Skocz do zawartości

Niech żyją syryjscy imigranci! :P


Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do kwestii imigrantów również pragnę podziękować pani Kindze Dunin:

 

 

http://www.krytykapolityczna.pl/…/polskie-kobiety-witaja-uc…

 

Jej artykuł jest kwintesencją polskości. Ja, męska, szowinistyczna świnia. Kawał chama i niedojrzałego gnojka wstaję i radośnie biję brawo. Ten artykuł staje się jednym z głównych.

 

 

Dlaczego?

 

Gdyż wpadną do nas chordy komplentujących, ciężko harujących na dom i rodzinę Syryjczyków zrozumiecie nasze kochane Słowianki co to znaczy w dosłownym znaczeniu "zamordyzm", świat w którym jesteście trzymane krócej niż (tu moje szowinistyczne określenie za które nie przeproszę) nasze kochane psiaki na smyczy. Ci młodzi Panowie z bliskiego wschodu pokażą Wam, co znaczy obita twarz za złamanie praw. Może któraś dostanie kwasem po buzi?

 

 

I wcale nie jest to nadmierna wybujała moja wyobraźnia. To szara rzeczywistość Bliskiego Wschodu.

Bierzcie i wychodźcie za nich za mąż wszystkie.

 

Wtedy może zaczniecie dostrzegać ile dla Was, my polscy chłopi i świnie poświęcamy w swoim życiu. Zrozumiecie i może docenicie, że ten schabowy z kapustą to wcale nie jest za dużo za 12 godzin naszej ciężkiej harówy na Wasze wygodne życie.

 

P.S. Tak, zostałem mocno skrzywdzony przez kobiety. Lista jest długa i ciekawa :D

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam laskę, która przerabia już czwartego ciapatego :lol:  I jest z tego dumna :wacko:  Dwa razy dała się z takim zaobrączkować. Ja p....ę, jak niską trzeba mieć samoocenę, żeby coś takiego zrobić.

 

A pani Kindze Dunin to nawet nie samiec kot (atrybut staropanieństwa) a nędzny chomik brykający w kręciołku byłby esencją męskości. A może jej samej testosteron wylewa się uszami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, bardzo słabo przyznam Polkę, co hajtła się z Arabem. Nie znałem jej wcześniej, ale pokorna, cichutka itd.

Jak mężulo jej przypieprzy to tylko patrzy się ze wstydem.

 

"Kończąc tytułowe hasło:
- Jak najdalej od nas."

 

To idzie. "Jak najdalej od nas bez nas".

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Brzytwa, mój wpis nie jest pochwałą zamieszkania u nas...

 

... ale realnie patrząc, oni dokonają tego o czym my marzymy.

 

A nasze drogie rodaczki będą im nadstawiały dupy, będąc szczęśliwymi, że mogą być takie "światowe", że prostytutki popłaczą się i pójdą na bezrobotne.

Będą kurwa na plotach prześcigać się ilu która dała dupy.

 

To jest tak kurwa smutne i realne że wyć mi się chce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... ale realnie patrząc, oni dokonają tego o czym my marzymy.

 

A nasze drogie rodaczki będą im nadstawiały dupy, będąc szczęśliwymi, że mogą być takie "światowe", że prostytutki popłaczą się i pójdą na bezrobotne.

Będą kurwa na plotach prześcigać się ilu która dała dupy.

 

Nie wszystkie ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce system wspomagania pastowanych kozojebcow

jest zbyt slaby,i  to na nasza korzysc

ale to może się szybko zmienić...........a wtedy to kurwa......chyba mnie rozniesie

Jeśli zaczniemy wydawać większą kasę na imigrantów, to na bank mamy druga Grecję. W budżecie pustki, a jeśli UE coś dorzuci to biurokracja uszczknie z puli tyle, że Syryjczykom za dużo z tej eurokroplówki nie skapnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest w sumie dobry. W tym sensie, że odkrywa rąbek tejemnicy. Takiej tajemnicy, że harówa na rodzinę, poświęcanie własnych pasji i siebie na rodzinę jest w oczach kobiet frajerstwem. Ale każda polka pierdoli jaka jest święta i jak ważna jest miłość i poświęcenie. Ostatnio rozmawiałem z taką mądralą. Oczywiście potępienie, że nie chce rodziny zakładać, że interesuje mnie głównie seks a i na kurwy zdarza mi się łazić. Bo dla niej ważne są uczucia i żeby można było komuś ufać i na kimś polegać (czyli żeby dawał kasę). A na koniec okazało się, że bardzo jej imponuje koleżanka  co to pierdoli się z murzynem. Jak zwróciłem uwagę na fakt, że jedyną kwalifikacją tego człowieka jest czarny kutas - to to jest właściwie myślenie tylko o seksie i o niczym więcej - i tu oczywiście święte oburzenie, że ona nie - tylko koleżanka. Skąd więc ta fascynacja? Czy warto zatem poświęcać całe lata swojego życia tylko po to, zeby usłyszeć, że jest się przenno-buraczanym wieśniakiem - nie to co smagłolicy mohamed? 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest w sumie dobry. W tym sensie, że odkrywa rąbek tejemnicy. Takiej tajemnicy, że harówa na rodzinę, poświęcanie własnych pasji i siebie na rodzinę jest w oczach kobiet frajerstwem. Ale każda polka pierdoli jaka jest święta i jak ważna jest miłość i poświęcenie. Ostatnio rozmawiałem z taką mądralą. Oczywiście potępienie, że nie chce rodziny zakładać, że interesuje mnie głównie seks a i na kurwy zdarza mi się łazić. Bo dla niej ważne są uczucia i żeby można było komuś ufać i na kimś polegać (czyli żeby dawał kasę). A na koniec okazało się, że bardzo jej imponuje koleżanka  co to pierdoli się z murzynem. Jak zwróciłem uwagę na fakt, że jedyną kwalifikacją tego człowieka jest czarny kutas - to to jest właściwie myślenie tylko o seksie i o niczym więcej - i tu oczywiście święte oburzenie, że ona nie - tylko koleżanka. Skąd więc ta fascynacja? Czy warto zatem poświęcać całe lata swojego życia tylko po to, zeby usłyszeć, że jest się przenno-buraczanym wieśniakiem - nie to co smagłolicy mohamed? 

100 procent prawdy! To się nazywa relatywizm moralny. Na Twoim miejscu nie omieszkałbym pochwalić niewątpliwych dokonań w zakresie urody u Arabek, są lepsze niż gderliwe polskie gęsi. Arabia=taniec słodkim tyłeczkiem, Polska=kręcenie tłustą dupą i gęganie.

 

A widzieliście, na youtube, jak jakiś muslim dyma rurę wydechową w samochodzie? Bez kitu! Sukinkotom za mało gwałtów, trzeba zapchać rurę volkswagena.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.