Skocz do zawartości

Co sądzicie o podatku katastralnym ?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cwaniacz, ja i Red to dwie różne osoby. To raz.

Dwa. Taki Red, pomimo całej wirtualnej sympatii dla jego osoby w odpowiedniej sytuacji jest dla mnie magazynem zasobów. Oczywiście wierzę, że on i jemu podobni (kiepsko zabrzmiało :D ) dostrzegą ogrom pożytków płynących z mojej  nieskromnej osoby i nie będzie zgrzytów. Z drugiej strony, zarówno zgrzyty jak i brak spostrzegawczości mi nie przeszkadzają. Taka estetyka, rozumiesz ;)

 

Tak więc nie mądruj się, za krótki jesteś cwaniaczku B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dla każdego może być magazynem zasobów, zależnie od sytuacji. Jak na razie to wszyscy jesteśmy magazynem zasobów dla pookrągłostolcowej spierdoliny, nie ważne co robimy i ile zarabiamy.  :P No chyba że ktoś siedzi poza krajem i nawet tu kasy rodzinie nie wysyła ani na wakacje nie przyjeżdża.  

 

Co do praw człowieka to całkowicie je popieram tyle że moja definicja człowieka może być różna od ogólnie przyjętej  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze rzad podpisal ustawe o tym ze w razie jakis zamieszek, moze przyjechac brygada z Niemiec czy innej Francji i strzelac?

Zabezpieczyli sie wrecz idealnie na wypadek rabanu.

W Belgii chcieli podniesc wiek emerytalny to ludzie zdewastowali kilka miast, w Belgii gdzie poziom zycia jest o wiele lepszy niz w Polsce...

Wszyscy maja nas w dupie, pluja na nas a my mowimy ze deszcz pada...

Kraj jest totalnie drenowany przez wszystkich, komunistow, klechow i zagraniczny kapital ktory wyprowadza wrecz potezne pieniadze z tego kraju, bez podatkow oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z przyczyn panowie że swoją drugą nogę finansową chcę budować poza granicą kraju. Wszystko teraz co będzie do zainwestowania idzie poza kraj.

 

Minimum połowa majątku docelowo poza Polandią.  Tak na wszelki wypadek żebym był szczęśliwym 45 letnim emerytem w przyszłości, a nie się martwił że mi oszczędności zajmą bo narobili długów, albo jakaś nacjonalizacja majątku.

 

Przydał by się paszport innego kraju, nad tym też podumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się paszport innego kraju, nad tym też podumam.

Są jakieś zadupia gdzie obywatelstwo można wykupić stosunkowo tanio. Inna opcja to lewy papier na początek a później zawłaszczenie tożsamości. Niech spoczywa w pokoju bo dubel to mocno wątpliwa sprawa.

Teraz mi się przypomniało. Robią się ostatnio jakieś mini-państewka. Ale nie wiem czy jest to quasi niezależność czy też serio takie numery odchodzą.

edit.

Chiba tak. Np. Liberland.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas w dyskusji pomijany jest aspekt niemieckiego finansowania KLD i ich późniejszych odrośli:

 

 

Na obecny kształt Polski nie składają się tylko działania SB. Lista czynników jest długa.

 

Spierały i nadal spierają się w naszym kraju cztery stronnictwa w kolejności od najsilniejszego do najsłabszego:

 

1. Niemieckie

2. Izraelskie

3. Amerykańskie

4. Rosyjskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona wyspa była.

 

Druga Japonia była.

 

Poziom życia jak w Niemczech było.

 

Że Polacy zaczną wracać z zagranicy było.

 

 

Wiem, kurwa wiem , obiecuję wam iż nasza reprezentacja wygra mistrzostwa świata w piłce nożnej.

 

Że z kranu będzie ciekła wóda.

 

I po wyborach to amerykanie będą nam robić łaskę (czy jakoś tak to szło).

 

 

Zajebisty program :lol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykraczacie poza temat !!!!!!!

gdybanie polityczne jest w innym dziale !!!!!!!!!!!!!

W tym wątku chciałbym, żebyśmy pisali nt najbliższej przyszłości i tego co rząd nam szykuje, ze szczególnym uwzględnienim nowych haraczy dla rządowej mafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rozwiązaniem od podatku (jeżeli go wprowadzą) będzie przeniesienie wszystkich aktywów do.. majątku spółki - utworzonej specjalnie w tym celu. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

 

Ano nic.

Kwestia odpowiedzialności podatkowej jak była tak będzie - teraz na spółce.

A w przypadku nieruchomości - kwestia dochodzenia roszczeń przez Skarb Państwa czy gminę

to pikuś - wejdą z hipoteką przymusową i tyle. Z resztą już od dawna wchodzą.

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.