Skocz do zawartości

Cześć Bracia, mały raporcik po randce.


Mr.Arioch

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Arioch Nie spinaj się tak, bo druga randka to będzie paraliż! Wszystko ok, poszedłeś na imprezę sam. @Still Wg mnie nic nie zjebał idąc samemu na imprezę i nie zapraszając jej. Ma swoje życie chłopak. A ty Arioch weź zluzuj i zaproś na drugą randkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mr.Arioch napisał:

1. Wykończyła. Telefon, ponieważ pewien kolega się ciągle do nie 

dobijał co poskutkowało tym,

że zamiast 45 min rozmowy 

zeszło mi 2 h pod koniec zaczynałem trochę nudzić.

Czy ja dobrze rozumiem?
Gadała z typem 2h w twojej obecności?
Jeżeli tak, to kolego masz wyrwane jaja wraz z korzeniami...
 

 

4 godziny temu, Mr.Arioch napisał:

To ona,,prowadziła"

 

4 godziny temu, Mr.Arioch napisał:

z wyborem restauracji

 

4 godziny temu, Mr.Arioch napisał:

Ale to ona powiedziała pierwsze gdzie i

iść,a to ja ją powinienem prowadzić. 

Nie pozwalaj na takie rzeczy.
Oczywiście, że powinieneś.
Taka rola mężczyzny w relacji.

 

 

4 godziny temu, Mr.Arioch napisał:

ma nudne życie tylko studia i

praca i jakoś jej to leci. Taka monotonia.

Jak większość kobiet.. widać to szczególnie u kasjerek.

 

 

4 godziny temu, Still napisał:

tu masz wkurw pani, że jej tam nie ma. 

Może wkurw, ale nie powinna mieć do niego pretensji.
Być może naprawdę miała ważny projekt do zrobienia.
Chociaż znając nasze panie.... ;) 
Z drugiej strony sam spotykam się z laską, która studiuje i rzeczywiście mają takie tygodnie, że mają zapierdol.
 

 

3 godziny temu, Still napisał:

Zjebales. Masz nauczkę na przyszłość. 

Nie przesadzaj, bracie.

 

 

3 godziny temu, Still napisał:

Im mniej wie, tym bardziej będziesz dla niej tajemniczy. To kręci kobiety. 

Ooo, dokładnie tak.

@Mr.Arioch to jest podstawa.
Pisząc z nią rób niedopowiedzenia, pisz, że masz tajemnice, których nie możesz wyjawić pisemnie, aby nie było żadnych dowodów i takie tam bajery.
Czaruj, bajeruj i przede wszystkim nie bądź jak otwarta książka oraz nie piszcie codziennie.
To są podstawowe błędy, które robi na haju hormonalnym, napalony, zafascynowany kobietą, chłopak.

Musisz być tajemniczy, aby pańcia miała motywację, pretekst do spotkań z Tobą.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 z kolegą właśnie nie rozmawiałem przez telefon wyłączyłem go ponieważ nie lubię w czyjejś obecności z niego korzystać ? A miałem na nim ustawiony budzik 40 min i koniec spotkania, a rozgadałem się na 2 h i pod koniec zanudzalem powoli. Rozumię już skąd się wzięła ta zasada. No nic człowiek uczy się na błędach.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Randka się udała, chociaż na początku miałem mała wtopę ( skutery nie chciały zapalić ?), to pojechaliśmy na jednym. Po drodze na jaką gorąca czekoladę, by się rozgrzać ?. A na koniec zabrałem ja na moją miejscówkę z zajebistym widokiem ?. Trochę się pomizialiśmy i ją odwiozłem do domku ( miała kolosa na studiach na następny dzień z rana, a już było późno i musiała się jeszcze uczyć. Strasznie ambitna jest ? ).

 

 

Na następny dzień powiedziałem jej że wyjeżdżam na 2 tygodnie i się odezwę jak wrócę. 

 

Coś źle zrobiłem? Jak rady? Podpowiedzi ? ?

Edytowane przez Mr.Arioch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr.Arioch napisał:

Coś źle zrobiłem?

Wszystko! Już powinieneś ją ruchać dawno! xD (to był żart jakbyś nie skumał)

1 godzinę temu, Mr.Arioch napisał:

Jak rady? Podpowiedzi ? ?

Po pierwsze popracuj nad interpunkcją, pisząc z kobietami inteligentniejszymi niż krzesło będziesz tracił na atrakcyjności. Pomyśli żeś debil bez szkoły a ona studiuje socjologię to należy jej się co najmniej perski książę.

A i nie musisz tyle emotikon używać pisząc na forum, piszesz do facetów nie do kobiet. :P 

Co do prowadzenia relacji to baw się, popełniaj błędy, doświadczaj, tylko nie angażuj się w romantyczną miłość.

Miej zawsze szacunek do siebie i nie bój się zakończyć relacji z dnia na dzień, gdy kobieta nie okazuje go twojej osobie.

Dużo piszecie/gadacie przez telefon/komunikator?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/13/2019 at 5:38 PM, zuckerfrei said:

Nic nie rozumiem.

Właśnie, czy to znaczy że 2h spotkanie składało się z 45 min rozmowy i 1:15 gdy ona bawiła się telefonem bo kolega się dobijał? Jeśli chciała się z tobą spotkać to powinna telefon wyciszyć i się skupić na spotkaniu. Gdyby laska mnie na spotkaniu ignorowała i bawiła telefonem to tylko, rachunek i do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.