Skocz do zawartości

Najlepszy tani smartfon z silną baterią?


Lucek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad Motorolą Moto E5 (bateria 4000 mAh), cena za nową to 600zł., można było kupić porysowaną taniej, ale przegapiłem okazję. Ktoś poleci jakiś inny smartfon do ok. 500-600zł.? Miałem już jedną Motorolę i nie była wadliwa, nic się nie zacinało, tylko słabsza bateria, a właśnie na tym parametrze mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucek

Mam podobnie jak Ty. W najbliższym czasie będę kupował sobie pierwszy swój smartfon i jestem na takim samym wyborze.

W żadne olxy i inne używki bym się nie bawił, po pierwsze jest mnóstwo przekrętów, szczególnie na tzw. super okazjach a po drugie nigdy nie wiesz jak była ładowana taka bateria. Jak była źle traktowana to w rzeczywistości może być małe zdziwko, że zamiast 4000mah ma połowę tego w praktyce, bo jakiś geniusz katował ją do 0%.

 

Na Twoim miejscu i w tej chwili brałbym z banggood, od chinczykow

siajomi redmi 7 3gb/32gb za 134 usd (519zł) z kodem zniżkowym.

Lub jeżeli Ci za mało to wersja 4gb/64gb za 627 zł. Wszystkie w wersji global - polski język do wyboru.

 

Więcej info tutaj:

https://www.purepc.pl/o_serwisie/banggood_przygotowal_promocje_na_xiaomi_mi9_mi9t_i_redmi_note_7

 

Recki tych note7 znajdziesz na yt. Moim zdaniem ceny są fenomenalne jak za takie możliwości. W ciągu zaledwie pół roku ceny spadły z pułapu 800/900 zł. - a i tak przy takich były chwalone za świetny stosunek jakości do ceny. Osobiście z zakupem poczekam jeszcze do większych promo na black friday do listopada. Nie śpieszy mi się :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się cykam co do OLX, mam tam konto, ale nie kupuję tam nic droższego.

Chociaż ten Xiaomi Redmi 7 zadebiutował niedawno, czy przez 3 mies. taki smartfon może mieć już zajeżdżoną baterię, która krócej działa? (gość podaje, że to nówka, ale może być używany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lucek napisał:

czy przez 3 mies. taki smartfon może mieć już zajeżdżoną baterię, która krócej działa?

Musiałby się wypowiedzieć jakiś bardziej obeznany brat. Wiem tyle, że jeśli był katowany do odciny (dzwonienie/słuchanie/oglądanie aż do padnięcia) to oczywiście, że może być zjechana. Kiedyś nie było to w ogóle kłopotem, bo były wymienne baterie, kupowałeś sobie nówkę sztukę, wkładałeś i jazda ze świeżą, Twoją baterią.

 

@Lucek to jak ze wszystkim, ryzyk-fizyk, raz trafisz na gościa, który szanuje swój sprzęt, kładzie pokrowce, szmery-bajery a trafisz na laske, która pierdoliła do padnięcia baterii zawsze, bo myślała, że jej się należy :D

 

@Lucek jak kupować przez net, allegro, olxy to tylko od firm/komisów kupuje by mieć możliwość zwrotu w razie jakiegoś przypału.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Feniks8x napisał:

a trafisz na laske, która pierdoliła do padnięcia baterii zawsze, bo myślała, że jej się należy

Jakbym czytał o mojej siostrze. Plus jeszcze jak do niedawna miała Samsunga s5 mini, to nie dość że zajechała 2 baterie w 4 lata, że o połamanej klapce nie wspomnę, to około 20 procent ekranu miała tak mocno wypalone że, aż te 20 procent poprostu migało. A jakiś miesiąc temu kupiła sobie model s9, który już widzę że tak samo katuje.

Edytowane przez Patton
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.