Skocz do zawartości

Nie chce byc kobietą.


Rekomendowane odpowiedzi

On 1/8/2019 at 9:28 PM, deomi said:

Psychoseksualnie czuje się kobietą, ale wolałabym pełnić męską rolę w tym świecie:

- zapładniać i nie chodzić w ciąży, nie rodzić

W zasadzie zapładniają plemniki, facet nie ma na nie wpływu. Jest ejakulacja ale to kwestia sekund, nie jest to jakaś duża część życia mężczyzny.

Kobieta nie musi zachodzić w ciąże i rodzić. A jeśli zdecyduje się zajść to trwa to 9 miesięcy + 12h, też nie jest to jakaś wielka część jej życia. 

On 1/8/2019 at 9:28 PM, deomi said:

- nie tracić atrakcyjności i płodności po 40 

- zarabiać, a nie siedzieć w domu i zajmować się dziećmi

Atrakcyjna po 40, hmm bardziej po 30 i to tylko z dobrymi genami i dużą ilością pracy nad sobą. I tylko dla facetów, którzy nie mają lepszych opcji.

Kobieta może zarabiać i nie mieć dzieci patrz wyżej.

 

Łatwiej kobiecie prowadzić "męski styl życia" niż vice versa. Jeszcze żaden facet dziecka nie urodził ... .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lalka napisał:

A Ty jak pomagasz mężczyznom? 

 

To pytanie jest źle postawione, bo ma założenie, że w ogóle muszę pomagać mężczyznom. 

Jak mniemam tyczy się ono, jak im pomagam, jako kobieta, pomijając różne okoliczności, kiedy pomaga się komuś, jako osoba bez rozróżnienia na płeć.

I pomijając przy tym bycie w związku, oczywiście. 

Żyjemy w takiej kulturze i  w takich czasach, że takie zachowania są oznaką dobrych manier, i niegdyś były one czymś normalnym, a nie budzącym wątpliwości, czy na pewno nie są mężczyźni przy tym wykorzystywani, to widać szczególnie w starszych wydaniach podręczników z savoir-vivre. Tak, jak od kobiety odpowiednich postaw, wynikających zwyczajnie z bycia kobietą, czyli delikatności, uprzejmości, uczuciowości, i tak dalej. Takiego okazywania zachowań wobec ludzi, które związane są z ich większą wrażliwością oraz otwartością.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calandra daję Ci koło 28-30.

@Cuba Libre hmm. Tak sobie przeczytałem dwie ostatnie strony. Wieku nie trafię. Czuję że masz faceta dość przy forsie. Na warunki polskie. Hmm między 6-8k, bądź 12-15. Taka rozbieżność, bo nie wiem ile ma osób pod sobą. Bo na pewno ma. Muszą się ludzie pod niego podporządkowywać, tak samo jak ty to robisz. Nie chcesz go zawieść swoją urodą.

A odnośnie tematu, no tak. Co mogę powiedzieć, hmmmm................nie chcesz?, to nie bądź! I przekalkuluj ile wysiłku w to włożysz żeby nią nie być!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, IgorWilk napisał:

Czuję że masz faceta dość przy forsie. Na warunki polskie. Hmm między 6-8k, bądź 12-15.

Zdecydowanie więcej. 

 

2 godziny temu, IgorWilk napisał:

ć, bo nie wiem ile ma osób pod sobą.

Raz będąc ze mną miał ponad 150 telefonów nieodebranych od swoich pracowników, także całe mnóstwo. 

 

2 godziny temu, IgorWilk napisał:

Muszą się ludzie pod niego podporządkowywać, tak samo jak ty to robisz.

Zasadniczo tak. Ale ja to robię z własnej woli. I ja, ani on nie ma co do tego wątpliwości, bo ja to lubię.

2 godziny temu, IgorWilk napisał:

Nie chcesz go zawieść swoją urodą.

On nie przywiązuje uwagi do mojego wyglądu tak, jak ja.

Uważa, że w kobiecie najważniejsze cechy, to umiejętność bycia bardzo kobiecą, uwodzącą kotką. Wrażliwą, taktowną, inteligentną, i tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2019 o 15:30, IgorWilk napisał:

@calandra daję Ci koło 28-30.

Tak, masz rację ;)

 

Dnia 15.01.2019 o 15:01, Cuba Libre napisał:

To pytanie jest źle postawione, bo ma założenie, że w ogóle muszę pomagać mężczyznom. 

Czyli rozumiem, że jeżeli spotkasz w autobusie, czy w innym miejscu mężczyznę niewidomego albo o kulach to mu nie pomożesz, bo przecież jesteś kobietą i to on Tobie powinien pomóc. Rozumiem.

Liczy się dla Ciebie tylko makijaż i wygląd, a w głowie pusto.

Naprawdę współczuję.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, calandra napisał:

Tak, masz rację ;)

 

Czyli rozumiem, że jeżeli spotkasz w autobusie, czy w innym miejscu mężczyznę niewidomego albo o kulach to mu nie pomożesz, bo przecież jesteś kobietą i to on Tobie powinien pomóc. Rozumiem.

Liczy się dla Ciebie tylko makijaż i wygląd, a w głowie pusto.

Naprawdę współczuję.

 

Pozdrawiam ;)

Radzę powrócić do mojego przedostatniego komentarza w tym wątku, zamiast tryskać jadem na wszystkie strony, i używać argumentów ad personam. 

Niestety za mało mnie znasz, żeby to stwierdzić, iż w głowie mam pusto, także proszę się wstrzymać z takimi komentarzami pod adresem mojej osoby. 

A wracając do tematu, tak pomogłabym, gdyż jest on dla mnie osobą,i moja pomoc nie wynika tu z podziału na płeć, o czym napisałam wyżej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/14/2019 at 1:13 PM, calandra said:

I naprawdę mam ważniejsze rzeczy w życiu niż Twój makijaż, czy maseczki.

A szpilki nie każdy musi nosić, zdecydowanie nie są wygodne.

Fajnie, że na forum są też mądre kobiety. Nie mogę dać łapki bo mi się skończyły, ale podpisuję się rękami i nagami pod tym co napisałaś w tym wątku.

 

On 1/14/2019 at 1:13 PM, calandra said:

Nawiasem mówiąc zdrowa kobieta też ma ręce i nogi i może sobie sama coś ponieść.

Zdrowa kobieta jak najbardziej, hiena* już nie koniecznie.

Jeśli ktoś nie wie co to hiena to proponuję lekturę Pawła Śląskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.