napisać co dokładnie wcześniej nie siadało? 

 

Argument o rozwoju zaraz po wyjściu z komuny litościwie pomijam, bo ciężko żeby startując od poziomu gówna (socjalizm) nie odczuć progresu. Chociaż o szalejącym bezrobociu i słynnych napisach "komuno wróć" już chyba nie pamiętasz. Ale fakt, w bardziej rozwiniętej  gospodarce ciężej dorobić się wożąc skarpety z reichu i sprzedając u nas na bazarze. Na bazarze, bo na normalne markowe sklepy mało kogo było stać. 

 

Zauważ, że Ty żeby wykazać jak tracimy na UE musisz napisać ścianę tekstu, a ja podaję fizyczne kwoty, które otrzymaliśmy vs te, które włożyliśmy. I jest tego znacząco więcej. Ja pamiętam ilość inwestycji przed i po wejściu do UE. Pamiętam nasze drogi na przykład. Pamiętam tramwaje itd. To wszystko jest kupione dzięki doplatom, których dostaliśmy 

 

14 minut temu, Les napisał:

Pierdzielenie o słupkach, wzroście gospodarczym

Bo jesteś ignorantem. Jak inaczej chcesz ocenić kondycję gospodarczą poza najbliższymi znajomymi jeśli nie za pomocą takich danych? Nie sądziłem, że ktoś o zdrowych zmysłach będzie negować wzrost gospodarczy po 99 roku i wzrost zamożności społeczeństwa, bo wcześniej mógł sprzedawać kasety na targu. Przecież to są oczywiste dane. Wzrost wartości nabywczej pieniądza w Polsce to jest realny wskaźnik. TO jest wyznacznik rozwoju dla obywatela. Czy może więcej kupić za swoje pieniądze. A może więcej niż w latach 90. i to nie jest rzecz podlegająca polemice. Do tego jeszcze po jakich drogach jeździ, po jakim chodniku chodzi, czy może coś załatwić przez neta, czy może lecieć tylko z paszportem. To są realne korzyści i to na co ludzie patrzą. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, tytuschrypus said:

Nie sądziłem, że ktoś o zdrowych zmysłach będzie negować wzrost gospodarczy po 99 roku i wzrost zamożności społeczeństwa, bo wcześniej mógł sprzedawać kasety na targu.

Na tym handlu na targu poodkładali na domy. Łykasz propagandę z tv jak młody pelikan. Szczególnie ci się podniecają wzrostem gospodarczym co musieli wyjechać za granicę. Widocznie gówno mieli z tego wzrostu. Jestes podatny na propagandę, czy to PO czy PIS, tacy jak Ty po prostu wierzą w we wszystko co podają w tv. Taki ich urok. Za faraona uwierzyli że Ra sie rozgniewał, bo słońce zaszło ;)

A na wieść o banku Morgan to pewnie spazmów dostajesz ze szczęścia, teraz to juz w ogóle będzie wzrost i w pytę.

Edytowane przez Les
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Les napisał:

to PO czy PIS, tacy jak Ty po prostu wierzą w we wszystko co podają w tv. Taki ich urok.

Byłaby to celna riposta, gdybym kilka postów wyżej nie napisał tego samego o Tobie. Ale to nie ja się kompromituję wrzucając paragrafy przeczące moim tezom. Tu nic nie trzeba łykać, to są oczywiste rzeczy. 

 

30 minut temu, Les napisał:

co musieli wyjechać za granicę

A co umożliwiło im wyjazdy na dużą skalę? Nie czasem wejście do UE? Emigracja wtedy skoczyła w górę, a przecież przed wejściem do Unii z tego co piszecie tak się dobrze żyło, tylko oni wszystko spierdolili :)

 

Poza tym kolejny raz pleciesz, bo to jest oczywiste że wyjechali, bo mogli zarobić jeszcze więcej w dużo lepiej rozwiniętych krajach a dzięki wejściu do UE mogli to zrobić bez problemu. Nie zmienia to faktu, że od początku lat 90 Polska rozwija się gospodarczo. Ale przyznam że patrząc na Twoje celowe przekrecanie wypowiedzi na żenującym poziomie szkoda mi na Ciebie klawiatury. 

 

30 minut temu, Les napisał:

Na tym handlu na targu poodkładali na domy

Bądźmy poważni, takich argumentów używaj w polemice z innymi pięciolatkami. Teraz też się niektórzy domów dorabiają.  Tylko wtedy rozumiem uczciwie i transparentnie, wcale nie kręcąc wałki na transformacji, a teraz pewnie okradając uczciwych Polaków, co nie? ?

 

30 minut temu, Les napisał:

Łykasz propagandę z tv jak młody pelikan.

To nie ja pluję w Internecie wszystkimi hasełkami co mi podrzucą prawackie portaliki bez sprawdzenia tego, typu dofinansowania dla pracodawców dla Ukraińców czy płacenie pełnych emerytur przez 30 lat :D a PO i PiS mam głęboko w tyle. 

 

30 minut temu, Les napisał:

na wieść o banku Morgan to pewnie spazmów dostajesz ze szczęścia

I kolejne wycieczki osobiste. A Ty co robisz, internetowy patrioto? 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Myślisz, że jak będziesz obalał bzdury, których nikt nie napisał, to odwrócisz uwagę od nie odpowiadania na pytania, na które nie umiesz odpowiedzieć

Czyżbyś sam tak nie robił, robisz jak naj bardziej.

15 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Dane odnośnie dofinansowania są ogólnodostępne na stronie ministerstwa finansów i tam sobie możesz poczytać ile wynosiły nasze składki do UE, a ile dostaliśmy w dotacjach. Co Ty za bzdety wypisujesz? Z czym chcesz tutaj dyskutować, co to za frazesy o stoczniach wyzysku bla bla bla? 

Zapomniałeś dodać ile polskich firm do dziś nie dostało zapłaty

15 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Reszty, wybacz, nawet nie czytam bo przy takim żenującym podejściu to nie ma sensu. Pokrzykuj sobie dalej o rozsprzedaży Polski, Żydach i faworyzowaniu Ukraińców, może być na jakimś marszu:) 

dolis

Jak nie masz argumentów, to pierdzielisz jak potłuczony

15 godzin temu, Les napisał:

a u was Murzynów biją"

Twoja linia Tytusku.

14 godzin temu, tytuschrypus napisał:

@Bonzojesteś starszy ode mnie. Serio uważasz że Polska byłaby prężniej rozwijającym się, lepszym pod każdym względem krajem gdyby nie hajs z UE? Naprawdę tak uważasz? Bo ja pamiętam jak wyglądał ten kraj przed 2004 rokiem i był jak kraj 3-go świata. Tak, wiem, wszyscy nas rozkradają. Ile można na to zwalać kondycję swojego kraju? 

Pamietasz z poziomu przedszkolaka

13 godzin temu, tytuschrypus napisał:

To które kraje to osiągają bez bycia w UE do wszystkich krajów UE i co je odróżnia od Polski? 

Norwegia np,

13 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Argument o rozwoju zaraz po wyjściu z komuny litościwie pomijam, bo ciężko żeby startując od poziomu gówna (socjalizm) nie odczuć progresu.

No tak,były firmy które na światowym poziomie produkowały i sprzedawały na świecie,ale jednak ich nie było.

 

 

I oczywiście 50 lat okradania grabienia Polski nie ma żadnego znaczenia.

Tak jak to że ktoś za nas zdecydował co z nami będzie po wojnie.dla przypomnienia...

Znalezione obrazy dla zapytania konferencja w teheranie postanowienia

A konsekwencje ciągną się do dziś i jeszcze długo będą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2018 o 16:03, Bonzo napisał:

Jest tu jeszcze jakiś bohater, ktory się przyzna, że 15 lat temu głosował przeciw ?

Ja głosowałem przeciw. Przyznaję się dzisiaj, i przyznawałem się wtedy - straciłem na tym kilku znajomych, choć później zapisałem to po stronie zysków.

Pamiętam 1989, choć młodszy byłem od @Bonzo, i pamiętam jak znajomi od niczego dochodzili do bycia klasą średnią - ci zaradniejsi i inteligentniejsi. W przyspieszonym tempie, jako Państwo, dorabialiśmy się ludzi którzy mieli na tyle wysokie dochody, by zacząć interesować się polityką aktywnie. To było śmiertelne zagrożenie dla wielu stron zainteresowanych naszą "transformacją" ustrojową. Zostało skutecznie zlikwidowane po 2000 dzięki "regulacjom", przetargom ustawianym pod konkretne firmy (eliminacja konkurencji), czy wymogom by słynne dotacje były wydawane pod kontrolą zagranicznych urzędników.

 

W dniu 21.07.2018 o 17:12, Bonzo napisał:

Tak okraść ofiarę by ofierze się wydawało, że okradziona nie jest, a w dodatku była złodziejowi wdzięczna.

To banalnie proste - instalujesz nadzorców którzy dopilnują Twoich interesów, a to tworząc odpowiednie prawo, a to pilnując by było przestrzegane. Akwizytor z ubezpieczeniem odwróconej hipoteki, albo kapłan oferujący wielkie szczęście "później" tym różni się od ZUS, że ZUS nie jest dobrowolny. No i potrzebna jest odpowiednia propaganda, by budować jedyną słuszną linę podziału politycznego, plus może jakichś kilka małych partyjek dla "nieprawomyślnych" - w celu kanalizacji niezadowolenia. W ramach propagandy - ostatnio najskuteczniejsza jest internetowa hasbara, zarówno prostacki trolling na portalach które nie prowadzą dokładnej moderacji (bądź moderacja jest po jedynej słusznej stronie), jak i wytrwałe budowanie wizerunku w celu delikatnego nakierowywania na "właściwszą" ścieżkę myślenia, gdy moderacja działa jak powinna.

 

W dniu 21.07.2018 o 17:35, tytuschrypus napisał:

TO jest wyznacznik rozwoju dla obywatela. Czy może więcej kupić za swoje pieniądze. A może więcej niż w latach 90. i to nie jest rzecz podlegająca polemice. Do tego jeszcze po jakich drogach jeździ, po jakim chodniku chodzi, czy może coś załatwić przez neta, czy może lecieć tylko z paszportem. To są realne korzyści i to na co ludzie patrzą.  

Widzisz, powyżej pewnego poziomu dochodów - zaspokojenia potrzeb niższych i średnich - pojawiają się w społeczeństwie obywatele z wysoką samooceną stworzoną przez ich własny sukces, którzy patrzą na coś więcej niż droga, chodnik, prędkość internetu, i czy może za swoje pieniądze kupić większy telewizor niż sąsiad - lub bardziej wypasioną, używaną niemiecką brykę. Na przykład na to, jak zmieniły się normy żywności przez ostatnie kilkanaście lat - co z tego że mogę kupić np. dwa razy więcej wędliny niż kiedyś, jak teraz smakuje ona trzy razy gorzej. A ta dobra jest trzy razy droższa, i równie dostępna jak kiedyś wyroby z Pewexu. Obywatel który zadaje takie pytania, jest dla władzy śmiertelnie niebezpieczny, i nie przekonują go internetowe "autorytety" twierdzące że "to nie jest rzecz podlegająca polemice" - stąd każda władza po '99 dokłada swoją cegiełkę do likwidacji klasy średniej.

Dziękuję Unio, przed twe ołtarze zanosim błaganie, wędzoną wędlinę racz nam wrócić Panie ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kespert napisał:

co z tego że mogę kupić np. dwa razy więcej wędliny niż kiedyś, jak teraz smakuje ona trzy razy gorzej

Ty na serio uważasz, że mamy gorsze wędliny przez wejście do Unii? Ja kupuję u nas znacznie lepsze jakościowo wędliny niż w większości europejskich krajów. 

 

1 godzinę temu, Kespert napisał:

stąd każda władza po '99 dokłada swoją cegiełkę do likwidacji klasy średniej.

Klasa średnia w Polsce nie istniała również przed 99 rokiem. Zastanawiam się, skąd jeśli nie z przekory wynika upieranie się, że w tych latach w Polsce była wysoka jakość życia, wyższa niż teraz. Dowodów ani liczbowych, ani innych niż smak wędlin nie widzę...

 

Ok, teraz ten geniusz:

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

Czyżbyś sam tak nie robił, robisz jak naj bardziej.

Nie, nie robię. Podaj, gdzie. 

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

Zapomniałeś dodać ile polskich firm do dziś nie dostało zapłaty

Nie zapomniałem, ale Ty możesz podać. Ile, na jaką kwotę spośród tych 125 miliardów? Podaj jakieś wiarygodne źródło, bo na razie to tylko kolejne pitu-pitu. Zaraz się okaże, że nic za te pieniądze z UE nie zostało kupione ani postawione.

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

Jak nie masz argumentów, to pierdzielisz jak potłuczony

Wskaż konkretnie co masz na myśli? Czyli rozumiem, że nieprawdą jest to co pisałem wyżej, że piszecie o:

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

Pokrzykuj sobie dalej o rozsprzedaży Polski, Żydach i faworyzowaniu Ukraińców, może być na jakimś marszu:) 

?

 

Przyjrzyjmy się Twoim wypowiedziom. W 14 tematach, takich jak ten w którym piszemy, czy też nie pozostawiających wątpliwości obiektywnych dyskusjach w rodzaju: "Żydzi niszczą białą rasę" czy "Żydostwo" albo "Jak Żydzi tępili i tępią Polskę" jesteś aktywnym dyskutantem, z wypowiedziami takimi jak:

 

"Start ap kradnążydzi, najlepiej samemu opatentować."  

"Żydzi-albo się obudzimy albo będziemy niewolnikami"

"żydzi w sądach w UB też?"

A uważasz że to rodowici Polacy rządzą? tak jak i w sądach, potomkowie tych elyt przywiezionych na sowieckich tankach, zmieniający nazwiska na polskie.

 

I inne perełki. I ktoś taki pisze mi, że pierdzielę jak potłuczony kiedy piszę, że pokrzykujesz o rozsprzedaży Polski i Żydach? Nie kompromituj się bardziej. Ale z powodu takiego robienia kurtyzany z logiki nikt z wami nie dyskutuje, nie dlatego, że nikomu jak wam nie zależy na tym kraju - bo przypomnę, że od tej bzdury napisanej w tym temacie zaczęła się nasza dyskusja.

 

A właśnie - a Twoich przodków na jakich tankach tu przywieźli, czy Ty jesteś ten prawdziwy Polak z rdzennie polskim nazwiskiem? 

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

Twoja linia Tytusku.

Wskaż gdzie, albo zwykle pitu-pitu. 

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:
W dniu 21.07.2018 o 17:35, tytuschrypus napisał:

To które kraje to osiągają bez bycia w UE do wszystkich krajów UE i co je odróżnia od Polski? 

Norwegia np,

Widzisz, dlatego właśnie napisałem tam wyżej pogrubiony fragment, żeby uniknąć tak intelektualnie kulawych argumentów. Podpowiedź - pytanie dla Ciebie - widzisz jakieś różnice między Polską a Norwegią, które powodują, że ma ona znacznie lepszą pozycję negocjacyjną do uzyskania przywilejów takich jak podróżowanie bez paszportów? Czy uważasz, że Polska jest równorzędnym krajem z podobnymi możliwościami do Norwergii czy Szwajcarii?

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

No tak,były firmy które na światowym poziomie produkowały i sprzedawały na świecie,ale jednak ich nie było.

Które? Jak definiujesz "światowy poziom"? Pisz konkretnie, bo na razie to tylko bełkoczesz.

 

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:

I oczywiście 50 lat okradania grabienia Polski nie ma żadnego znaczenia.

Po co piszesz to do mnie, skoro powyżej sam cytujesz moją wypowiedź, w której socjalizm nazywam "gównem"? Czy nie jasno się wyraziłem, co sądzę o tym okresie w historii Polski? Szczerze mówiąc, aż tak niskiego poziomu, prób przeinaczania tego co pisze adwersarz i bajdurzenia się nie spodziewałem - widać niesłusznie. Chciałbym konkretnie poznać jakikolwiek wasz pogląd na jakikolwiek temat, zamiast niekonkretnego bełkotu. Mój na przykład jest taki:

 

To jest taka typowo polska cecha, że za niepowodzenia naszego kraju zawsze, w każdym okresie i w każdych okolicznościach niektórzy lubią obwiniać innych - iście babska logika. Wyraźny jest pogląd, również w tym temacie, że bylibyśmy wuj wie jakim mocarstwem, tylko zawsze są Żydzi, Niemcy, Amerykanie, elity przywiezione na tankach i co tam jeszcze, które nam to uniemożliwiają. A tymczasem nikt tak dobrze nie okrada i nie oszukuje Polaka jak inny Polak. Zawsze w naszej historii było tak, że żarliśmy się głównie między sobą, a inni na tym korzystali. My jednoczymy się zwykle tylko wtedy, gdy jest za późno i można pomachać szabelką. Ja jestem gorącym zwolennikiem szukania do obszarów w sobie, np. wyeliminowanie powszechnego cwaniactwa, w naszej mentalności łamanie norm jest czymś chwalebnym, no bo normy są głupie, więc ten kto tak robi to mądrzejszy od tych, co tego nie robią - i to jest rzecz niespotykana na tak szeroką skalę w rozwiniętych krajach. I to jest główny problem - my sami i nasza mentalność, której daleko do kultu pracy i budowania kraju u samych podstaw. Zostawmy więc na razie Żydowskich, Ukraińskich, Lewackich, Niemieckich i Amerykańskich agentów obok, a zajmijmy się sobą. Taki jest mój pogląd. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Ty na serio uważasz, że mamy gorsze wędliny przez wejście do Unii? Ja kupuję u nas znacznie lepsze jakościowo wędliny niż w większości europejskich krajów. 

To demagogiczna metoda dowodzenia - co wspólnego ma to, że mamy TERAZ lepsze wędliny niż większość UE (twierdzenie A), z tym że KIEDYŚ były one znacznie lepsze (twierdzenie B)? Choć zmienne są wspólne, to nie są wykluczające.

Twierdzenie A jest prawdziwe, ale nie wynika z niego dowód na twierdzenie B; teraz okraszamy to argumentem typu "ty na serio" który ma za zadanie zarówno ośmieszyć dyskutanta, jak i wywołać wrażenie iż twierdzenie B jest tylko moim twierdzeniem (a więc nie wprost odwołano się do dowodu społecznego - jeden vs wielu).

 

A merytorycznie - tak, teraz mamy gorsze wędliny niż przed wejściem do UE. Wystarczy spytać fachowca by porównał polskie normy. Są jeszcze masarze używający starych technik (zioła + saletra + sól), i są to wyroby nieporównywalnie zdrowsze i smaczniejsze niż to co można zakupić w sieciówkach. Jest też oczywiście haczyk - cena, która przeciętnemu obywatelowi wydaje się być nieosiągalna. Niewielu ludzi jest w stanie zauważyć, że "marketowy" schab za 10zł/kg, przeliczony do 20dkg, to ~6plasterków (zawartość solanki zgodna z aktualną PN), które zepsują się po 3 dniach (33gr/plasterek, i w konsekwencji 11gr/plasterkodzień). Wyrób mistrza masarskiego to ~40zł/kg, gdzie 20dkg to ~15 plasterków (niska zawartość solanki i wody - stara PN), które wytrzymają tydzień. Daje to 53gr/plasterek, i 8gr/plasterkodzień. Ale "przeciętny" obywatel będzie kierował się niższą ceną; do takich ludzi trafi też prezentowana tu przez kontr-dyskutanta argumentacja.

 

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Klasa średnia w Polsce nie istniała również przed 99 rokiem. Zastanawiam się, skąd jeśli nie z przekory wynika upieranie się, że w tych latach w Polsce była wysoka jakość życia, wyższa niż teraz. Dowodów ani liczbowych, ani innych niż smak wędlin nie widzę...

Istniała, i miała się bardzo dobrze - tyle że początkowo większość była "zgodna ideologicznie", bo źródłem ich dochodów było uwłaszczenie nomenklatury partyjnej. Polecam dla uzyskania dokładnych liczb "Sprawozdanie z likwidacji majątku PZPR" Arnosta Becka. Ale ustawa Wilczka otworzyła możliwość gromadzenia kapitału każdemu - i w kilka lat pojawiła się grupa ludzi, którzy posiadali własny biznes, własne mieszkanie, i dochód na poziomie 3 średnich krajowych - i nie byli powiązani z "partią nieboszczką" (tutaj już polecam roczniki GUS).

 

Zastanawiający schemat. Twierdzenie A - ("upieranie się, że w tych latach w Polsce była wysoka jakość życia, wyższa niż teraz"), ma zdyskredytować twierdzenie B ("każda władza po '99 dokłada swoją cegiełkę do likwidacji klasy średniej"), którego prawdziwość nie wynika z tw. A, ponieważ są to zbiory rozłączne. Okraszone to wszystko "humorem" mającym za zadanie zarówno ośmieszyć i zdyskredytować dyskutanta, jak i usytuować go jako "podrzędnego" w dyskusji (argument autorytetu pozornego). Myślę, @kryss, że powinieneś zwrócić uwagę na cytat:

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Przyjrzyjmy się Twoim wypowiedziom. W 14 tematach, takich jak ten w którym piszemy, czy też nie pozostawiających wątpliwości obiektywnych dyskusjach w rodzaju: "Żydzi niszczą białą rasę" czy "Żydostwo" albo "Jak Żydzi tępili i tępią Polskę" jesteś aktywnym dyskutantem, z wypowiedziami takimi jak:

Czyżby ktoś tutaj prowadził statystykę wypowiedzi członków forum (niechby tylko wybranych)? I był w stanie na bieżąco podawać stosowne wątki i cytaty?

Edytowane przez Kespert
Źle dobrany cytat - i wynikający błąd logiczny.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kespert napisał:

To demagogiczna metoda dowodzenia

To co piszesz, to jest dopiero demagogia. W dodatku absurdalna demagogia. Sugerujesz, że z powodu wejścia UE oraz norm jakość wędlin się pogorszyła. Ja twierdzę, że jedno z drugim ma niewiele wspólnego (a nawet nie występuje) i tylko tego dotyczyło drugie zdanie w cytowanej wypowiedzi. 

 

46 minut temu, Kespert napisał:

tak, teraz mamy gorsze wędliny niż przed wejściem do UE. Wystarczy spytać fachowca by porównał polskie normy.

Więc jeśli Ty twierdzisz, że to członkowstwo w UE powoduje, że wędliny są jakościowo gorsze, to wskaż normy, które zmieniły się przez nakaz UE i nakazały produkować gorsze wędliny. Nie ma norm, które zabraniają produkować lepsze wyroby, a że mniej osób kupuje te lepsze bo są droższe, to raczej normalne. I nie ma z UE wiele wspólnego. Tak samo jak to, że kiedyś nie było dajmy na to zup w proszku, a po upadku komunizmu się pojawiły nie oznacza, że to upadek komunizmu spowodował znaczące pogorszenie jakości żywności. To wydaje mi się jasne jak słońce. Podobnie jak to, że jeżeli kiedyś tworzono samochody ręcznie, a potem wdrożono ich produkcję na taśmach produkcyjnych i teraz te robione na taśmach produkcyjnych są droższe niż te dalej w całości robione ręcznie (bodajże Bentley?) to nie jest argument za tym, że kiedyś było lepiej, bo kiedyś to ho, ho, Panie - samochody to się robiło ręcznie. Unio, gdzie są nasze ręcznie robione samochody?

 

Konstatacja na marginesie - naprawdę zabrnęliśmy w dyskusji o UE w absurdalne rejony dzięki Tobie.

 

50 minut temu, Kespert napisał:

Istniała, i miała się bardzo dobrze

To osobny temat - socjologowie polscy do dziś się spierają, czy była czy nie było i jest to główna oś sporu rodzimej makrosocjologii. Zależy to bowiem przede wszystkim od kryteriów i definicji klasy średniej;)

 

53 minuty temu, Kespert napisał:

Zastanawiający schemat.

Tu nie ma żadnego schematu, tylko coś co próbujesz w niego wtłoczyć, by celowo zepchnąć dyskusję w taki obszar, w którym choć troszkę mógłbyś "udowodnić", że masz rację, ubierając to w pseudologiczną otoczkę. Także, aby nam nie umknęło, przypomnijmy sobie jak było:

 

Ty piszesz:

 

4 godziny temu, tytuschrypus napisał:

 

7 godzin temu, Kespert napisał:

stąd każda władza po '99 dokłada swoją cegiełkę do likwidacji klasy średniej.

Klasa średnia w Polsce nie istniała również przed 99 rokiem.

I potem piszę już dalej do Ciebie ogólnie, odnosząc się do całej Twojej wypowiedzi, co następnie Ty próbujesz zmanipulować. 

 

A z tego, że nagle okazuje się jak do 1999 roku w Polsce było zajebiście, a teraz jest be, trzeba się śmiać, ponieważ ciężko oprzeć się wrażeniu, że jest to argument li tylko na doraźne potrzeby dyskusji, że Polska po wejściu do UE upada, podczas gdy wszystko wskazuje na to, że jest wręcz przeciwnie. Poza wędlinami, jak widzę. 

 

59 minut temu, Kespert napisał:

Czyżby ktoś tutaj prowadził statystykę wypowiedzi członków forum (niechby tylko wybranych)? I był w stanie na bieżąco podawać stosowne wątki i cytaty?

To jest dopiero zastanawiający schemat. Niektórzy wszędzie widzą spiski - nieważne czy chodzi o niszczenie "świadomych, zadających pytania" ludzi po 99 roku (zapewne aby przeprowadzić zniewolenie Polski przez wejście do UE), czy o prowadzenie statystyki na forum. 

 

Zdradzę Ci sekret - na naszym forum wpisanie słowa kluczowego i wyszukanie go w postach użytkownika zajmuje jakieś 10-15 sekund. Nie jest to więc coś przesadnie skomplikowanego. Zamiast tego proponuję zwrócić uwagę na fakt, że faktycznie niektórzy bajdurzą tu o żydowskich, michnikowskich, lewackich, amerykańskich, niemieckich a nawet i masońskich spiskach, a kiedy piszę, że niektórzy bajdurzą, to jeden z tych niektórych pisze, że pierdzielę. Quod erat demonstrandum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytusku:D:D:D,ubawiłeś mnie.

A szczególnie tutaj

W dniu 23.07.2018 o 11:03, tytuschrypus napisał:

"Start ap kradnążydzi, najlepiej samemu opatentować."  

"Żydzi-albo się obudzimy albo będziemy niewolnikami"

"żydzi w sądach w UB też?"

A uważasz że to rodowici Polacy rządzą? tak jak i w sądach, potomkowie tych elyt przywiezionych na sowieckich tankach, zmieniający nazwiska na polskie.

Jeśli jesteś w stanie udowodnić że którekolwiek z powyższych jest bzdurą to się postaraj już teraz,jak znajdę trochę więcej czasu to się odniosę, dziś wybacz ale śmiech i ból brzucha z tego powodu , oraz pózna pora sprawiają że się tylko pośmieje, tobie dam czas na uzupełnienie wiedzy z historii.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kryss napisał:

Jeśli jesteś w stanie udowodnić że którekolwiek z powyższych jest bzdurą to się postaraj już teraz,jak znajdę trochę więcej czasu to się odniosę, 

To się nazywa merytoryczna dyskusja według prawaka ?

 

Świat się skończył - to nie ten, co pisze pierdoły urągające inteligencji przeciętnej nogi od stołu o kradzieżach start upow przez Żydów oraz o tym, że nie rodowici Polacy rządzą ma to udowadniać, tylko ja jemu że się myli :D Zapomnij, spróbuj tak baitować jakiś "lewaków" ?

 

To na jakich tankach przywieźli Twoich przodków, czy wy z tych prawdziwych Polaków? :D

 

 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się pogrążasz ignorancie historyczny, czekam na ciąg dalszy.

Zawsze można komuś zarzucić że pisze bzdury ale udowodnić to to ho ho ho już nie takie proste, nie prawda, co pokazujesz.

 

PS.Przypominasz mi pewną personę na tym forum, która dostała ban/ana/, ale pewności nie mam, jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kryss napisał:

Zawsze można komuś zarzucić że pisze bzdury ale udowodnić to to ho ho ho już nie takie proste,

Powtórzę, bo być może nie doczytałeś:

 

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Świat się skończył - to nie ten, co pisze pierdoły urągające inteligencji przeciętnej nogi od stołu o kradzieżach start upow przez Żydów oraz o tym, że nie rodowici Polacy rządzą ma to udowadniać, tylko ja jemu że się myli :D

Ciężar udowodnienia tezy zawsze spoczywa na tym, co tezę wygłosił. Nie widzę zaś po waszej stronie w tym wątku jakichkolwiek dowodów, widzę tylko w sensacyjnym duchu pisane pytania w próżnię, oskarżenia, stwierdzenia bez pokrycia (jak o wypłacaniu pełnych emerytur Ukraińcom po 3 latach, bo ktoś jest zbyt ograniczony by przeczytać ze zrozumieniem podstawę prawną, którą sam przytacza, a która wprost temu przeczy co on z prawackich mediów o niej wyczytał, co jest albo dowodem głupoty, albo manipulacji), albo takie że "mam swoje dojścia, szmuglują tu mnóstwo broni" czy inne pierdy o tym że Polakami nie rządzi Polski rząd tylko importowany. Dobrze, że nie ufoludki albo klony. 

 

7 godzin temu, kryss napisał:

Zawsze można komuś zarzucić że pisze bzdury

Albo pisać bzdury bez pokrycia i zarzucić, że jak ktoś w nie nie wierzy, to:

 

7 godzin temu, kryss napisał:

Coraz bardziej się pogrążasz ignorancie historyczny,

Ja już w tym wątku te "dowody" czytałem, wystarczy mi ?

 

Ale chętnie poznam dane na temat ilości euro, które nie dostały polskie firmy i dalej czekają na pieniądze i z jakich powodów. No bo przecież znasz jakieś wiarygodne dane, skoro tak piszesz, prawda? 

 

No i jeszcze chętniej dowiem się, na jakich tankach przyjechali Twoi przodkowie, a jeśli nie to co czyni ich prawdziwymi Polakami. 

 

Cieszę się jednak, że szybciutko przyznałeś, że to:

W dniu 22.07.2018 o 09:55, kryss napisał:
  W dniu 21.07.2018 o 15:21, tytuschrypus napisał:

Reszty, wybacz, nawet nie czytam bo przy takim żenującym podejściu to nie ma sensu. Pokrzykuj sobie dalej o rozsprzedaży Polski, Żydach i faworyzowaniu Ukraińców, może być na jakimś marszu:) 

To jednak nie "pierdzielenie", tylko właśnie istota Twoich "rzeczowych" poglądów. Powyższy apel jest dalej aktualny. 

 

Mam nadzieję, że uzmysłowiłem Tobie i kilku podobnym, dlaczego w tego typu wątkach udziela się garstka. Nie, nie dlatego, że jesteście jedynymi z nielicznych, świadomych, rozumiejących co dzieje się na świecie i dlaczego Polska jest taka jaka jest, czyli w waszym świecie przez Żydów, Masonów, Lewaków, Michników i agentów różnej maści, a wszyscy inni to tylko o cipach i żeby mieć kolejną ratę na kredyt. Po prostu, jak pisałem kilka razy wyżej, brak w tym merytoryki, a dużo tego co opisałem na początku tego posta, dlatego jesteście traktowani jak niegroźni wariaci, tylko mało komu chce się to napisać. Dlatego głosują nogami i zostawiają was samych sobie. Deal with it. 

 

7 godzin temu, kryss napisał:

PS.Przypominasz mi pewną personę na tym forum, która dostała ban/ana/, ale pewności nie mam, jeszcze.

 

?? ?

 

Aż się dziwię, że tak ważki i merytoryczny "argument" pada tak późno, zwłaszcza z ust takiego pilnego tropiciela żydowskich i innych spisków :D 

 

Przecież wiadomo, że kto się nie zgadza z nami, ten agent obcych mocarstw :D

 

Zbieraj, zbieraj "dowody". Pytaj w ambasadzie Izraela, tam znają szczegóły ?

 

?‍♂️?‍♂️?‍♂️

 

 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze komiksowy bohaterze.

Sam pomijasz nie wygodne pytania, i nie odnosisz się do niepodważalnych faktów które potwierdzają to co piszę, ignorujesz i zbywasz np.

-konferencja w Teheranie 

-fabryka mercedesa

-wypowiedz rabina że "teraz to niech oni wyjadą" co to niby miało znaczyć, ale przemilczałeś, może skomentujesz.

Uczepiłeś się za to emerytur ukraińców i dopłat do nich, o czym nigdzie się nie wypowiadałem, ale nie przeszkadza ci to wrzucać jak mantrę w tym wątku, i używać jako jakiś argument.

23 godziny temu, kryss napisał:

Start ap kradnążydzi, najlepiej samemu opatentować."  

 

23 godziny temu, kryss napisał:

Żydzi-albo się obudzimy albo będziemy niewolnikami"

-Ustawa IPN, konsultowana i pod dyktando izraela

-ustawa 447...., roszczenia wyssane z obrzezanego fjuta.

-johny daniels "nawet jak 30 mln polaków podpisze się pod petycją, nie będzie ekshumacji w Jedwabnym", dlaczego nie chcą Polakom udowodnić ich winy? i co to za pajac szarogensi się na "salonach"

-wzrost ilości wydawanych paszportów polskich w izraelu. znajdz sobie na stronie msz.

-kneset obraduje na Wawelu? co to k... jest.

-kłamstwo Oświęcimskie

- itd.

23 godziny temu, kryss napisał:

żydzi w sądach w UB też?"

Dla przykładu taki pan

Znalezione obrazy dla zapytania berman a kto wywodzi się z tej komunistycznej rodzinki...Znalezione obrazy dla zapytania borowski

Podpowiem ten pierwszy to komunista berman a drugi...zgadłeś borowski

Albo takie postacie

  Znalezione obrazy dla zapytania salomon morel   

https://pl.wikipedia.org/wiki/Centralny_Obóz_Pracy_w_Jaworznie

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/swietochlowice/a/co-noc-z-barakow-obozu-w-swietochlowicach-dobiegaly-krzyki-i-jeki-oboz-zgoda-w-swietochlowicach,136702/

Poczytaj sobie o każdej z postaci poniżej, czego oczywiście nie zrobisz, jakże polskie nazwiska.

screenhunter_1823-may-05-15-36-jpg1

23 godziny temu, kryss napisał:

A uważasz że to rodowici Polacy rządzą? tak jak i w sądach, potomkowie tych elyt przywiezionych na sowieckich tankach, zmieniający nazwiska na polskie.

Kwśniewski-http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego/

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/tajemnice-rodziny-anny-komorowskiej-w-aktach-ipn-rodzice-byli-funkcjonariuszami-ministerstwa-bezpiec-aa-ACkp-EQGL-VEnz.html

Agata Duda

Bartoszewski

Boni

Kuroń

To tylko przygrywka, ale każdego trzeba z osobna rozpatrywać, i zgadnij gdzie większość rodzin ma korzenie...

Dzisiejszy premier biega na koszerne kolacyjki, i spowiadać się do izraela, bądz usa,dają na żydowskie cmentarze, i inne żydowskie pierdy, tak jakby innych potrzeb nie było.

 

Widzę że bardzo emocjonalnie podszedłeś do tematu żydów, czyżby osobiście cię to ubodło...

Polecam do przeczytania dopiero się wkurwisz.

 

Znalezione obrazy dla zapytania kronika getta warszawskiegoPodobny obraz Znalezione obrazy dla zapytania kronika getta Åódzkiego

Jak i wiele innych, ale te akurat napisali żydzi i to ich głos.

 

Oczywiście zbyjesz wszystko powyższe, ale mam to gdzieś, nie będę nikogo przekonywał, a jedynie zachęcał do własnoręcznego badania i szukania prawdy, a jak widać to cię bodzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.