Skocz do zawartości

Jestem chamem


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem nietypową sytuację. Poszedłem na długą przerwę podczas pracy. Usiadłam sobie ze znajomym na wolnej ławce, która nie była zajęta. Po jakimś czasie dosiadły się do nas 3 niewiasty, wyciągnęły fajki i zaczęły jarać uprzednio nie pytając się nawet czy mogą przy nas usiąść. Rzuciłem tekstem:

- możecie mi tu nie smrodzić?

- jedna z nich - taki z Ciebie dżentelmen?

- Możecie zostać, jeśli nie będziecie palić

 

Oburzone poszły i podziękowałem im za to. Jestem burakiem i chamem :D

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rejdi napisał:

taki z Ciebie dżentelmen?

To zdaje się być definicja dżentelmena w dzisiejszych czasach wg niektórych pań: jeśli coś się nie podoba to masz siedzieć cicho i nie zwracać uwagi.

W czasach równouprawnienia wypadałoby aby kobiety zachowywały się jak na dżentelłumena przystało i zapytać się czy mogą zapalić, ale to zdaje się być zbyt wiele.

Nie tak dawno jedna niewiasta ode mnie z pracy na mój widok gdy razem wchodziliśmy do budynku, nie powiedizała cześć, tylko poszła do innego ciągu wind, aby ze mną razem nie jechać i przez to wydłużyć sobie nieco drogę do pracy;) Ach ten brak zbroi...

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.