Skocz do zawartości

Gdzie szukać "rycerza" na czarnym rumaku? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, PUNK napisał:

Porzucone kobiety drenuja swój mózg pytaniem "co ze mną kurwa jest nie tak, że mnie zostaw?"

Właśnie tak to się odbywa. W babskim środowisku te pytania padają nieustannie. Co więcej, nie tylko wtedy gdy ktoś porzucić, ale i wtedy gdy nie ma ochoty wejść w relacje. To jest to pytanie, co dręczy po nocach. O ile, nie doświadczyłam porzucenia, tak się jakoś złożyło, to facet, któremu się podobałam i nie miał ochoty rozwijać relacji sprawił, że pytanie to dreczylo mnie miesiącami. Ile czasu musiałam stracić na to żeby pojąć, że jak nie chce to nie. Nieważne jak mocno byłabym wygimnastykowana, czy kochana, do rany przyłóż. A takie to proste.

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zranionych kobiet dedykuję piosenkę o nich (jednej z 3 moich ulubionych i najbardziej kobiecych wokalistek, do tego w moim przeulubionym, bo punkowo-grungeowym klimacie)

„Hole - Pacific Coast Highway”
https://youtu.be/aaOG8j8LWMU

 

Baba, jak czegoś nie dostaje do zachowuje się jak rozwydrzona mała dziewczynka...

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, PUNK napisał:

Patrzcie młodzi Panowie i wyciągajcie wnioski

A Ty niczym "Jezós", nauczasz, prawisz, niedługo opowiesz, że przy Twoich przemowach rozstępują się kobietom nogi ;)

A jaki elokwent, co to znaczy "drenują" ? ;) :D

 

55 minut temu, Raivo napisał:

@szamankaNie wiem gdzie można znaleźć rycerzy na czarnym rumaku ale wiem gdzie można znaleźć tych z czarnym rumakiem :D Jakby co to będziemy w kontakcie ;)

Dziękuję, chętnie skorzystam, tylko nie wiem czy od razu do Ciebie z prośbą o pomoc, czy tylko o adresy do pomocy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szamanka napisał:

Nie szukam, to ogłoszenie dodałam dawno temu ( 3 lata?) na jakimś portalu

Gdybyś to ogłoszenie było sprzed trzech lat, pisane w czasie dużych emocji a Ty od tamtej pory miałabyś poukładane jak piszesz, wiedziałabyś sama co w nim jest zjebane.

W co Ty próbujesz grać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szamanka napisał:

A Ty niczym "Jezós", nauczasz, prawisz, niedługo opowiesz, że przy Twoich przemowach rozstępują się kobietom nogi ;)

Przy kobietach, które mnie interesują, ustami wykonuję inną czynność niż mowa i, jak zauważyłaś, faktycznie nogi się rozstępują. Co się dzieje z pozostałymi kobietami, gdy akurat przy nich mówie, to nie wiem, bo nie zwracam na nie uwagi.

 

@emrata, kurewsko dekadencki tekst.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 22:55, emrata napisał:

Właśnie tak to się odbywa. W babskim środowisku te pytania padają nieustannie. Co więcej, nie tylko wtedy gdy ktoś porzucić, ale i wtedy gdy nie ma ochoty wejść w relacje. To jest to pytanie, co dręczy po nocach. O ile, nie doświadczyłam porzucenia, tak się jakoś złożyło, to facet, któremu się podobałam i nie miał ochoty rozwijać relacji sprawił, że pytanie to dreczylo mnie miesiącami. Ile czasu musiałam stracić na to żeby pojąć, że jak nie chce to nie. Nieważne jak mocno byłabym wygimnastykowana, czy kochana, do rany przyłóż. A takie to proste.

Wśród młodych mężczyzn też to pytanie pada nieustannie, zwłaszcza w kwestii niechęci wejścia w relację (przy porzuceniu zawsze łatwiej się domyślić) - "co jest nie tak, że nie chce ze mną być?!"

Jak byłem młody i głupi to też się zadręczałem takimi pytaniami...

 

P.S. @emrata z punktu widzenia drugiej (męskiej) strony to czasem nie chodzi, oto że jesteś kochana, czy co, tylko SMV za niskie...ot życie...

 

P.S.2 autorka tematu @szamanka przypomina mi @deomi....ps ile masz lat autorko? 19?

Edytowane przez darktemplar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 21:10, darktemplar napisał:

 

P.S.2 autorka tematu @szamanka przypomina mi @deomi....ps ile masz lat autorko? 19?

Emocjonalnie jakieś 17, chociaż ktoś już próbował zaniżyć ten wiek ;)

W dniu 5.05.2019 o 23:25, emrata napisał:

 No nie wiecie jeszcze? Tyle porad w różnych wątkach. O jedno się rozchodzi.

Hahahaha porady? Gdzieś dawałam? Jeśli dawałam, to na pewno nie porady :D

Proszę oświeć, jaśniej, bardziej bezpośrednio, nie wstydź się, podziel się swoją niewątpliwą prawdą ;)

No nie wiedzą! gupole jedne :P

W dniu 5.05.2019 o 23:33, Yolo napisał:

Panna odpala butelkę wina i ma ubaw czytając wiadomości na priv, konfrontując je z forumowym wizerunkiem piszących. 

Prowokuje by do niej pisać, choć grubymi nićmi to szyte.

 

Panna Marianna a raczej Maryla czy jak to mnie zwią/nazywają, nie nadąża czytać privów, nie wspominając o odpisywaniu.

Skrzynka zapchana, Maryla winem pijana :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 23:20, Yolo napisał:

Gdybyś to ogłoszenie było sprzed trzech lat, pisane w czasie dużych emocji a Ty od tamtej pory miałabyś poukładane jak piszesz, wiedziałabyś sama co w nim jest zjebane.

W co Ty próbujesz grać?

Bardzo lubię grać w kości, póki co kości zostały rzucone ;)

W dniu 5.05.2019 o 23:25, emrata napisał:

 Tyle porad w różnych wątkach. 

Acha...o ja gupia ;)

Nierozumna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DanielS napisał:

Ciężkie i wymagające jest życie kobiety ???

Prawda? :D Też się uczę :D Okropne to życie :P

Danielo, dlaczego ....a to jeszcze nie czas :D

14 godzin temu, HateMeMore napisał:

Piszesz że nie masz wymagań ale owe wymagania przedstwiasz do tego twoje wymagania to kolejna kalka kobiecych niespełnionych fanaberji. Dobże że w te gierki się już nie bawię. 

Jak piszę, że nie mam wymagań, to znaczy, że nie mam i żadne "dobże" tutaj nie pomoże :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, HateMeMore napisał:

W wielkim skrócie zarabiaj tyle byśmy mogli jeździć na drogie wakacje i żebym nie musiała pracować 

W wielkim skrócie zarabiam tyle, że sama sobie sponsoruję wakacje i nie zamierzam dokładać dla "Ciebie". W wielkim skrócie nie będę Ci gotować, sprzątać po Tobie ani usługiwać, mogę coś dla Ciebie zrobić jeśli będę miała ochotę, a Ty wykażesz się podobnymi chęciami w moją stronę:P

Zresztą niech będzie "po Twojemu", nie ma to znaczenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 18:52, szamanka napisał:

W wielkim skrócie zarabiam tyle, że sama sobie sponsoruję wakacje i nie zamierzam dokładać dla "Ciebie". W wielkim skrócie nie będę Ci gotować, sprzątać po Tobie ani usługiwać, mogę coś dla Ciebie zrobić jeśli będę miała ochotę, a Ty wykażesz się podobnymi chęciami w moją stronę:P

Zresztą niech będzie "po Twojemu", nie ma to znaczenia. 

 

Nie idę na ten układ już nie raz to słyszałem. Mam własne mieszkanie pieniądze i wszystkie potrzeby zaspokojone, jak sama piszesz nie ma to znaczenia bo i tak kobieta zrobi swoje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.