Skocz do zawartości

Trzymaj karty przy orderach czyli mniej kłapmy jęzorem na pierwszej randce.


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Do założenia tego wątku zainspirowały mnie częste wątki pojawiające się w Rezerwacie w których autorzy próbują dowiedzieć się od kobiet, na co zwracają uwagę przy pierwszych kontaktach z facetami. Niedoświadczeni faceci nie rozumieją, że kobiety nigdy nie zdradzą tego co ich kręci, bo oznacza to ich rozkodowanie i może sprawić, że facet który pozna ten kod będzie mógł udawać kim nie jest, aby zdobyć dostęp do jej słodkiej dziurki. Ten błąd zaś popełniają na pierwszych randkach faceci, kłapiąc jęzorem i zdradzając co ich kręci, na co zwracają uwagę w wyglądzie czy charakterze kobiety czyli jakie kobiety lubią.

 

Zauważcie, że pytanie: jakie kobiety lubisz?  jest jednym z pierwszych, które zadają kobiety na  internetowych chat roomach. W ten sposób otwiera to pole do popisu dla faceta, który wypisuje najróżniejsze bzdury o swoich marzeniach i fantazjach. Z jednej strony stanowi to pierwszy test, żeby ocenić faceta, a z drugiej, jeśli kobieta uzna, że facet może się do czegoś jej przydać może właśnie stać się taką o jakiej marzy rozmówca.

 

Panowie, moja więc rada jest taka, żeby oszczędnie gospodarować faktami i opisami swojego charakteru, marzeń i ideałów, gadać o pierdołach i próbować sprawić, aby to kobieta bardziej się odkrywała. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleofas napisał:

z drugiej, jeśli kobieta uzna, że facet może się do czegoś jej przydać może właśnie stać się taką o jakiej marzy rozmówca

Jak jest typem kameleona to zawsze można zagrać w grę :D

 

Możesz jej np. powiedzieć:

"Wiesz, uwielbiam kobiety pewne siebie, które nie mają kompleksów. Nie jestem z tych co sądzą, że kobieta która oddaje się na pierwszych spotkaniach, jest nic nie warta. Wręcz przeciwnie! To oznacza, że jest pewna siebie, pewna swej kobiecości. To oznacza także, że i ja jestem wyjątkowy, bo mi zaufała.

Mam kasę, duże mieszkanie, działkę za miastem, ale brakuje mi tej drugiej połówki z która połączy mnie właśnie taka spontaniczna chemia, wtedy zrobiłbym dla niej wszystko".

 

Oczywiście to taki żart :) Nie wolno tak robić.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karhu napisał:

pochwalilem sie kobiecie ze zrobilem sobie wazektomnie

Uuuu

Błąd.

 

Po pierwsze - wiedza n/t tego zabiegu jest w społeczeństwie nikła. Dla BARDZO wielu osób wazektomia = kastracja - usunięcie chirurgiczne jąder. Dla pani z takimi brakami w wiedzy kastrat = inwalida = coś jak dla nas babka po mastektomii (chirurgiczna amputacja piersi)*.

Po drugie - brak możliwości zabombelkowania pana. Zwłaszcza sekretnego - "zawodna antykoncepcja". Jest to odebranie podstawowej władzy nad samcem - kontroli płodności.
Która na to pójdzie, zwłaszcza w wieku prokreacyjnym?

 

Konkludując - to nasz słodki, mały sekret... Trzymamy jęzora za zębami. Gumka nikogo nie zabiła, a wręcz oszczędziła wielu problemów, typu bieganie do poradni "W" ?

 

* I proszę mi tu nie wyjeżdżać z kwikiem, że "jak tak można". No kurwa można. Nie każdy ma fetysze amputacyjne... Life sucks. Get used to it.

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleofas napisał:

Niedoświadczeni faceci nie rozumieją, że kobiety nigdy nie zdradzą tego co ich kręci, bo oznacza to ich rozkodowanie i może sprawić, że facet który pozna ten kod będzie mógł udawać kim nie jest, aby zdobyć dostęp do jej słodkiej dziurki.

Ale nawet jeśli laska gada 100% prawdy i że zawsze będzie szukała takiego faceta to... tylko ,,ideał" dla danej jednostki, bo niby każda kobieta jest inna.

Dla jednej to te cechy będą git, a dla innej wręcz przeciwnie.

Najlepsze jest to, że nawet jak dziś odpowie szczerze, to jutro może takim ,,ideałem" się brzydzić. :D

Zresztą, już blackpill rozwiązał tą kwestię badaniami.

1.Wygląd

2.Pozycja

3.Hajs

4.Emocje

Dla każdej może być inna kolejność hierarchii ważności tych cech ale generalnie każda chce tego samego - bo to uwarunkowane biologiczne.

Cytat

Ten błąd zaś popełniają na pierwszych randkach faceci, kłapiąc jęzorem i zdradzając co ich kręci, na co zwracają uwagę w wyglądzie czy charakterze kobiety czyli jakie kobiety lubią.

No głupota. Po co dawać takie informacje obcej lasce? Żeby lepiej się kamuflowała?

Cytat

Zauważcie, że pytanie: jakie kobiety lubisz?  jest jednym z pierwszych, które zadają kobiety na  internetowych chat roomach. W ten sposób otwiera to pole do popisu dla faceta, który wypisuje najróżniejsze bzdury o swoich marzeniach i fantazjach. Z jednej strony stanowi to pierwszy test, żeby ocenić faceta, a z drugiej, jeśli kobieta uzna, że facet może się do czegoś jej przydać może właśnie stać się taką o jakiej marzy rozmówca.

To zależy czy widzi twoje zdjęcie czy nie.

Jeśli lasce się podobasz, to będzie ciebie słuchała i dostosowywała do ,,twojego ideału" - póki jej się nie znudzisz/poślubisz.

Bo ona to robi w konkretnym celu - podstawowa forma manipulacji.

Jeśli jesteś brzydki... to cóż, każda laska sra na takie marzenia i fantazje brzydala. Chyba że jesteś bogaty XD

Nawet ci nie zada takiego pytania, bo ucieknie i cyk offline XD

Cytat

Panowie, moja więc rada jest taka, żeby oszczędnie gospodarować faktami i opisami swojego charakteru, marzeń i ideałów, gadać o pierdołach i próbować sprawić, aby to kobieta bardziej się odkrywała. 

Dobra rada i chętnie do niej się dostosuję.

Tylko że dzisiaj panie nie chcą zabawiać panów, bo mają na pęczki białego rycerstwa które zapewnia atrakcje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.