Skocz do zawartości

Weryfikacja Polek poprzez głos zza granicy - Obalanie mitu "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Jak w tytule - potwierdzenie "karynowości" Polek oraz obalanie mitu.

Aczkolwiek uważam, że powiedzenie "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" oraz inne pokrewne, mają dużo elementów prawdy.
Jeżeli powiedzenie odnosimy do kobiet to chociażby dla przykładu Kolumbijki mogą średnio interesować się Kolumbijczykami(bo straszne z nich niewierne lovelasy), a mieć szał macicy na punkcie foreignera.

Podobnie Ukrainki preferują obcokrajowców, ponieważ "Sasha pije, Sasha bije".
Wtedy Dla Ukrów jak i Kolumbijczyków rodaczki mogą wydawać się po prostu nijakie.
Chociaż w przypadku Latynosów jest kompletnie inna mentalność, więc nie wiem co mogą sądzić o swoich kobietach.
W przypadku Ukrainy - jest to słowiańska część świata, a zatem mentalność jest zbliżona do naszej.

Poza wyżej wymienionymi czynnikami, dochodzą jeszcze:
* Kwestie wychowania kobiet,
* Kwestie pozycji kobiet w społeczeństwie
oraz
* Kwestie "poziomu feminizacji" w danych krajach.

Poniżej przedstawiam wam filmik, w którym Słowak opowiada o swoich odczuciach, które dotyczą Polek oraz Ukrainek.
Prowadzący kanał również ma żonę Ukrainkę.

 



 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie to że się czepiam, ale na forum ostatnio coraz więcej nachalnych tematów promujących Ukrainki, Azjatki i to jakie ponoć świetne związki z tego wychodzą, jakbym wierzył w teorie spiskowe, to powiedziałbym że niektórzy tutaj mają jakiś cel w tym zakresie, i to nie przypadek że takie tematy wychodzą jak grzyby po deszczu, podobną tendencje zauważam na forach zagranicznych, tam z kolei subtelnie promowane są związki z czarnymi, śniadymi czy kakaowymi, no ale pewnie to tylko przypadek i gówno tam wiem :)

 

Po drugie, ja co niektórych rozumiem, że ze wzgląd na wasz brak jaj, idziecie na łatwiznę, stereotypowa potulna Azjatka, uległa Ukrainka, nie stwarza takich problemów jak roszczeniowa Karyna, stąd taka gloryfikacja tych nacji, ale to blednę założenie, w dodatku jest szansa że wreszcie doświadczą przyjemności z penetrowania groty rozkoszy, nic mi do tego, chcesz Ukrainkę, bierz ją, ale moja rada jest taka;

 

Jak jesteś facetem, który nie wykształcił w sobie odpowiedniej postawy, odpowiednich schematów postępowania wobec kobiet a w dodatku mówiąc językiem rynsztoka, chuj Cię prowadza, to czy to będzie Ukrainka, Mongołka stepowa, czy przedstawicielka plemienia Masajów, każda założy Ci poroże i będzie eksploatować, nawet się nie zorientujesz jak zostaniesz wyjebany do cna, pamiętaj im kobieta z biedniejszego rejony, tym bardziej pazerna... 

 

Ukrainki mają główny cel, a tym celem jest paszport, z reguły są to dziewczyny bardzo sprytne i przebiegłe, trafiając na podatny grunt białego rycerza z Polski, może zawojować naprawdę wiele, w jej przypadku to jest inwestycja a Ty jesteś tylko narzędziem, cała zawaluowana gra polega na tym że Ty nie wiesz że to jest gra, oczywiście chamem bym był, jakbym generalizował, nie mniej jednak uważajcie Panowie :) 

 

Kobiety ze Wschodu, może nie są tak zmanierowane jak Polki, nie ma aż tak daleko idącego zasranego feminizmu, być może to jest też powód, dla którego chcecie tam uderzyć, ale chciałem zwrócić uwagę, że z aktualną mentalnością białego rycerza, zostaniesz przemielony i jej natura będzie się dopominać o Twoje jaja, prędzej czy później, a nie będziesz ich posiadał ? 

W dodatku związki z obcymi kobietami, niosą ze sobą ryzyko chorób zakaźnych, szczególnie jeśli chodzi o Ukrainki, tam poziom zakażenia wirusem HIV, jest taki sam jak w niektórych krajach Afrykańskich, no ale jak się nie ruchało całe życie, to i HIV nie przeszkadza :) 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 10
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

ale na forum ostatnio coraz więcej nachalnych tematów promujących Ukrainki, Azjatki

[...]

6 minut temu, The Motha napisał:

powiedziałbym że niektórzy tutaj mają jakiś cel w tym zakresie

Ja widzę ciebie w każdym takim temacie, może to właśnie ty masz jakiś cel? Na przykład szydzenie z innych użytkowników forum. Cytując

8 minut temu, The Motha napisał:

ze wzgląd na wasz brak jaj, idziecie na łatwiznę,

Dziwne wnioski wyciągasz. A raczej nie wyciągasz żadnych, tylko celowo wyśmiewasz innych. Coś cię strasznie bolą te Azjatki. ;) 

9 minut temu, The Motha napisał:

no ale jak się nie ruchało całe życie, to HIV nie przeszkadza

No kolejna perełka. ? Skąd ty bierzesz te swoje mądrości? I na jakiej podstawie oceniasz innych w temacie Azjatek? 

 

Może sam jesteś tylko internetowym alfą, mistrzem klawiatury i odreagowujesz tu sobie. 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mortyy napisał:

Ja widzę ciebie w każdym takim temacie, może to właśnie ty masz jakiś cel? Na przykład szydzenie z innych użytkowników forum. Cytując

Obrażasz mnie i pokazujesz niesłychany poziom swojej ignorancji :) 

 

14 minut temu, Mortyy napisał:

Dziwne wnioski wyciągasz. A raczej nie wyciągasz żadnych, tylko celowo wyśmiewasz innych. Coś cię strasznie bolą te Azjatki. ;) 

Dla Ciebie dziwne, bo nie widzisz rzeczy jakie są, tylko takie jakie chciałbyś żeby były, a poza tym nie bądź taki wrażliwy, to nie jest wyśmiewanie, ale takie są fakty, internetowy obrońcą pokrzywdzonych, jakoś siedzę na forum ponad rok i jesteś pierwszą osobą zarzucająca mi jakieś wyśmiewanie, ogarnij się. :P  

 

14 minut temu, Mortyy napisał:

Skąd ty bierzesz te swoje mądrości?

Z kątowni :) 

 

14 minut temu, Mortyy napisał:

I na jakiej podstawie oceniasz innych w temacie Azjatek? 

Nie pogrążaj się, na takiej samej podstawie jakiej Ty oceniasz mnie, Ty masz prawo a ja nie mam prawa? widzę że nie tylko u Pań podwójne standardy :) 

 

Najśmieszniejsze jest to że nigdy nie było tematu o podrywaniu Saudyjek, Syryjek czy Afganek czy Iranek, pewnie ze strachu przed muslimami :P 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Podobnie Ukrainki preferują obcokrajowców, ponieważ "Sasha pije, Sasha bije".

Zauważyłem zupełnie odwrotną tendencje. Oczywiście mam do czynienia z Ukraińcami w środowisku akademickim. To co można łatwo zauważyć to fakt, iż trzymają się raczej w grupkach. Do tego związki są między sobą i nie znam mieszanych narodowościowo par. Co do samych Ukrainek dzielą się na dwie grupy. Pierwsze to takie sobie średnie dziewczyny mało zadbane. Drugie to niezłe szprychy, zawsze wyglądające i ubrane jak modelki. Osoby, które miałem okazje poznać nie wyglądają na biednych. Być może to stereotypy z tym Sashą wśród starszych i niewykształconych kobiet.

 

Co do samych Ukrainek to mi trochę podpadły w ostatnim czasie. I wcale nie jest tak, że jak zobaczą Polaka to się od razu na niego rzucają. Za to Białorusinki to już nieco inna bajka.

Odnośnie ludzi twierdzących, że za granicą będzie ciężej poznać to nie zgadzam się. Aktualnie w Polsce już jest ekstremalnie trudno i gorzej już być nie może. Kobiety się budzą dopiero jak koło 30-stki okazuje się, ze już nikt za nimi nie chce biegać. To co widzę to na jakieś ciekawe wydarzenia głównie mężczyźni chodzą. Tak samo jest jeśli chodzi o działalność naukową czy hobbistyczną. W internecie jak nie jesteś przystojny to nie przebijesz konkurencji kilku Chadów. Z resztą w takich miejscach jest bardzo mało sensownych panień. Stąd kompletnie nie ma odpowiedniego gruntu gdzie poznać fajną samicę.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ksanti napisał:

Co do samych Ukrainek to mi trochę podpadły w ostatnim czasie. I wcale nie jest tak, że jak zobaczą Polaka to się od razu na niego rzucają.

Dokładnie, to jest mit często powielany, w dodatku im Pani z Ukrainy siedzi dłużej w Polsce, tym bardziej jej odpierdala.

 

8 minut temu, Ksanti napisał:

Kobiety się budzą dopiero jak koło 30-stki okazuje się, ze już nikt za nimi nie chce biegać.

Sprawiedliwość istnieje :) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Motha napisał:

jesteś pierwszą osobą zarzucająca mi jakieś wyśmiewanie, ogarnij się

Hahaha. Jak ty już miałeś kiedyś bana za obrażanie innych. ? 

7 minut temu, The Motha napisał:

Nie pogrążaj się, na takiej samej podstawie jakiej Ty oceniasz mnie, Ty masz prawo a ja nie mam prawa?

Dodatkowo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że nie masz prawa kogoś oceniać. Tylko zapytałem na jakiej podstawie to robisz. Bo o ludziach, którzy sobie kulturalnie rozmawiają o paniach innej narodowości, piszesz, że nie mają jaj i nie uprawiali seksu od dłuższego czasu. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Motha napisał:

Kobiety ze Wschodu, może nie są tak zmanierowane jak Polki, być może to jest też powód, dla którego chcecie tam uderzyć, ale chciałem zwrócić uwagę, że z aktualną mentalnością białego rycerza, zostaniesz przemielony i jej natura będzie się dopominać o Twoje jaja, prędzej czy później, a Ty przegrasz :)

No właśnie drogi bracie.
O to się tu rozchodzi.
Inne wychowanie, inny stopień feminizacji oraz inna pozycja kobiet w społeczeństwie.

 

 

4 minuty temu, The Motha napisał:

nie stwarza takich problemów jak roszczeniowa Karyna,

To też jest bardzo ważny punkt.
Z kobietą mam tworzyć zespół(który oczywiście zawsze ma swojego lidera ;)), a nie kłócić się z roszczeniową Karynką.
Jeżeli mam opcję w której znajdę statystycznie mniej problemowe dziewczyny, a do tego sporo ładniejsze, to logika podpowiada mi, że to jest dobry interes.

 

 

8 minut temu, The Motha napisał:

Jak jesteś facetem, który nie wykształcił w sobie odpowiedniej postawy, odpowiednich schematów postępowania wobec kobiet a w dodatku mówiąc językiem rynsztoka, chuj Cię prowadza, to czy to będzie Ukrainka, Mongołka stepowa, czy przedstawicielka plemienia Masajów, każda założy Ci poroże i będzie eksploatować, nawet się nie zorientujesz jak zostaniesz wyjebany do cna, pamiętaj im kobieta z biedniejszego rejony, tym bardziej pazerna... 

Myślisz, że ja tego nie wiem ;) 

Ja tylko opisuję pewne różnice w mentalności społeczeństw.
Jak Ci powiem, że statystycznie Polacy to większe buraki, nieuśmiechające się, narzekające, trzymające dystans, a za granicą "Polak Polakowi wilkiem" to powiem nieprawdę?

Przecież dobrze wiemy jak jest ;)

Tym czasem przywołam Latynosów, którzy statystycznie są dużo bardziej otwarci, wyluzowani, w większości krajów są bardzo przywiązani do swojego kraju i rodziny(a więc nici z paszportów),  ale także lubią się spóźniać i nigdzie im się nie spieszy - znowu mówię nieprawdę i ktoś poluje na moje jaja? ;) 

Kolego tu chodzi o kody kulturowe oraz statystykę opartą na większości.
Ja dobrze wiem, że im biedniejsza tym bardziej pazerna i patologiczna.
Aczkolwiek nawet w biedniejszych krajach istnieje klasa średnia, a nawet elyta.
My tu nie mówimy o Haiti, w którym jest podział tylko na bogaczy(rząd, rody zawinięte wokół rządu) oraz na biedaków, gdzie nie ma miejsca na klasę średnią.
Tylko kraje jeszcze będące cywilizacją ;) 
Kobietę należy dobierać tak, aby chociaż trochę była zbliżona do twojego majątku, a jeśli jest to niemożliwe, to żeby wykazywała inne cechy warte uwagi(np. pracowitość w domu jak i poza domem).

 

 

19 minut temu, The Motha napisał:

podobną tendencje zauważam na forach zagranicznych

Ja zauważyłem jedynie tendencję, w której Amerykanie drzwiami i oknami uciekają z USA do Ameryki Południowej, Wschodniej Europy lub już tej "przeklętej" Azji ;) 
Nic dziwnego - tam powstał ruch MGTOW - tam się wszystko zaczęło i dotarło w końcu do Polski.
Mało kto tam się żeni, a jeśli już, to co chwile się rozwodzą.

Nawet powstało MRA chroniące naszych praw, bo to zaczęła być już walka z męskością.
Dziewczyny zostały skażone lewackim wirusem, który każe im walczyć z mężczyznami.
Mało tego mają porządną broń w postaci prawa oraz cipki, która miażdży nie tylko białych rycerzy.


 

 

2 minuty temu, Ksanti napisał:

Oczywiście mam do czynienia z Ukraińcami w środowisku akademickim. To co można łatwo zauważyć to fakt, iż trzymają się raczej w grupkach. Do tego związki są między sobą i nie znam mieszanych narodowościowo par.

Z tym mogę się zgodzić.
Gdy poznałem Ukraińców podczas gry w kosza, to też później siedzieli w grupie z jakimiś Ukrainkami.
O dziwo to właśnie polskie Karyny co chwilę na mnie spoglądały, zwłaszcza gdy chciałem koszulkę zdjąć.
Ukrainki mi się na szyję nie rzucały, chociaż ciężko cokolwiek powiedzieć, bo wymieniłem raptem 2 zdania, wracając z przyjacielem na chatę.

Myślę, że to jest związane z tym, że po prostu czują się dobrze wśród swoich w obcym kraju.
To normalne, że jedziesz za granicę i trzymasz się ze swoimi, zwłaszcza gdy kiepsko Ci język idzie.
No, a przynajmniej starasz się trzymać ;) 

Ja akurat znam pary mieszane i mają się bardzo dobrze ;) 

 

2 minuty temu, The Motha napisał:

Dokładnie, to jest mit często powielany, w dodatku im Pani z Ukrainy siedzi dłużej w Polsce, tym bardziej jej odpierdala.

Każda się sp*erdoli jak przyjedzie chociażby do Warszawy ;) 
Nawet ta murzynka od "Szefa Irka" nie przyjechała z nim do Warszawy, tylko do jakiejś mniejszej miejscowości, jak nie nawet wsi :P 
Typ 52 lata ona z 34 - mają 3-kę dzieci.
Dziwne, że ona akurat z Ameryki, ale trafił na taką, która najwidoczniej ma jakieś wartości rodzinne :) 





 

19 minut temu, Ksanti napisał:

Białorusinki to już nieco inna bajka.

Słyszałem, że bardzo fajne i pracowite dziewczyny.
Przede wszystkim nie palą papierosów!
Aczkolwiek nie miałem z nimi jeszcze do czynienia.
Trzeba będzie to zmienić ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykam się obecnie z dziewuchą z Kazachstanu, od kilku lat w Polsce. Rzeczywiście, w porównaniu do polek i ich manier to jak postawić obok siebie Opla Astre 97’ i Mercedesa S.

Bardzo dobrze wychowana, gdzie facet jest szanowanym decydentem w domu i nawet jej do głowy nie przychodzi, że może być inaczej. Widzę jak reaguje na pewne moje sugestie jak i na jej zachowania w różnych sytuacjach. Ma bardzo mocno zakorzeniony tradycyjny (w naprawdę dobrym tego słowa znaczeniu) model rodziny. Stara się dziewczyna. Bardzo, bardzo atrakcyjna.

Na sugestie, że może chcieć mnie urobić na obywatelstwo od razu zaznaczę, że ta opcja odpada- weryfikowałem, otrzymuje takowe niedługo.

 

Wszystko pięknie i fajnie ale Panowie, tak jak kolega @The Motha napisał. Jak będziesz miętki i sobie pozwolisz, tak będzie identycznie jak w przypadku naszych Karynek. Budową mózgu się nie różnią. Tyle, że NIEKÓRE zostały wychowane zupełnie inaczej (tak jak w moim przypadku) i mają pewną powściągliwość, co nie znaczy, że jest Ona dana na zawsze. Media i cały ten cyrk robi swoje. Ja monitoruje na bieżąco w co się wczytuje ,,moja” Pani, z jakimi koleżankami się buja, czym się zachwyca i wszystko co może mieć wpływ na nią.

I polecam- ostrożności nigdy nie dość. Rękę trzymać na pulsie zawsze. 

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, The Motha napisał:

coraz więcej nachalnych tematów promujących Ukrainki, Azjatki 

Jestem tu od ponad roku i zaobserwowałem tylko, że panie ze wschodu są bardziej kobiece od naszych rodaczek, ale to nie reguła tylko opinia wynikająca z obserwacji ludzi. Nie nazwał bym tego promowaniem.

 

53 minuty temu, The Motha napisał:

ja co niektórych rozumiem, że ze wzgląd na wasz brak jaj, idziecie na łatwiznę, stereotypowa potulna Azjatka, uległa Ukrainka

Przesadzasz, a nie jest tak, że kobiet w polsce po prostu brakuje już teraz? Chyba wiadome jest dlaczego? Powyjeżdżały za granicę, w kraju się sfeminizowały, i większość szarych chłopaków jest dla nich przezroczysta. Dlatego też oczywistym jest że mężczyźni rozglądają się za wschodnią granicę. 

 

53 minuty temu, The Motha napisał:

, no ale jak się nie ruchało całe życie, to i HIV nie przeszkadza 

Na prawdę nie potrzebne szufladkujące zdanie. Dziwi mnie że jest ono napisane przez ciebie, osobę która dobrze zna społeczność forumową, jak i bardzo ogarniętego, inteligęntnego gościa. Ci co nie mieli kobiety zostali spoliczkowani tym zdaniem, a ci którzy są po związkach zostali pewnie zmieszani ze zdziwienia i lekkiego zażenowania.

 

Ogólnie z większością twojego wpisu się bardzo zgadzam poza tymi wyjątkami, które wymieniłem. 

 

Proszę nie traktować tego jako atak osobisty, nie mam na celu niechęci do twojej osoby.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mortyy napisał:

Hahaha. Jak ty już miałeś kiedyś bana za obrażanie innych. ? 

Bacznie obserwujesz moją skromną osobę i pamiętasz takie szczegóły, bardzo mi miło że mam fana :P 

22 minuty temu, Mortyy napisał:

Tylko zapytałem na jakiej podstawie to robisz.

Grzecznie Ci odpowiedziałem :) 

 

22 minuty temu, Mortyy napisał:

Bo o ludziach, którzy sobie kulturalnie rozmawiają o paniach innej narodowości, piszesz, że nie mają jaj i nie uprawiali seksu od dłuższego czasu. 

No tak, rozmawiacie od roku, i to na rozmowach się kończy, narazie zerowe efekty tych rozmów, żadnych nowych realnych doświadczeń z Azjatkami, ciekawe czym to jest spowodowane? :) :P 

 

43 minuty temu, Mortyy napisał:

Może sam jesteś tylko internetowym alfą, mistrzem klawiatury i odreagowujesz tu sobie. 

Tutaj to odreagowuje śmiechem, czytając co niektórych :P 

A co do reszty, jak chcesz zweryfikować swoje poglądy na mój temat, to może będzie okazja sobie pogadać w najbliższej przyszłości, liczę na to, skoro mam wielbiciela to jest szansa że autograf dostaniesz :) 

 

Zważając na Twoją wrażliwość, to tylko sarkazm :) 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały o tym ja mówię cały czas na forum ;) 

Przede wszystkim różnice w wychowaniu, stosunku do mężczyzny.
Jak ktoś wejdzie w moje posty to zauważy, że także ostrzegam o paniach, które czekają tylko na kartę Polaka ;) 
Oraz także, że nie jestem fanem Ukrainek.
Jak już to nazwałbym się "Latynofilem" :) 
Co oczywiście finalnie i tak nie zmienia tego, o czym mówię - różnice w kulturach sfeminizowanych i mniej sfeminizowanych.

 

35 minut temu, The Motha napisał:

Najśmieszniejsze jest to że nigdy nie było tematu o podrywaniu Saudyjek, Syryjek czy Afganek czy Iranek, pewnie ze strachu przed muslimami :P

Na Iranki akurat mam wielką chęć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Motha napisał:

Dokładnie, to jest mit często powielany, w dodatku im Pani z Ukrainy siedzi dłużej w Polsce, tym bardziej jej odpierdala.

Generalnie ludzie są różni a dwóch Ukraińców jakich poznałem jest naprawdę ogarniętych. Co do kwestii językowej wszyscy na uczelni jakoś dobrze mówią po Polskiemu. Trzeba wziąć też pod uwagę, że część Ukraińców przyjeżdża na studia w wieku 17 lat. Jeśli poznałeś kogoś koło 20 lat to tak naprawdę już tutaj trochę siedzi. Mimo to tworzą się te diaspory. Generalnie jestem na nie, jeśli chodiz o związki z Ukrainkami, chociaż pewnie są jakieś nieliczne przypadki gdzie zdrowy balans między wyglądem, atencją a spierdoleniem jest zachowany. O wiele lepszy rynek bo mniej dostępny i zepsuty jest w krajach powyżej Ukrainy. Wszędzie tam gdzie jest czegoś nadpodaż dochodzi do patologii. Kazachstan też jest ciekawą opcją gdzie miesza się tradycja Azjatycka z Rosyjską.

 

2 minuty temu, The Motha napisał:

Sprawiedliwość istnieje :) 

Szkoda tylko, że kolejny raz obydwie strony na tym tracą.

 

 

8 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Inne wychowanie, inny stopień feminizacji oraz inna pozycja kobiet w społeczeństwie.

Zgadza się, o to rozchodzi się ta cała gra w szukaniu za granicą/ zagranicznych kobiet.

Tam znają przynajmniej swoje miejsce w szeregu.

 

8 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Jeżeli mam opcję w której znajdę statystycznie mniej problemowe dziewczyny, a do tego sporo ładniejsze, to logika podpowiada mi, że to jest dobry interes.

Kolejny in plus.

 

8 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Ja zauważyłem jedynie tendencję, w której Amerykanie drzwiami i oknami uciekają z USA do Ameryki Południowej, Wschodniej Europy lub już tej "przeklętej" Azji ;) 
Nic dziwnego - tam powstał ruch MGTOW - tam się wszystko zaczęło i dotarło w końcu do Polski.
Mało kto tam się żeni, a jeśli już, to co chwile się rozwodzą.

Przypadeq? :P 

 

8 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Każda się sp*erdoli jak przyjedzie chociażby do Warszawy ;)

Mam czasem wrażenie, że każda stolica na świecie ma aurę patologii.

 

 

8 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Spotykam się obecnie z dziewuchą z Kazachstanu, od kilku lat w Polsce.

W jaki sposób zapoznałeś? Chyba nie przez portal :P

 

4 minuty temu, The Motha napisał:

No tak, rozmawiacie od roku, i to na rozmowach się kończy, narazie zerowe efekty tych rozmów, żadnych nowych realnych doświadczeń z Azjatkami, ciekawe czym to jest spowodowane? :) :P 

Ja mam doświadczenia z Azjatkami online i są dosyć pozytywne. Kiedyś nawet mi się chciało bawić w jakieś skype.

A nie jadę tylko dlatego bo nie mogę sobie na to pozwolić przy obecnej sytuacji życiowej.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti oczywiście, że poznałem na portalu. Nie widzę nic w tym złego. Poruszałem to nieraz: tam spotkasz takie same kobiety jak w tramwaju, bibliotece, uczelni, kościele, burdelu, dyskotece czy w hipermarkecie. Od szonów po dziewice, od kasjerek po korposzczurzyce. Mamy 2019 r. Online robisz zakupy, rozmawiasz, zdobywasz wiedzę, chodzisz na randki, niekorzy nawet się pieprzą przez sieć. Nie dajmy się zwariować.

 

Jak masz pewną wiedzę, doświadczenie to wyczuwasz z kim się zadajesz. Byleby cipą oczy nie zarosły. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mortyy napisał:

Wiesz, że jest coś takiego na forum jak wyszukiwarka? 10 sekund mojego wysiłku, żeby odnieść się do twojej wypowiedzi, to faktycznie "bycie fanem". Może już nie kompromituj się więcej. 

Faktycznie, nie kompromituj się :) 

 

27 minut temu, LiderMen napisał:

Jestem tu od ponad roku i zaobserwowałem tylko, że panie ze wschodu są bardziej kobiece od naszych rodaczek, ale to nie reguła tylko opinia wynikająca z obserwacji ludzi. Nie nazwał bym tego promowaniem.

 

Nidzie nie negowałem tego że są bardziej kobiece, ale chodziło mi o to że niepokoi mnie to ciągłe nachalne promowanie innych nacji, zresztą cale clue, mojej wypowiedzi kręci się wokół wyhodowania sobie jaj, i konsekwencji nie zrobienia tego, reszta to dodatki, choć istotne, ale dodatki, pomijanie tej istotnej kwestii jest dla mnie niezrozumiałe :) 

 

27 minut temu, LiderMen napisał:

Przesadzasz, a nie jest tak, że kobiet w polsce po prostu brakuje już teraz? Chyba wiadome jest dlaczego? Powyjeżdżały za granicę, w kraju się sfeminizowały, i większość szarych chłopaków jest dla nich przezroczysta. Dlatego też oczywistym jest że mężczyźni rozglądają się za wschodnią granicę. 

 

Ale czy ja bronię komukolwiek rozglądania się na Wschód? 

Nieee, ja staram się zwrócić uwagę na bardzo ważny istotny element, czyli braku odpowiedniej postawy wobec kobiet tak jak wyżej napisałem, brak takiej postawy spowoduje różne chujowe sytuacje, całkiem niepotrzebne, więc reasumując moje uwagi pochodzą z troski o braci :P 

 

27 minut temu, LiderMen napisał:

Na prawdę nie potrzebne szufladkujące zdanie. Dziwi mnie że jest ono napisane przez ciebie, osobę która dobrze zna społeczność forumową, jak i bardzo ogarniętego, inteligęntnego gościa. Ci co nie mieli kobiety zostali spoliczkowani tym zdaniem, a ci którzy są po związkach zostali pewnie zmieszani ze zdziwienia i lekkiego zażenowania.

Wbrew pozorom, łatwo zauważyć na forum kto bzyka, kto tego nie robi :)

 Co do HIV-u, no sorry, ale takie są fakty odnośnie Ukrainy, z palca sobie tego nie wyssałem :) 

Już pisałem, jest tu kilku Panów co dusze by oddali za dostanie się do waginy, to nie obraza, ale fakty, to że ktoś tego przyjąć nie potrafi, nie moja w tym wina, jesteśmy na forum męskim, więc pewne rzeczy musimy sobie tłumaczyć po męsku, co niektórzy są na to oporni, to niech wracają na kafeterie, nikogo personalnie nie obraziłem :) 

 

27 minut temu, LiderMen napisał:

Proszę nie traktować tego jako atak osobisty, nie mam na celu niechęci do twojej osoby.

Ależ ja się nie gniewam, nie jestem tak wrażliwy na prawdę jak kolega @mortyy :) który unika odpowiedzi na moje pytania, ale chowa głowę w piasek, czym to jest spowodowane? :P 

 

24 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Na Iranki akurat mam wielką chęć :)

Mój kumpel chodzi z Iranką, problem polega na tym że jej rodzice i rodzina o tym nie wiedzą że ma chłopaka Polaka :) 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, The Motha napisał:
42 minuty temu, Mortyy napisał:

Hahaha. Jak ty już miałeś kiedyś bana za obrażanie innych. ? 

Bacznie obserwujesz moją skromną osobę i pamiętasz takie szczegóły, bardzo mi miło że mam fana :P 

Koleś, o twoich wypowiedziach już była audycja, jako przykład chamstwa i buractwa na forum. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SławomirP napisał:

Koleś, o twoich wypowiedziach już była audycja, jako przykład chamstwa i buractwa na forum. 

No i co w związku z tym? poniosłem za to konsekwencje, które z pokorą przyjąłem, mało tego, prywatnie przeprosiłem za swoje zachowanie szefa forum, jeszcze jakieś pytania? :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jan III Wspaniały napisał:

@Ksanti oczywiście, że poznałem na portalu. Nie widzę nic w tym złego. Poruszałem to nieraz: tam spotkasz takie same kobiety jak w tramwaju, bibliotece, uczelni, kościele, burdelu, dyskotece czy w hipermarkecie. Od szonów po dziewice, od kasjerek po korposzczurzyce. Mamy 2019 r. Online robisz zakupy, rozmawiasz, zdobywasz wiedzę, chodzisz na randki, niekorzy nawet się pieprzą przez sieć. Nie dajmy się zwariować.

Sorry zapomniałem, że Twoje podejście to tylko zamoczyć i nara, więc w sumie faktycznie bez różnicy. Jednak jeśli chodzi o trwałą relacje laska z portalu randkowego to gwarancja, że już się nauczyła, iż za każdym razem jak pójdzie coś nie tak to wyciągnie apke i nagle ma stado orbiterów na zawołanie. Ciężko z taką utrzymać związek i będzie bardzo ryzykowny. Mimo wszystko z portali korzysta znaczna mniejszość kobiet ze społeczeństwa. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Bardzo dobrze wychowana, gdzie facet jest szanowanym decydentem w domu i nawet jej do głowy nie przychodzi, że może być inaczej.

Facet zapewne szanowany ze względu na swoją postawę wobec niej? :) 

W wakacje jadę do Kazachów, zobaczymy jak to wygląda na żywo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał:

Sorry zapomniałem, że Twoje podejście to tylko zamoczyć i nara, więc w sumie faktycznie bez różnicy. 

No nie mam do niej takiego podjęcia. Nie latam po innych dupach, lubię ją, podoba mi się to się z nią spotykam. Co będzie dodaje tego nie wiem. 

 

2 minuty temu, Ksanti napisał:

Jednak jeśli chodzi o trwałą relacje laska z portalu randkowego to gwarancja, że już się nauczyła, iż za każdym razem jak pójdzie coś nie tak to wyciągnie apke i nagle ma stado orbiterów na zawołanie. 

To samo ma laska która ma instagram, Facebooka czy inny portal- czyli 95%. Powodzenia w takim razie.

PS: Ja też się tego nauczyłem i to również działa w stronę facetów, polecam ?

 

A tak się zapytam. W ilu byłeś i kiedy ostatnio związkach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie gloryfikował tak tych ukrainek :) Ja zawsze będę wolał polkę, bo ukrainkom obywatelstwo się marzy. Zawsze miałbym to z tyłu głowy ;)

 

Poza tym poznałem małżeństwo/parę z długim stażem (polak + ukrainka) i widziałem jaki jest jej stosunek do niego. 

 

A w wielu sytuacjach był on delikatnie mówiąc negatywny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grajek napisał:

Poza tym poznałem małżeństwo/parę z długim stażem (polak + ukrainka) i widziałem jaki jest jej stosunek do niego. 

Stosunek był taki że pewnie był ''wykastrowany'' więc Pani mogła sobie na nim pojeździć jak na rodeo :) 
To się tyczy każdej kobiety, bo kochane Panie (bez sarkazmu, bo uwielbiam kobiety) mają tak w naturze, facet ma mieć jaja i być silny, świadomie może się wkurzać, ale cały jej mechanizm aż skacze z radości przy silnym facecie :) 

Zresztą, na tym forum tego tłumaczyć nie muszę :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.