Skocz do zawartości

Wet pussies for australian dick


Ragnar1777

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Ragnar1777 Jak jedna osoba Ci mówi, że jesteś gruby to olej to. Jak druga osoba Ci mówi, że jesteś gruby to spójrz w lustro. Jak trzy osoby Ci mówią, że jesteś gruby to musi coś być na rzeczy, reasumując - podobno to Ja ciągle narzekam i tworzę hur dur blabla a właśnie 10 osób popiera mój wpis. 

Czyżby masowa schizofrenia jak rapował Słoń?

Kolego jedyna różnica polega na tym, że Ty oskarżasz wszystkich wokół, że lamentują, a sam robisz to samo.
Ja nikogo nie oskarżam, ale też nie twierdzę, że mi nie zdarzy się czasem polamentować :) 

Tak twój wpis otrzymał lajki(naprawdę będziemy się teraz atencjuszować lajkami jak panny atencjuszki z instagrama?), bo jest tam pół-prawdy.
Natomiast nie 10, tylko 9 aby być dokładnym ;) 
I to post @Ważniaka, który jest jakby nie patrzeć po części pewną kontrą do twoich wypocin, otrzymał 10 lajków(no teraz już 11) :) 

No i jak widzisz Ważniak nikt mi jeszcze nie odpowiedział na pytanie, jak idą (wiosenne)podrywy xD
Chyba będę musiał spytać w innym wątku, bo tu się zrobiła gównoburza :D 
Choć ciekawi mnie też co @Panther o tym zjawisku sądzi.

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojkr napisał:

 im ciemniejszy ( karnacja ) tym lepiej

 

6 godzin temu, Patton napisał:

Zawsze można użyć tego.

 

i-kiwi-pasta-do-butow-czarna-w-puszcze-5

 

 

Panowie znalazłem chyba lepsze rozwiązanie - oczywiście od kolegów zza wschodniej granicy ;)

 

 

Edytowane przez samotny_wilk
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest FORUM DYSKUSYJNE, nie widzę żadnego problemu w tym, że chłopaki chcą sobie pogadać o danym filmie.

 

Przykro mi że są ludzie, którzy gdy jakiś temat im nie podchodzi, to zamiast w niego nie wchodzić i pójść gdzie indziej, zaczynają dopierdalać i narzekać jak to forum schodzi na psy. Czyli taka osoba by chciała, żeby forum i ludzie na nim funkcjonowali wg. wizji tej osoby. Troszkę trąci despotyzmem.

 

Dopóki nie jest łamane prawo i jakaś ogólnie pojęta moralność, plus minus każdy temat może na forum być.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie materiały mnie tylko utwierdzają we własnych przekonaniach. Najgorsze frajerstwo/przegryw jakie może być to związać się z kobietą, która dla kogoś innego była "damą do towarzystwa". A jednocześnie od nas potem oczekuje zaangażowania, czasu i innych zasobów. Widzę to jako kobiece pasożytnictwo i pogardę wobec przyszłego mężczyzny. Nie jest uczciwa i w takiej sytuacji nie ma mowy o poważnej relacji czy miłości. Przeszłość ma znaczenie i basta a za błędy należy płacić i ponieść w końcu odpowiedzialność. Tak samo dziewczyna ukrywa swoją przeszłość to niech spada na drzewo. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.