Skocz do zawartości

Wiek partnerki - jaki optymalny - dla facetów!


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie? Jaki jest optymalny?

 

moje doświadczenia do 25 roku życia zawsze młodsze jakieś 5 lat. Potem żona rówieśniczka. Potem starsza 7 lat ja 30 kilka. Potem żyleta 3 lata starsza jakieś 5 lat tette. Potem przelotna znajomość 5 lat młodsza - fajny biust. Potem 6 lat starsza mega odjazd, jak marzenie. W międzyczasie 10 lat młodsza mega biust ale to nie to. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia :

1 żona starsza o 8 lat

2 żona równolatka

3 kandydatka na żonę młodsza o 10 lat

 

I niestety chociaż ta młodsza była we mnie wpatrzona jak w obrazek, ale nie dało się ukryć różnicy mentalnej i pokoleniowej. Nudziłem się z nią. Najlepiej dogadywało mi się z dwójką ,wiele wspólnego od wychowania,czasów i wspomnień. Ale i też kłótnie najbardziej dynamiczne.

Łóżko: 2,3,1

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imbryk napisał:

@Ignacmógłbyś jakiś wykres na osi czasu zrobić bo się pogubiłem. 

 

Lepiej młodsze.

5-10 lat młodsze ode mnie: software taki sam jak moje rówiesniczki lub starsze, ale hardware nowszy.

Nie ma to żadnego znaczenia. Ilość lat nie ma wyniku na jakość cipki. Wie co m mówię

55 minut temu, Yolo napisał:

No i mam wieczór z głowy. 

Teraz będę roztrzasał głębię tej myśli;) 

myśl bo warto

18 minut temu, trop napisał:

A nie wolisz tamtej 58? To dopiero szwarna dzierlatka. I lachy nie rysuje ze względu na brak uzębienia. Miodzio :D 

no jednak nie

20 minut temu, trop napisał:

A nie wolisz tamtej 58? To dopiero szwarna dzierlatka. I lachy nie rysuje ze względu na brak uzębienia. Miodzio :D 

48

i by Ci się oczy zaświeciły do niej. Nie żartuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.