Skocz do zawartości

Kompleks małego penisa, unikanie seksu


Akadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj Pakoli, Hindusów i Arabów czy rozmiar stanowi dla nich problem. Statystycznie mają najmniejsze kuśki, więc powinni być nieatrakcyjni dla np. polskich białogłowych księżniczek. Rypią za ośmiu.

 

Wielkość ma znaczenie. Analizowałem to na wiele sposobów, bo sam mam z tym problem i doszedłem do wniosku, że nawet jak panienka mówi, że nie ma znaczenia to nie jest do końca szczera. I tak kilkukrotnie złapałem laski na kłamstwie. Wszystko ma znaczenie, więc dlaczego wielkość chuja nie miałaby wpływać na ocenę faceta przez kobietę? Do tego panny mają dzisiaj niezły przebieg, więc mają porównanie.

 

Bzykaj póki możesz. Arab ma w nosie to, co myśli o nim Monika, Kaśka czy Jagódka.

 

Najlepsza taktyka? Rozkochaj w sobie kobietę. To tak, jak z atrakcyjnością. Morda przeciętna, ciało przeciętne, ale niezła wypłata, więc wartość mężczyzny rośnie. Mała kuśka, więc ją w sobie rozkochaj, czyli zarabiaj pieniądze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem porównanie badań nad długościami członkami, w jednych mężczyźni deklarowali ile mają w zawodzie, w drugich im mierzono. I w tych deklarowanych okazywało się że wychodziło 1-2 cm więcej niż w rzeczywistości .. 

Wiadomo, może nie możesz bujać się po mieście i mówić że masz "wielką palę", ale dziękuję Bogu, że nie masz jeszcze mniej, znałem gościa co miał 9cm..a są tacy co wspomniane 1,5 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.