Skocz do zawartości

On toksyczny czy to ze mna jest coś nie tak?


Rekomendowane odpowiedzi

@Julia Zerwij z nim, olej go ciepłym moczem, wyprowadź się. Zimny prysznic mu się przyda na łeb bo widzę koleś się rozpanoszył jak świnia w chlewie. Lepiej nie będzie, jak masz 30 lat i jesteś z tymi wymiarami co mówisz, atrakcyjna to bez problemu znajdziesz partnera. Znam 30 takie rakiety, że wiele 20-latek z cellulitem na dupie od fastfoodów z ryjami w telefonach tylko odpada w przedbiegach.  

@Imbryk A mnie się wydaję, że on ma młodą siksę na boku. Jestem prawie pewien. To nie jego charakter tylko po prostu czuje się pewnie. Wyczuwa, że koleżanka stara się to naprawiać, źle to znosi więc czuje wyższość. Żaden z niego alfa. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, icman napisał:

@Julia Z mojej perspektywy wygląda to tak jakby on Cie pociągał na zasadzie niedostępności a nawet taki mały syndrom sztokholmski. 

Jeżeli ten schemat się w Twoim życiu powtarza, że na szczęście, miłość czy to co tam chcesz musisz zasłużyć i najczęściej zapłacić za to w jakiś sposób to warto się temu przyjrzeć dokładniej.

Bo wiesz, możesz całe życie szukać pomocy na zewnątrz i dalej tkwić w układzie Cię nie satysfakcjonującym.

Mężczyźni, kobiety ja tu nie widzę różnicy w tym, że wszyscy chcemy być szczęśliwi, mamy inne potrzeby jako ludzie, jako płeć i tyle.

Coś w tym jest bo przez ten czas naszego związku miałam propozycje innych randek, ale jakoś ciągle trwałam w związku z nim, choć układało się różnie. No i było tez wiele dobrych chwil, nie tylko te złe.

Może faktycznie za wiele sobie pozwalałam przez jakiś czas, choć nieraz mu ostro wygarnęłam co myslę o jego zachowaniu, czy potrafiłam wziąć walizkę i wrócić do domu po kłótni.

Kiedyś byłam bardziej pewna siebie, myślę, że właśnie przez ten związek teraz jestem trochę mniej.

Ale czuję, że coś się we mnie zmienia i czuję się znów bardziej pewna siebie, może nowy rok oznacza nowe zmiany i czas się rozstać.

31 minut temu, Imbryk napisał:

Aha, niestety tak jest na rynku matrymonialno-seksualnym że ładna 20-latka ma wyższe SMV od Twojego. 30-latka nie wygra z 20-latką w oczach mężczyzny. I nie mówię tu o słynnym blogu o podobnym tytule.

Ok, ale nikt nie będzie wiecznie 20-latką, czy 20-latkiem, a gdyby na tym opierać wartość partnera to związki trwałyby max kilka lat. To kolorowe pisma wmawiają nam, że mamy w pewnym wieku czuć się jak towar z przeceny,a to chyba nie o to chodzi bo starzenie się jest normalne i każdemu przybywa lat.

Wadą może być to w czym jesteśmy gorsi od innych, nikt z racji wieku gorszy nie jest bo każdemu on płynie tak samo i to normalne, że lat przybywa. Te  osoby, które mają teraz 20 lat, tez jeśli oczywiście dożyją będę mieć te 30, 40, czy 50.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Julia napisał:

Ok, ale nikt nie będzie wiecznie 20-latką, czy 20-latkiem, a gdyby na tym opierać wartość partnera to związki trwałyby max kilka lat

Związki oparte na pociągu seksualnym tak się właśnie rozpadają i powstają nowe, krótkotrwałe.

 

A reszta "wieloletnich korzyści ze związku" jest wątpliwa.

W razie chęci dyskusji - od razu podaj proszę argumenty: korzyści na przykładzie Twojego kilkuletniego związku.

17 minut temu, Tomko napisał:

@Imbryk A mnie się wydaję, że on ma młodą siksę na boku. Jestem prawie pewien. To nie jego charakter tylko po prostu czuje się pewnie. Wyczuwa, że koleżanka stara się to naprawiać, źle to znosi więc czuje wyższość. Żaden z niego alfa.

Może tak być. Skoro szmaci prawdopodobnie normalną laskę otwarcie z powodu jej zmarszczek i obnosi się z tym jak to lubi młodsze - to może tak być że jakaś 20-tka się koło niego kręci. Tylko jeśli to brzuchojanusz to nie na długo.

 

Racja - jest taka koncepcja "okazjonalnego alfy" - czyli nauczyciel okularnik z brzuszkiem stanowi ALFĘ dla swojej uczennicy, jest w niego zapatrzona od 15-18 roku zycia. Po jej 18-tce on rzuca rodzinę i uciekają razem w stronę zachodzącego słońca.

 

Zagadka: ile lat/miesięcy potrzeba, aby brzuchokularnik przestał być dla niej "lokalnym alfą"?

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk Bardziej chyba "czasowym alfą" ;). Bardzo szybko. Wg mnie gość już się wypalił, zmienia się w telewizyjnego Janusza - do wyjebania. @Julia Korzystaj z tego, że jesteś atrakcyjna, tylko nie zachowuj się jak gadzia baba i nie zdradzaj - zakończ jedno a zacznij drugie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to forumowicze pokazali klase. Tacy z nich samcy alfa, tacy prowadzący kobiety... hahaha, wiekszość wypowiedzi facetów w tym temacie świadczy o ich naiwności - bezwzględnie wierzycie w to i tylko to co napisała @Julia. Pefetik, dajecie się nakręcić jak barany na rożen :) A ja jestem ciekawy co ma do powiedzenia jej gość, może (a zazwyczaj tak jest) że sprawa ma drugie dno. Myśle, że @Julia szuka tutaj odwagi do realizacji decyzji, którą już podjęła, może próbuje zdjąć z siebie odpowiedzialność za tą decyzje zrzucając ją na forum. Poza tym "nigdy nie wierz kobiecie". Jeżeli jej gość jest taki jak go opisuje to na pewno ma niższe SMV niz pani i wydaje się, że to pani szuka powodów i usprawiedliwienia do odejścia. I jak tak czuje to tak powinna zrobić :)

Edytowane przez misUszatek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

tylko nie zachowuj się jak gadzia bab

Hahahah aleś jej przikazał, na pewno posłucha.

 

Przed chwilą, misUszatek napisał:

bezwzględnie wierzycie w to i tylko to co napisała @Julia.

No, jej wpisy jest to jakiś punkt odniesienia. Jesli kłamie we własnej sprawie i chce porady na podstawie nieprawdziwych danych, to dostanie wynik z dupy. Informatycy mawiają GIGO - Garbage In Garbage Out. Jej życie. A jak chce racjonalizować swój wybór jakimiś wpisami w internecie, cóż, takie twarde życie, ktoś odpowiedzialny być musi, i będzie to forum i ... oczywiście samcy co źle doradzili :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Julia napisał:

nikt nie będzie wiecznie 20-latką, czy 20-latkiem, a gdyby na tym opierać wartość partnera to związki trwałyby max kilka lat

Zerwij z nim.

 

Odpocznij od związków.

 

Podbuduj swoją pewność siebie.

 

Zacznij myśleć więcej o sobie. 

 

Zadbaj o siebie.

 

Pozdrawiam ?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  zacząłem po 3 latach związku tez bardzo mocno krytykować swoją kobietę. Po prostu już haj zakochania opadł i czułem uczuciowe ,,nic'. Stała się mi obojętna . Dogadywałem jej , żeby szybciej zrozumiała ,że czas już na rozstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy napisali że Julcia jest atrakcyjna, ktoś dostał zdjęcie czy mamy tutaj zlot Jackowskich ?.

 

Odnośnie krytykowania to Ja lubię wytykać różne błędy kobiecie czy jej defekty, jednak zawsze staram się zrobić to z humorem bądź po chwili dac komplement. Z tego też powodu często słyszę że " Ciebie to albo się kocha albo nienawidzi xD ". 

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎19‎.‎12‎.‎2018 o 12:40, misUszatek napisał:

No to forumowicze pokazali klase. Tacy z nich samcy alfa, tacy prowadzący kobiety... hahaha, wiekszość wypowiedzi facetów w tym temacie świadczy o ich naiwności - bezwzględnie wierzycie w to i tylko to co napisała @Julia. Pefetik, dajecie się nakręcić jak barany na rożen :) A ja jestem ciekawy co ma do powiedzenia jej gość, może (a zazwyczaj tak jest) że sprawa ma drugie dno. Myśle, że @Julia szuka tutaj odwagi do realizacji decyzji, którą już podjęła, może próbuje zdjąć z siebie odpowiedzialność za tą decyzje zrzucając ją na forum. Poza tym "nigdy nie wierz kobiecie". Jeżeli jej gość jest taki jak go opisuje to na pewno ma niższe SMV niz pani i wydaje się, że to pani szuka powodów i usprawiedliwienia do odejścia. I jak tak czuje to tak powinna zrobić :)

" Nie wierz nigdy kobiecie", no tak, więc wg ciebie dlatego, że jestem kobietą zapewne kłamię, a gdyby podobny temat założył facet, inaczej od razu byś mu odpowiadał, prawda? ;)

A jednak, większość Panów wyżej potrafiła mi sensownie i obiektywnie doradzić i dla mnie właśnie to jest postawa samca alfa, bo  świadczy o ich dojrzałym podejściu, a nie przekonaniu, że tylko facet może mówic prawdę, które nie ma nic wspólnego z męskością bo to raczej podejście gówniarza niż dojrzałego faceta.

Poza tym każdy temat na forum można byłoby w ten sposób podważyć, bo przeważnie druga strona, której on dotyczy nie może się wypowiedzieć, można pisać  tylko z perspektywy odczuć autora,  więc idąc twoim tokiem myślenia,  każda  jedna prośba o poradę na forum mijałaby się z celem.

Dnia ‎19‎.‎12‎.‎2018 o 12:49, Bronisław napisał:

Zerwij z nim.

 

Odpocznij od związków.

 

Podbuduj swoją pewność siebie.

 

Zacznij myśleć więcej o sobie. 

 

Zadbaj o siebie.

I tak właśnie planuję zrobić ;) Już teraz zrobiłam pierwszy krok mniej odzywając się do niego, więc on zaczął wydzwaniać do mnie wczoraj chyba z 10 razy, także może mi tak łatwo nie pozwolić na odejście, pomimo, że był toksyczny, ale będę konsekwentna. Zajmę się sobą, pewnie wrócę do hobby np. malowania bo kiedyś nawet miałam swoja wystawę w domu kultury, albo wygrywałam konkursy fotograficzne, ale trochę to wszystko zaniedbałam ostatnio , bardziej zadbam też o swoich przyjaciół...Wcześniej też nie zaniedbałam tego całkowicie , ale wiadomo, że będąc z nim miałam na to wszystko zdecydowanie mniej czasu.

Dnia ‎19‎.‎12‎.‎2018 o 14:15, Byłybiałyrycerz napisał:

Koledzy napisali że Julcia jest atrakcyjna, ktoś dostał zdjęcie czy mamy tutaj zlot Jackowskich ?.

Ja się uważam za atrakcyjną, nie potrzebuję tutaj jakiegoś potwierdzenia tego, wystarczy, że sama wiem, ze wielu facetom się podobam ;)

Choć bywało tak jak pisałam, że moje poczucie atrakcyjności poleciało trochę w dół przez ten toksyczny związek, w którym tez nie byłam idealna, no ale nie krytykowałam go na każdym kroku i nie robiłam jazd o byle co. Najgorsze, że strasznie się zmienił, kiedyś tak się nie zachowywał.

Edytowane przez Julia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Julia Zawsze możesz się pokazać to ocenimy czy na prawdę jesteś atrakcyjna i będziemy wiedzieć :).

Jednak wolałabym pozostać tu anonimowa ;) Ale jeśli Cie to tak ciekawi mogę wysłać zdjęcie na maila czy priv, choć nie potrzebuję takiej oceny, ale ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Julia napisał:

Ale jeśli Cie to tak ciekawi mogę wysłać zdjęcie na maila czy priv, choć nie potrzebuję takiej oceny, ale ok. 

Lepiej zdjęc nikomu tu nie wysyłaj, bo nie znasz ludzi ? a po co Ci problemy?

 

Masz fajny plan, wiec go realizuj ?

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.