Skocz do zawartości

Lewacki rak na tronie brytyjskim - Meghan Markle.


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Feministka i rozwódka z cudzym bachorem. To nie mogło skończyć się dobrze, schemat powtórzył się. Samica wyciągnie tyle $ ile się da, a lewackie media zrobią z niej kolejną "królową ludzkich serc" lansującą się za kasę byłego i jego rodziny.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leszy napisał:

A ja myślę, że to bzdura wymyślona dla propagandy.

Ciemny lud wszystko kupi, jak rzekł był klasyk ;) Zwłaszcza pod szyldem samooświecenia. 

 

Ale, po królach czy nie, ma behawioryzm rodem z bękartów kwiaciarki z nizin, jak bym oglądał scenkę jednego rozdziału "Samolubnego genu" Dawkinsa.

Zwykła plebejska dziewka jak dla mnie.

Jakaś zakulisowa szopka tam się odwala. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu odwrócenie uwagi. Elżunie wiedziała co robi - Gawiedzi trzeba było pokazać jaki to dwór królewski jest nowoczesny i postępowy - dlatego osobnikowi z rodu, który NIE MA szans większych na zostanie następcą tronu pozwolono na ślub z takim okazem.  A jak Elżunia kopnie w kalendarz to wjedzie on - cały na biało. 

 

To jest show przeznaczony na lokalny rynek, by ludzie za dużo o brekszicie nie myśleli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Perun82 napisał:

by ludzie za dużo o brekszicie nie myśleli. 

Gdyby wybory (i referenda) miały coś zmienić, dawno byłyby zakazane ;)

Brexit to kolejna szopka, bez finału jak w szekspirowskiej tragedii tak IMO. Taki polityczny wrestling dla ludu, gdzie zawodnicy udają że się biją a a gawiedź udaje że wierzy i ma zabawę (iluzję). 

Ale pożyjemy, zobaczymy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się stało gdyby książę Walii Karol (70 lat) umarł przed królową Elżbietą II. Zgodnie z prawem sukcesji następcą tronu i przyszłym królem powinien zostać książę Yorku Andrzej (drugi syn królowej). Czyli Ani Wilhelm (zwany w mediach Wiliamem), ani tym bardziej Henryk (zwany w mediach Harrym), ani ich dzieci nie zostaną królami, bo korona przechodzi na linię księcia Andrzeja. Dziwne że królowa Elżbieta nie abdykuje na rzecz księcia Karola żeby chociaż trochę był królem, żeby potem królem mógł zostać jego syn Wiliam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Leszy said:

A ja myślę, że to bzdura wymyślona dla propagandy.


To, że Tobie się coś w głowie nie mieśći, nie znaczy że tego nie ma.
Tu są linki do firmy, która zajmuje się profesjonalnie genealogią, a jej badania są respektowane przez sądy w sprawach spadkowych nawet bardzo bogatych ludzi w UK, i za granicami.
Wykonują ekspertyzy dla Izby Gmin (parlamentu), rządu itd.

Tu link do  głownej strony.
https://www.findersinternational.co.uk/?ppc_keyword=finders international&gclid=Cj0KCQiAp7DiBRDdARIsABIMfoD4lEfcmxPouFxOPsixcaUBOFr7viaLaJH7-tOnaPLhhojhhr0k1IMaAlNIEALw_wcB

Tu po polsku.
https://www.findersinternational.co.uk/pl/our-services/

A tu ich oficjalne, skrótowo przedstawione badanie drzewa (genealogicznego) Lohan.
lohan.jpg

Ciekawostka, że jest też spokrewniona z licznymi prezydentami USA, i ich ŻONAMI. Pisałem kiedyś o tym, że USA to tak naprawdę kolonia brytyjska zarejestrowana jako firma Wirginia, której właścicielką jest Ród Królewski. Podobnie jak Australia, Nowa Zelandia i Kanada, i innych 13 państw, uznawanych oficjalnie za suwerenne. Obsadzanych przez tron brytyjski głownie swoim kuzynostwem ( Bush, Eisenhower, Nixon itd). 
(Prawo morskie).

...............................................................................................

Brexit.

Pracuję w kompleksie baz wojskowych Armii Jej Królewskiej Mości Elżbiety. Tak, armia jest jej, co pokazała przy okazji prób Szkocji z referendami, kiedy wstąpiła w TV i powiedziała, że o ile jej wiadomo, to jest Królową i Szkocji. I sprawa referendum ucichła.
Herb Zjednoczonego Królestwa to lew ( Anglia) I jednorożec ( Szkocja), tyle, że jednorożec z łańcuchem na szyi. Heraldyka to dziedzina ścisła. Nie ma tam miejsca nawet na przypadkową kropkę w herbie.

Brexit i referendum to sprawa zaplanowana od A do Z. Nie ma tu miejsca na tzw "wolę ludu".

Urząd Kontroli i Ceł Jej królewskiej Mości już wysyła do firm instrukcje jakich formalności mają dopełnić, gdyż UK opuści Unię 29 marca 2019 roku o godzinie 23.00 w nocy. 
To tylko 2 miesiące więc zobaczymy.


Ponadto.
UK prowadzi program rozbudowy baz wojskowych na ogromną skalę. 2,6 miliarda funtów. Powiększane są głownie bazy kwaterunkowe, zaplecze socjalne, oraz szkoleniowe - uczelnie i szkoły wojskowe. Program całkowicie kończy się latem TEGO ROKU. 

Po co ten program? UK ściąga swoją armię OKUPACYJNĄ Z NIEMIEC, KTÓRA STACJONUJE TAM OD 2 WOJNY ŚWIATOWEJ. A jak szczury uciekają, to wiadomo co może być. Pożyjemy zobaczymy.



 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające. Utrzymywanie, sponsorowanie istnej bandy nierobów!

To ma jakieś podłoże masochistyczne wśród narodu.

Myślę, że ludzie potrzebują skandali spadających z "topu" życiowego, gdzie każdy się rżnie ile wlezie i rozpierdala forsę podatników.

 

Każdy "mocno Przeżywający" ten spektakl odetchnie z ulgą, przynajmniej na kilka dni, że ma życie bez "takich" problemów i że spokojnie sobie pracuje np w fabryce za gównopieniądze.

 

 

Taka mentalna manna z nieba, stado odetchnie z ulgą że na topie się rozpierthala.

 

Kiedyś chyba w Belgii był okres, w którym rząd się rozwalił i państwo funkcjonowało bodajże 220 dni!

Dostali wytyczne i jechali na "samograju"

Ale rząd wrócił, i jest.

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Pyrrus said:

Król Edward III z dynastii Plantagenetów nie ma nic wspólnego z obecnie panującą dynastią Sachsen-Coburg-Gotha, przechrzczoną w czasach I Wojny Światowej na Windsor.

Plantageneci to tak naprawdę linia francuska. Jedna gałąź tej linii poszła do Anglii, a inne po Europie kontynentalnej. Z Gothami jest pokrewieństwo, jednak teraz z głowy nie umiem rzucić nazwisk czy imion. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Razem ze znaną projektantką wnętrz, Vicky Charles, dba o to, by pomieszczenie było "gender free" i kolorystyką nie sugerowało żadnej płci. Dodatkowo zdecydowała się na wegańską farbę.

Na szczęście tamtejsza rodzina królewska nic już nie znaczy poza tym, że tabloidy mają z czego żyć. Zawsze sądziłem, że potomek królewski powinien być wysoko rozwiniętym, silnym osobnikiem (jeśli kobieta - to zniewalająco kobieca, jeśli mężczyzna to samiec alfa). A oni chcą z tego dziecka zrobić lewackiego pachołka z obrazem świata pod obecną modę. Ja rozumiem, że ciemnemu ludowi można wciskać taki kit o tolerancji i gender ale tutaj władcy łykają własną przynętę. Z resztą co ja piszę, jacy władcy :D. Markle jest królewska tylko dzięki temu, że za księcia wyszła. Poza tym ma mentalność plebsu. Taki mezalians.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.