Skocz do zawartości

Beemka Siódemka


graffff

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już to auto. Pewnie ,że można kupić nówkę sztukę tylko pewnie nie wytzymalaby tyle co ta stara i jezdzona będzie traciła na wartosci. A ta zachowana w takim stanie pewnie nie straci. Choć dziwne, że nie udało jej się jeszcze sprzedać kolekcjonerom z Niemiec może będzie musiała "pojechać" za ocean ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vstorm napisał:

BMW skończyło się na modelu E60

E, tam panie! Na E39!!! :P

Jedyne co G30 ma gorsze, to fotele. Nastała jakaś pojebana moda na twarde pianki. Fakt, E60 miało fotel jak klubowy.

Do G30 przeniesieniem napędu i sterownością E60 nawet się nie umywa. Te nowe 8-mio biegowe automaty są petarda!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam dylemat bo myślę nad jakąś beemką. Nie jakimś drogim modelem tylko e46, e39, e90 z sześcio cylindrowym benzyniakiem. Ciężko będzie coś znaleźć bo większość zajeżdżona. Kupił bym właśnie coś takiego że jakby mi nie przypasowało to bym sprzedał bez żalu. 

W rodzinie mamy same francuzy albo japończyki i dobrze mi się nimi jeździ na codzień. Brat miał lagune III GT 2.0 dci podciągnietą do 210 km. Miała system 4 kół skrętnych. 

Bardzo dobrze się prowadziła, przyśpieszała. Bardzo dobre auto ogólnie. 

No i właśnie myślę bo nie mogę się przekonać do bmw. Kocham japońce i marzy mi się r34,supra, rx7, corolla ae87, 200sx, chaser i długo by wymieniać ale chodzi mi też o to że do bmw jest dużo części i łatwo dostępnych. 

Może ktoś coś napisać o bmw z własnego doświadczenia? Jak wypada w porównaniu z innymi markami? 

Ciężko porównać np. E60 około 200km z Focusem II120 km ale jakiś ogólny zarys chociaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem E39 z M54B30. Pięknie pracował ale miał tendencje do brania oleju. E34 super nie wspominając o E32. Youngtimery. Tylko trzeba trafić na dobrego właściciela. Starsze bryki miały duszę. Teraz poluje na E30 w cabrio, ale ciężko o zadbany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Meg4tron napisał:

mam dylemat bo myślę nad jakąś beemką. Nie jakimś drogim modelem tylko e46, e39, e90 z sześcio cylindrowym benzyniakiem

Kup Panie, dobre auta, somsiad będzie zazdroscił ;) Tylko musisz znaleźć zadbany model co z wiadomych względów nie będzie łatwe. Ale swego czasu BMW wyprzedzało auta w klasie ford,opel itp o dekadę jeśli chodzi np o wykończenie wnętrza i komfort jazdy. Dość proste konstrukcje do samodzielnych napraw, wymian części. Japończyki z tamtych lat też niezawodne ale surowe w środku. Sam mam E46 316i 1.9 z 99r kupiona w 08r Czyli jest u mnie na służbie już 11 lat. Jak ktoś się nie zna to nie powie, że to auto ma 20 lat. Ewentualna zmiana chyba tylko poto aby kłuło somsiada w oczy i podobało się dziewczynom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Fiata 126p i Eskorta to super ;) Ale jak wspominałem wnętrze komfort jazdy zdecydowanie lepsze niż w autach 10 lat młodszych niższej klasy. Cały bajer polega na tym aby kupić niezajeżdzoną sztukę. Na YT masz mnóstwo filmów o E46 bo obecnie to jeden z najpopularniejszych sebiksowozow. Sporo tematowi poświęcił koło z Blogmotiv ale mówili o nim i Kickster, Michu, Motodoradca i inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.