Skocz do zawartości

Czy WIERZYSZ, że żyjesz na kręcącej się kuli?


EMKEJ

Czy WIERZYSZ ,że żyjesz na kręcącej się kuli ?  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzysz ,że żyjesz na kręcącej się 1667 km/h kuli lecącej w "kosmos" ~30 000 km/h , a magiczna siła zwana grawitacją trzyma morza i oceany przymocowane do góry nogami aby się nie wylały w próżnie ?

    • Oczywiście, bez mrugnięcia okiem biorę te teorie w ciemno!
    • Coś tu nie gra o_O


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, EMKEJ napisał:

Masz rację, to nic nie zmienia ;) Czas zamknąć temat.

 

Dokładnie. Dziwi mnie naiwna wiara w to co obce chłopy gadają.

Czy to wsiur czy inszy profesur tego co gadają sprawdzić się nie da więc pozostaje wiara.

Więc mili moi wierzcie w waszego Ukochanego Proroka i ślijcie datki albowiem takie jest moje pragnienie.

 

Podpowiem, mi ślijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EMKEJ Nie masz w sobie za grosz pokory a ego masz wybujałe jak królowa instagrama. Przypominasz mi trochę lokalnego menela, któremu wydaje się, że ma monopol na prawdę bo 30 lat dojenia Amareny na ulicy nauczyło go życia. Nazywasz innych rozmówców, którzy mają swoje zdanie "betonem" bo kłóci się to z twoim zdaniem i rościsz sobie jakieś durne prawo do mienia racji w temacie. Masz kolego spory problem z przegrywaniem dyskusji, ale życie cię naprostuje, spokojnie. Dalsza rozmowa z takimi ludźmi to zwyczajna strata czasu i zniżanie się do ich poziomu. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.