Skocz do zawartości

"Pocałunek od niewiasty" - czyli dlaczego bycie dziwką jest opłacalne.


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lxdead napisał:

Jęczysz non stop. Nie wymieniaj mi posłów, wymień mi tych gości stojących nad makrelą, wydających jej polecenia.

Myślisz, że to działa w tak prostym mechanizmie? Że przychodzi koleś i mówi jak ma być? Może w Polsce akurat tak.

Masz większość w rządzie więc przeglosujesz wszystko. Większość rządu tworzą mężczyźni, mają więc wpływ na tworzenie realnej polityki, czemu więc obarczasz kobiety za to jak ona wygląda?

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdeadObejrzałam początek, naprawdę nie trudno się zorientować, co ten koleś ma na swoim kanale.

 

Jeżeli ktoś swój światopogląd kształtuje na podstawie filmów z yt to nie trudno o samoograniczenie pozbawione analizy stanowiska.

Jestem sceptyczna wobec tego, to jakaś plaga naszych czasów.

 

Edytowane przez emrata
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emrata napisał:

@lxdeadObejrzałam początek, naprawdę nie trudno się zorientować, co ten koleś ma na swoim kanale.

 

 

film nie należy do tego "kolesia", a jest zachowanym materiałem, ocenzurowanym przez Youtube. Oryginał należy do Black Pigeon Speaks.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lxdead napisał:

film nie należy do tego "kolesia", a jest zachowanym materiałem, ocenzurowanym przez Youtube. Oryginał należy do Black Pigeon Speaks

Wszelkie te filmy nie stawiają hipotezy na początku. Masz teze i pół godziny wymieniana różnorakich argumentów za tym. Kończy się filmik i czujesz, że już wiesz wszystko. 

Nie masz szansy nawet zdać sobie sprawy, że to wycinek problemu, że są argumenty poza, lecisz po proponowanych i wszędzie masz potwierdzenie swoich tez bez odniesienia do szerszego spojrzenia na problem. Kto nagrywa te filmy? No przecież, że użytkownicy świata zachodniego. W jaki sposób chcesz wysnuć jakaś prawdę, kiedy koleś mówi Ci o determinowaniu wszelkich cech przez DNA, kiedy nie znasz pojęcia epigenetyki i wpływu środowiskowego. Więc pomijasz to czego nie masz szansy pojąć nawet, że nie jest tak jak jest to opisywane i wychodzi zwykla papka, którą ludzie się karmią w Internecie jak prawdą objawioną.

Z Internetu należy korzystać ze sceptycyzmem.

 

Może też stąd Twoja niechęć no wnioskowania. No bo po co, tu mam taki filmi, wszystko mówi jak jest.

Edytowane przez emrata
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrata Obejrzałaś, czy pierdolisz bez obejrzenia materiału? Kanał BPS odnosi się do tematyki red pillowej, wszystkie te "różnorakie argumenta" udowadniają tylko to, co tutaj na forum potwierdzają doświadczenia większości braci.

 

Co ma natura kobiet do " epigenetyki i wpływu środowiskowego" ? Nic.

 

 

Jeden z braci podsumował Cię w sumie trafnie, mimo to próbowałem utrzymać korespondencję, tylko po co ? Masz się za jakąś kurwa oświeconą, mającą jedyną słuszną rację. Nie podałaś NIC rzeczowego, żadnych przykładów, argumentów - NIC. Bez odbioru, bo i nie ma sensu, kura nie pojmie postrzegania jastrzębia.

 

O to to, dobrze że zapodałaś ten tekst o korzystaniu z internetu, zastosuj go w pierwszej kolejności od siebie ;) 

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lxdead napisał:

Co ma natura kobiet do " epigenetyki i wpływu środowiskowego" ? Nic.

No właśnie o tym mówię. Facet odnosi się do tego w tym filmie, ale nawet nie wylapales tej kwestii, bo Ciebie ona nie interesuje, masz już założony pogląd z góry i nic Ci nie da do myślenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, emrata napisał:

No właśnie o tym mówię. Facet odnosi się do tego w tym filmie, ale nawet nie wylapales tej kwestii, bo Ciebie ona nie interesuje, masz już założony pogląd z góry i nic Ci nie da do myślenia.

 

Wpływ środowiska i kobieta? Kobiety mentalnie siedzą w epoce kamienia łupanego przy doborze partnerów, a o tym jest ten temat. Dodaj do tego hipergamie i emancypację seksualną kobiet - dostajesz materiał na temat tego problemu, dodany przez @SzatanKrieger w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrata Bez odbioru, bo i tego prostego powiedzonka nie łapiesz, tak jak i nie załapałaś, ba, nie chciałaś załapać (a to jest różnica) tego, czego dotyczy temat. Kura ma wąskie postrzeganie tego co wokół nie. Widzi jedynie swoje podwórko i nic poza nim ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lxdead napisał:

Widać masz za ciasny umysł, by wziąć pod uwagę kilka warunków, w tym najważniejszy ten, że społeczeństwo, czy raczej mężczyźni już dawno temu ocipieli i nie podejmują sensownych decyzji.

A Ty masz zbyt ciasny umysł, żeby wziąć pod uwagę inne czynniki wpływające na gnicie cywilizacji zachodniej, jak sam to nazwałeś.

Myślisz sobie  zapewne - oooo, Merkel nie robi nic w sprawie pogłębiającej się islamizacji.  Ba Zachód nie robi nic, bo kobiety są zbyt emocjonalneee. A to nieprawda. 

Po pierwsze dlatego, że kierowanie się w swoim postępowaniu tak zwaną normą personalistyczną (jeśli w ogóle wiesz co to jest, utylitarysto jeden), nie jest zachowaniem kierowanym sferą emocjonalno-afektywną, lecz uwaga  - dogłębnym przemyśleniem sobie kwestii, co w życiu jest najważniejsze, a mianowicie drugi człowiek - niezależnie od tego kim jest, jest on przede wszystkim osobą.

I to, może Cię zdziwi, ale o Bogowie, jest właśnie zgodne z zachodnim myśleniem, racjonalnym myśleniem, innymi słowy tym, co sobie wypracowaliśmy na przestrzeni wieków - indywidualizm. Pojęty w nieco szerszym sensie. To jest właśnie CYWILIZOWANE.

Druga sprawa - potencjał ekonomiczny, potencjał militarny,  po trzecie terytorium i ludność,

Weź się jakoś do tego odnieś, przeanalizuj, a dopiero później zacznij biadolić,  jakie to kobiety są złe. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre Przeczytaj resztę komentarzy zanim zaczniesz chrzanić pierdoły i wyciągać wnioski jakobym "biadolił jakie to kobiety są złe" czy to że nie widzę "innych czynników". Tylko po co, szkoda czasu? No nie? Lepiej jest wyrwać coś z kontekstu. 

 

5ab50330e45aa.jpg

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lxdead napisał:

Przeczytaj resztę inne komentarze zanim zaczniesz chrzanić pierdoły i wyciągać wnioski jakobym

Tak się niestety składa, że poświęciłam swój cenny czas na przeczytane tych wynurzeń.

I wniosek mój pozostaje ten sam. 

Tak więc daruj sobie dalsze uwagi na temat kobiet w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wątpię, żebyś "poświecił swój wolny czas, to, albo na bakier u Ciebie z rozumieniem czytanego tekstu

 

Wolny ze mnie człowiek i zrobię co będę chciał ? Pobożne życzenia zachowaj dla siebie ?

 

Aaa, płatnerza tu nie znajdziesz, nie ten temat.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lxdead napisał:

Ano wątpię, żebyś "poświecił swój wolny czas, to, albo na bakier u Ciebie z rozumieniem czytanego tekstu

A zaraz, zaraz, poczekaj, czy to nie jest czasem argumentum ad personam?

Używa się go w przypadku, kiedy osobie brak tak zwanych rzeczowych argumentów.

Nie mam więc dalszych pytań.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre Stwierdzam fakty, nie przeczytałeś reszty moich wpisów, bo i w nich pisałem o innych problemach, których rzekomo nie widzę, bo przecież obwiniam kobiety za całe zło tego świata, bo to insynuowałeś ;) 

 

P.S

 

 

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, lxdead napisał:

Stwierdzam fakty, nie przeczytałeś reszty moich wpisów, bo i w nich pisałem o innych problemach, których rzekomo nie widzę, bo przecież obwiniam kobiety za całe zło tego świata, bo to insynuowałeś

Przeczytałam* Insynuowałam*, jeśli już. 

Radzę Ci nie obrażać kobiet, albowiem żadna z nas nie ma ograniczonych horyzontów myślowych.

A jeżeli wysnuwasz taki wniosek na podstawie zaledwie kilku komentarzy w tym wątku, to chyba sam masz problem z przestrzeganiem tego o co prosisz. Czyli jesteś tak jakby hipokrytą?

 

?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest hipokrytą, zaczynając od Ciebie, kończąc na mnie, zaś myśląc inaczej, trzeba by być skończonym kretynem. 

Heh, "nie obrażać kobiet", a gdzieżbym to robił? Stwierdziłem fakty, podałem trafne argumenta. Prawda boli? A przepraszam, nie boli, "obraża", buahaha. Schemat goni schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.