Skocz do zawartości

Co Was najbardziej pociąga w facetach? :)


Co Was najbardziej pociąga w facetach?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Was najbardziej pociąga w facetach?

    • Inteligencja
      9
    • Wygląd zewnętrzny
      3
    • Nic mnie nie pociąga ;)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Iskierka napisał:

I to jest typowy seksizm.

Nawet pewien psycholog, który sam jest seksistą neguje takie myślenie i mówi, że to kwestia stereotypów.

https://www.youtube.com/watch?v=jeMLP2ln9ko

 

@darktemplar Ile tych doświadczeń było, że generalizujesz na całą płeć? Ludzie są różni, są zapewne takie kobiety, które tego chcą i cała masa, które tego nie chcą, a ciągle słyszą, że są z natury uległe i dostają szału, bo wiedzą, że to wierutna bzdura. 

 

Przypominam sobie jakieś 10 przypadków. Możliwe, że generalizuję ale muszę jakoś ogarniać ten złożony świat z poziomu swojej jednostki. Niestety jeśli chodzi o kobiety to wiele stereotypów się sprawdzało, czyli np. miłość do badboyów moich 16-24 letnich koleżanek, moje wpadanie w friendzony przez bycie nice guy, etc. Wiem, że to trywialne ale tak było. Nie lubię stereotypów, ale w temacie kobiet i na bazie moich doświadczeń naprawdę pasują jak ulał - sam się dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iskierka No Olszak jest powiedzmy poważany tutaj, ale kompletnie się nie zgadzam z jego analizą. Olszak powiedział, że to nie kwestia stereotypów tylko, że kobiety lepiej zarządzaja w środowisku kobiet a mężczyźni w środowisku mężczyzn. Jednak życie pokazuje trochę inaczej. Popatrz na komentarze i popytaj koleżanek jakie masz - kobiety rywalizują ze sobą. Do krwi. Moja dziewczyna pracuje w miejscu, w którym cały zespół to kobiety. Syf na zapleczu, podpierdalanie, obcinanie godzin i kablowanie - to jest na porządku dziennym. Od studiów gdzie byłem w zespole kobiet przez które prawie zajebaliśmy praktyki przez pracę w biurze - kawki, śniadanka, pierdoły aż po historię znajomych i mojej byłej - kobiety są niestabilne emocjonalnie, nie potrafią pracować w stresie gdzie jedyne co potrafią to siąść na dupie i się rozpłakać gdy spiętrzają się decyzje do podejmowania, podejmują impulsywne decyzje na podstawie sympatii albo antypatii do kogoś. 

Ok, widzę, że to ty Daria. Także wyłączam się z tego tematu, bo szkoda mi na ciebie czasu. 

Edit: I pyk i spokój. Wróćmy do tematu.

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielS napisał:

Chce, żebyś go przytulała? Bezczelny typek ?

Wiem, że to brzmi absurdalnie. 

Oprócz tego codziennie dzwoni,  żeby usłyszeć mój głos,  i co najważniejsze - ja muszę odbierać. Nieważne,  że jestem z koleżanką zajęta. 

Taką mamy zasadę. 

Jest więc odrobinę depsotyczny. 

Ja potrzebuję czasami wolności,  odetchnąć. Tak samo,  jak jesteśmy razem,  i siedzę na drugim końcu kanapy. A on mi każe się przybliżyć. Ewentualnie sam mnie przyciąga. 

A ja potrzebuję dystansu niekiedy. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2019 o 19:49, DanielS napisał:
W dniu 7.04.2019 o 19:46, Daenerys napisał:

@DanielS nie masz wrażenia, że dużo osób tutaj lubi generalizować ??

Rzekłbym, że nawet bardzo dużo osób @Daenerys;) 

Dlaczego tutaj wszyscy, oprócz mnie, tak generalizują?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DanielS napisał:

Ja również nie jestem pazerny @szamankaWystarczy mi nawet najmniejsza liczba czterocyfrowa... ale w BTC :P :D 
PS. Zawałów nie mam w planach, więc odpadam ;) 

Haahahah co za pech, taka strata czasu! :D

A mogłam zapytać na początku po iluś już zawałach jest :D

@DanielS

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.