Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Lili90, odniesiesz się do mojej prośby czy nie?

V. odpowiadam tak, jak uważam. jesli sądzisz, że to złe/głupie/bezsensowne, to przykro mi. możliwe, że się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili90, czas na udzielenie odpowiedzi minął, nie otrzymałem jej wyczerpującej i odnoszącej się do konkretnego problemu i zagadnienia pomimo prośby, w związku z tym w tym momencie, albo i nawet jeszcze szybciej, opuszczam to pomieszczenie (a w zasadzie temat) i nigdy więcej udzielać się w nim nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, da. Nie oceniaj innych swoją miarą. :P

 

Moja ulubiona sprzeczność kobieca: mężczyźni myślą tylko o jednym   :wacko:  - dlaczego on patrząc na mnie o tym nie myśli  :( .  

 

nassi, wszystko ok, ale dwa razy wystarczy żeby zapaliła się lampka u kobiety że coś nie tak z procesem decyzyjnym jeżeli żyjemy w kulturze, gdzie facet podejmuje "ryzyko" i inicjuje?

 

Po cholerę taki masochizm uprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nassi, wszystko ok, ale dwa razy wystarczy żeby zapaliła się lampka u kobiety że coś nie tak z procesem decyzyjnym jeżeli żyjemy w kulturze, gdzie facet podejmuje "ryzyko" i inicjuje?

 

Po cholerę taki masochizm uprawiać?

 

No ale co jest z tym procesem, dlaczego on taki jest? Z koleżanką to obgadam. Zapytam, co ona o tym myśli, co by zrobiła na moim miejscu. 

 

Tak też można kombinować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili90, czas na udzielenie odpowiedzi minął, nie otrzymałem jej wyczerpującej i odnoszącej się do konkretnego problemu i zagadnienia pomimo prośby, w związku z tym w tym momencie, albo i nawet jeszcze szybciej, opuszczam to pomieszczenie (a w zasadzie temat) i nigdy więcej udzielać się w nim nie zamierzam.

V. jestem w pracy. to że zaglądam tu nie oznacza, że w try miga mogę odpowiadać, czy odpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co jest z tym procesem, dlaczego on taki jest? Z koleżanką to obgadam. Zapytam, co ona o tym myśli, co by zrobiła na moim miejscu. 

 

Tak też można kombinować. ;)

 

Ano chyba że tak :) Człowieki to skomplikowane istoty :)

 

PS. Swoją drogą, trzeba być niezłym skurwielem, żeby tak tyle razy kazać się kobiecie szykować na ten "pierwszy seks" (co jak wiadomo ile ma z tym roboty :D) a potem w domu się koniować..... xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili90, czas na udzielenie odpowiedzi minął, nie otrzymałem jej wyczerpującej i odnoszącej się do konkretnego problemu i zagadnienia pomimo prośby, w związku z tym w tym momencie, albo i nawet jeszcze szybciej, opuszczam to pomieszczenie (a w zasadzie temat) i nigdy więcej udzielać się w nim nie zamierzam.

 

I tym samym nieświadomie podsunąłeś mi pomysł na tekst rozwijający grzechy kobiety. Wina pracy, wina wszystkiego. Nie ma czasu, ale paradoks że miała czas napisać że nie ma czasu, zamiast w tym momencie konkretnie odpowiedzieć na pytanie. Broni się i zmienia temat. Tak myślałem czy to tylko do mnie, czy do wszystkich. Jak widać, stały repertuar zagrań. Jak mnie najdzie wena to nasmaruje ten tekst.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym samym nieświadomie podsunąłeś mi pomysł na tekst rozwijający grzechy kobiety. Wina pracy, wina wszystkiego. Nie ma czasu, ale paradoks że miała czas napisać że nie ma czasu, zamiast w tym momencie konkretnie odpowiedzieć na pytanie. Broni się i zmienia temat. Tak myślałem czy to tylko do mnie, czy do wszystkich. Jak widać, stały repertuar zagrań. Jak mnie najdzie wena to nasmaruje ten tekst.

Powody takiego nie odpowiadania "na już" są różne-lenistwo, brak chęci komentowania, uznanie, że temat został wyczerpany bądź po prostu cheć przemyślenia tego co chce sie powiedzieć drugiemu człowiekowi. To nie jest raczej negatywna cecha kobiet, a domena ludzi myślących.

Wiem w co celujesz thepass, ale to nie zawsze jest takie proste.Przypomniał mi się mem, ktory ostatnio widziałam: radzieccy uczeni odkryli czego pragną kobiety, mieli już to ogłosić, ale Ona zdążyła 3 razy zmienić zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to ze chciałbym dojebac kobietom.no ale nazwijmy to tak.faceci myslą "prosto"a kobiety "zawile"

Może niektóre są"zawiłe" większość myśli jaj Wy-jestem ciągle podejrzewana o posiasanie Wacława- a jestem taka hak inne babki, czyli nie są zawiłe. ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.