Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
pytamowiec

Czy zawsze ustępujesz kobietom?

Recommended Posts

Trzeba ustępować miejsca w komunikacji kobietom w ciąży ze względów bezpieczeństwa nie tylko jej. W przypadku ostrego hamowania ciężarna, jak i podobnie osoba starsza jest zagrożeniem dla siebie jak i innych. Jeśli się coś stanie i dojdzie do wypadku angażujemy służby medyczne, a płacimy my wszyscy. Dyskusja z Twojego tematu beka, powinno być miejsce dla osoby z wózkiem bez względu na płeć, jeśli już.

 

Pani, która zwróciła im uwagę, że kobietom się w d..pach przewraca od tych specjalnych miejsc wszędzie została nazwana "pseudo feministką" oni już sami nie wiedzą czym jest dla nich feminizm, gdyby napisał to facet łoooooo. @pytamowiec napłakałeś, napłakałeś się zwróciłeś braciom głowę a nie odświeżyłeś wątku swego tego o wszystkich problemach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@pytamowiec napłakałeś, napłakałeś się zwróciłeś braciom głowę a nie odświeżyłeś wątku swego tego o wszystkich problemach.

obecnie realizuję cele, jak zrealizuję to dam znać :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoho już się rycerzyk rzucił i tylko czeka z ręką na penisie na prywatne wiadomości od pań na fb, że jest gentlemanem i nie mogą się doczekać aż złoży swe nasienie w ich łonie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za wprowadzeniem miejsca parkingowego dla brzuchatych mężczyzn. Brzuchaci niekiedy są z brzuchiem całe życie, to bądźmy dla nich życzliwi, ustępujmy im miejsca, przepuszczajmy w kolejkach do kas bo oni w przeciwieństwie do ciężarnych chodzą z bebzonem dużo dłużej.

 

1564341910449.jpg

 

Odpowiadając na pytanie główne, częściej ustępuje paniom niż nie ustępuje także uważam się za uprzejmego.

 

Co więcej, panie także mi wielokrotnie ustępowały miejsca w kolejca do kasy lub w drzwiach np w banku gdy byłem klientem. 

Edited by LiderMen
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, LiderMen napisał:

Co więcej, panie także mi wielokrotnie ustępowały miejsca w kolejce do kasy

Wiele razy miałem to samo, i to najczęściej jest tak że jak jedna mnie przepuści, to reszta automatycznie też. I co dziwne, to robią to te o wiele starsze. A co do tego czy ja przepuszczam, to owszem zdarza się, ale rzadko mam okazję.

Edited by Patton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kobiet nie przepuszczam, no chyba że jest w ciąży, ale teraz tyle kobiet z brzuchami że ciężko ocenić która w ciąży, a która ma brzuch od słodyczy.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę tam kolega zaplusował, może zarucha, a nie, czekaj, jednak nie, będzie tylko użytecznym idiotą :D

 

Też kiedyś byłem takim harcerzykiem, jeździłem, pomagałem, ale nie widziałem w zamian żadnego szacunku. Jednej koleżance 3 razy w pracy pomogłem, a później jak siedzieliśmy na jakiejś imprezie to ona pyta, jak mam na imię bo nie pamięta :D

 

Bądźcie egoistami, patrzcie na swój interes, czy wam się opłaca. Kobietami się nie martwcie, one sobie zawsze pomogą, znajdą kolejnego frajera, ba 10 000 frajerów się ustawi w kolejce, żeby jej pomóc. A jak frajerzy zawiodą to państwo im pomoże, albo organizacje kobiece. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, z jak silną istota macie do czynienia. Jednak kobieta jest warta tyle, co 10 000 facetów. Nie na darmo mężczyzna ma wytrysk liczony w milionach, a kobieta w tym czasie jedną komórkę jajową. Dla biologi jesteście w obliczu kobiety nic nie warci. Dlatego sami musicie się zatroszczyć o siebie! Zaprawdę powiadam wam.... nie bądźcie rycerzami, bądźcie dupkami. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

Czy zawsze ustępujesz kobietom?

Zawsze. Pod warunkiem, że są w podeszłym wieku 🤣🤣🤣
Dziadkom zresztą też ;) 

Edited by DanielS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staram się nie zajmować miejsc siedzących, zawsze kończy się tym samym, że akurat na kolejnym przystanku wsiada pięć kobiet i są wrogie spojrzenia lub sapanie nad głową.

 

Jeśli ustępuję to raczej nie mówię, że niech Pani siada bo robi się niepotrzebne zamieszanie - ona tylko jeden przystanek, a obok jest najczęściej jakaś inna i co mam proponować tej drugiej? 

 

Staram się ustępować miejsca przede wszystkim mężczyznom, Ci dopiero jak słaniają się o kulach to ktoś ich zauważa, a kobiety akurat są bezwzględne i praktycznie zawsze im się należy nawet jak facet 20 lat starszy dziadzio to ona wepchnie tyłek bo 40 lat temu urodziła dziecko a teraz jest emerytką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.