Skocz do zawartości

Sprzeczka chlopak ma już pozamiatane


Rekomendowane odpowiedzi

  Oglądałem ten filmik dawno temu, wtedy miałem odczucie że koleś się najebał i ma nieuzasadnione pretensje do swojej kobiety.

Teraz to widzę z innej strony. W jego słowach jest wielka gorycz i nie zrozumienie swojej baby. Przynajmniej jej wygarnął co mu leży na wątrobie.

 

Zauważcie zachowanie tej baby, wie że ma na grabione i nawet nie podskoczy. Czyli koleś miał racje że jej wygarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod filmikiem na yt komentarze w stylu 

 

 

Dobrze koleś mówi ale tak do kobiety mówić to Ehh ....

 

 

Społeczna manipulacja, że płeć żeńska to jakieś nadludzkie istoty z rajskiego wymiaru, którym trzeba urządzać pielgrzymki na klęczkach niezależnie od tego co robią.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko, bo zaczął się wkurwiać, ale cały czas widać jak się waha. Jedynie w sytuacji jakby odszedł miałby jakieś szanse na odczepienie pasożyta, tak to za kilka dni będzie pozamiatane. Ostatnie o co posądzałbym dresa to umiejętność odmówienia niezłej dupie :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo zagrane.

Pominę, że klimaty rodem z MOPSu.

 

Niby leci po pannie, niby bluzga (przypuszczam, że jak idzie bułki kupić to też podobnym bluzgiem pod nosem leci, więc bluzgiem jedzie na codzień i od święta) ale mocy, prawdziwej męskiej mocy płynącej od wewnątrz i ze zrozumienia, w tym nie ma. Zero, kompletne zero.

 

Przeanalizujcie: bluzg, odwraca się, znowu bluzg, odpala fajkę, odwraca się i znowu wiązka. On nie odchodzi, on frustrację wylewa. Wylewa w stylu miejskiego penerstwa.

Panna stoi, milczy. Wie, że gość straci zaraz energię, wypali się i na tym ta 'samcza eksplozja' się skończy. Czyli na niczym. Zachowuje dystans ALE STOI OBOK.

I się doczekuje - przy pytaniu o kasę na taksówkę gość pęka po całości :/ Finito !!!

 

Paradoksalnie to ONA kontroluje sytuację, nie on !

 

Niepolitycznie. Nietaktycznie. Kompletnie bezsensownie.

Zamiast pokazać prawdziwą siłę wynikającą z wiedzy i konsekwencji - obnażył tylko swoją słabość.

 

S.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej - po ludzku współczuję gościowi.

Z wypowiedzi wynika, że nie dość że dba o utrzymania panny to ta na dodatek za jego pieniądze spłaca swoje długi + emocji szuka na boku (a nóż-widelec może jakiś lepszy samiec się trafi, bogatszy i bardziej perspektywiczny).

Klasyka.

W zamian pewnie panna oferuje wyłącznie ten szczupły tyłek, jeśli w ogóle cokolwiek ... Wiemy jak to bywa z promocją 'na tyłek' po jakimś czasie bycia razem.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hahaha - ale frajer! Na pewno wsrod kolegow zgrywa twardziela i szpanuje jaka to nieziemska dupeczke udalo mu sie wyrwac.... ROTFL.

 

 

Za pare lat dojrzeje do tego ze to ona jego ruchala jak chciala (wowczas gdy ona znajdzie lepszego frajera i go porzuci). Patrza na mnie z daleka takie suki czesto ale po paru zdaniach wiedza ze nie maja startu, ze nie bede ich sponsorowal, ze nie ma szans na manipulowania mna - wiec szukaja takich 'twardzieli'. Swoja droga ciekawe czy i kiedy koles z tego filmiku splynie tu do nas na forum :-D

 

Szkoda czasu - nie mam czegos takiego na utrzymaniu wiec ide gadac o leasingu na nowe auto... :-P Ciekawe czy uda sie poskladac ten projekt do kupy w ciagu najblizszych szesciu miesiecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kurwa czy nigdy nikt nigdzie nie może zamieścić żadnego pozytywnego filmiku o tym mieście, tylko, jakieś dziwne akcje:D

Swoją drogą to wam powiem że tej ode Mnie samiczce kolesie stawiali alko, jedzenie na baletach koniec baletów a ta do taksóweczki i do Mnie na ruchańsko:D

W sumie to uchroniło Mnie to przed czasami oświecenia że nie miałem po prostu hajsu zbytnio a co miałem to traciłem na alko itp.

P.S Jak samica marudzi to nie mam kasy cały czas taka jest oficjalna wersja ale w przyszłości będę miał.:D

Edytowane przez Tyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.