Skocz do zawartości

Pozbycie się pani z dzieckiem z kwadratu


Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red Żeby doprecyzować:

 

Obecnie dziewczyna tylko. Dzieci nie mamy.

Jeśli w ogóle będziemy myśleć o jakimś ślubie (chociaż nie bardzo mnie do tego ciśnie), to wyłącznie z intercyzą.

Działki jeszcze nie mam - cały czas szukam. Kupię ją za gotówkę. Na 100% przed ślubem.

Pannę lubię i myślę, że mam z nią szansę na naprawdę sensowny LTR, ale chcę mimo wszystko się zabezpieczyć przed wałem typu "nie chce cię już, poznałam Mokebe w barze, zamieszka z nami przez jakiś czas".

Innej opcji, niż wpierdzielenie się we wspólny kredyt na dom (na mojej działce) nie widzę niestety. Tzn. mogę oczywiście dokredytować i samemu spelunę kupić 40m^2 pod W-wą, ale na razie (póki panna wydaje się OK i zarabia dobrze) jakoś żal mi mieszkać w klitce. Przemyślę to jeszcze oczywiście.

 

Jeżeli jest możliwość, by tak to jakoś ułożyć, by pannę - gdyby się puściła - wystawić za drzwi, to mógłbym w to wejść, tj. w ten dom wspólnie z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maniek napisał:

Pytanie off top, .ale moderacja mi nie odpowiedziała...

 

Dlaczego mogę wysłać dziennie  0  wiadomości  prywatnych do innych braci ?

mówił kiedyś o tym Marek w jednej z audycji. O ile dobrze pamiętam to przez hejterów, którzy wyczyniali różne akcje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.