Skocz do zawartości

Poszerzanie świadomości- przemyślenia


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

@Hippie

Czyli nie ma większych powodów do obaw, wolałem się upewnić, bo to nie przelewki ;)

Niepokojące byłyby różnego rodzaju błyski, ale skoro nic podobnego nie masz, nie ma się co przejmować.

 

@Gravedigger

Wszystko da się w logiczny sposób wyjaśnić, tylko nie zawsze logika ma bezpośrednie przełożenie na rzeczywistość.

Zmysły ludzkie są ułomne, stąd też margines błędu jest naprawdę duży.

 

Swoją drogą ciekawe, czy rzeczywisty kolor widziany na żywo z niewielkiej odległości będzie się pokrywać z tym odczuwanym na dystans ;)

 

@SzatanKrieger

Zobaczymy, co w grudniu ujrzycie, na pewno nie omieszkam przypomnieć ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Hippie napisał:

A w Twoim raczej nabrania wprawy skoro jako dziecko widziałeś wyraźnie. ;) 

W tej chwili również widzę te poświaty bardzo wyraźnie. Zwłaszcza na zewnątrz w dziennym świetle. :)

 

Tylko to co ja widzę, nie ma niestety żadnych kolorów. 

To zdjęcie najbardziej obrazuje ten efekt:

cialo_eteryczne_dloni.jpg

Tylko, że oprócz tego, zwłaszcza w dziennym świetle, widzę nad ludźmi poświatę, tak jak gdyby każdy emitował bezbarwne światło.

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Należy zbadać wszystko i sumiennie ! 

chciałeś napisać...(i) dogłębnie. ;) :lol:

 

Ok, zacznę siedzieć przed lustrem nago (wcale nie będę wyglądała jak nawiedzona :P) i będe porównywać czy jest różnica między tym co widze w ubraniach a tym jak bez. :P Przedyskutujemy to później w Grudniu. :rolleyes::lol: 

 

@Gravedigger Nie masz dalej wprawionego "oka". Czyli też kwestia wyćwiczenia. Ale jeszcze raz... jako dziecko widziałeś kolory czy tylko "odczuwałeś" tak jak teraz? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hippie napisał:

chciałeś napisać...(i) dogłębnie. ;) :lol:

 

To się jeszcze zobaczy, nie każda pacjentka chce wiedzieć co jej dolega, czasem wszystko jest w sferze domyśleń ?

 

Nie mogę się doczekać na grudzień !

Już teraz się umyję by być gotowym w razie co! Bo w Grudniu jeszcze nie zdążę ? ?

 

@Masza

@Gravedigger

Widać nie macie zajechanej szyszynki :) Tzn inaczej też macie ale w jakiś tam procencikach biednych wam działa, jako tako.

To jest aura eteryczna, pierwsza warstwa.

Widzi ją w zasadzie każdy kto ma jedno oko na Maroko chociaż, wystarczy popatrzeć kilka minutek bez mrugnięcia łokiem.

Ale jeśli je widzicie cały czas, to niezle :) 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hippie napisał:

jako dziecko widziałeś kolory czy tylko "odczuwałeś" tak jak teraz? 

Nigdy nie widziałem kolorów. Tylko te moje skojarzenia ludzi z kolorami, czasami emocje, lub ich intencje. :)

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

wystarczy popatrzeć kilka minutek bez mrugnięcia łokiem.

No właśnie, ja to widzę cały czas. :)

Nawet jak mrugam oczami.

Nie muszę też "przymrużać", żeby to było.

Robiłem nawet testy, czy każde oko z osobna widzi to samo i

nie ważne którym okiem patrzę, zawsze ten sam efekt.

 

Nie mam też problemu z tym, żeby tego nie widzieć, ale to jest tak, że łatwiej jest mi to widzieć, niż nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravedigger

Grave ty masz coś, że Ci się z kolorem kojarzy. Mi się często ludzie ze zapachem kojarzą i wiele razy kogoś odczułem i skojarzyłem z jakimś zapachem.

Ostatnio jakaś Azjatka mi się z parówką skojarzyła, serio :P 

Edit:

Znaczy, ze zapachem parówki.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

Ty uważaj z takimi deklaracjami, bo zamiast kilku stolików trzeba będzie zarezerwować całą salę :P

 

@SzatanKrieger

A Ciebie co tak nagle na zabawy w doktora wzięło? :lol:

Z tą Azjatką i parówką to pewnie od Hot Doga, tam takie lubią :D

 

@Masza

Podobno następnym etapem jest ujrzenie diabła, czy innego Szatana ^^

 

@Gravedigger

Widocznie 3. oko dostrzega takie cuda, czy co tam innego odbiera na innych falach ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy u mnie z tymi zapachami, to działa na zasadzie wizualnej, wpierw muszę kogoś zobaczyć.

Dodam tylko, że potrafię wyczuwać choroby swoje oraz innych ludzi (mam na myśli zwykły węch)

Może z tym jest to związane.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ancalagon napisał:

 

@Gravedigger

Widocznie 3. oko dostrzega takie cuda, czy co tam innego odbiera na innych falach ;)

Co do tych moich odczuć, to ewidentnie wyczuwam ironię. :D

No ale to raczej nie ma związku z jakimiś nadnaturalnymi zdolnościami.?

 

Kojarzy mi się z Tobą liczba 26. Lol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger to jestem ciekawa co byś ode mnie wyniuchał. :P  

Z jednej strony... można nieźle się zniechęcić do danej osoby, jeśli ona Ci się kojarzy z nieprzyjemnym zapachem... 

I ciekawe też czy tak jak przypadku dostrzegania/ odczuwania ciemnych, brudnych kolorów to czy w przypadku zapachów , te mniej przyjemne też będą oznaczać coś negatywnego u danej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hippie napisał:

Z jednej strony... można nieźle się zniechęcić do danej osoby, jeśli ona Ci się kojarzy z nieprzyjemnym zapachem... 

Tak albo jak jesteś samej chora... To chodzisz i śmierdzisz, nic przyjemnego.

Najgorzej wspominam kościoły jak jeszcze chodziłem i babcie ze sprejami z aligatora czy czego tam jeszcze. Zapach starszych ludzi jest również bardzo nie przyjemny dla mnie tak samo jak czarnoskórych. Niestety z murzynką bym nie wyrobił, chyba iż by mi się nos przyzwyczaił.

7 minut temu, Hippie napisał:

to jestem ciekawa co byś ode mnie wyniuchał. :P  

Jeśli nie uznasz mnie za wariata na spotkaniu to możemy spróbować, nie mam nic przeciwko i powiem Ci prawdę. Wbrew pozorom był to bardzo ceniony zawód w Chinach, ludzie z moim węchem byli cenieni, bo idealnie rozpoznajesz daną chorobę :) 

Aha tylko nie mogłabyś się ostro perfuami wypsikać :D 

 

W ogóle badania widzę, że będą ostre. Obwąchamy się, przebadamy ? Moeże być różnie, lepiej nie mówcie swoim chłopakom i dziewczynom, że jedziecie na takie spotkanie blisko poznawcze ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałam już nie raz. Postrzegam siebie raczej jako osobę o otwartym umyśle więc takie rzeczy nie robią na mnie wrażenia. Jestem w stanie zrozumieć naprawde różne dziwactwa (choć jest zapewne tego granica), myślę, ze akurat to jeszcze je nie przekracza ;) Zobaczymy. ;)  To może być ciekawe. :P  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Tak,:)  

Info o zlocie będzie w innym temacie i w swoim czasie. Tutaj nie offtopujmy ;) 

Sorry sprowokowałeś mnie...

comment_OzdA075SU0N0ko7rKnhCfaPHpbliyg1z

:D 

 

@Gravedigger

Dzięki... ale uważałabym mimo wszystko z takimi stwierdzeniami, łatwo można się rozczarować. ;)  

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon 

Dobrze powiedziane, złamać sercu diabłu to tylko @Hippie mogła to zrobić. 

? ? Ale dam dzisiaj popalić ludziom w kociołkach.

2 minuty temu, Hippie napisał:

@Ancalagon no bo ja zła kobieta jestem! :P 

Człowiek chciał powąchać baby a tu mu faceta nadstawiają co to ma być ja się pytam ? Gdzie my żyjemy?! W piekle? ?

 

Nie no jak będziecie chcieli i coś wyczuje to powiem a jak nie to nie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.