Skocz do zawartości

Niech żyją syryjscy imigranci! :P


Rekomendowane odpowiedzi

Mac ale ja znam co najmniej 6 takich kolesi, tak na szybko jak bym podumał pewnie bym przypomniał sobie o innych.

 

Najlepsze są ich usprawiedliwienia (a w zasadzie powtarzanie innym usprawiedliwień, które im dała panna).

 

Dam przykład: "Wiesz Adam bo każdy człowiek ma prawo do błędu, on ją ogłupił i zbłądziła, wiem że mnie zdradziła, ale dzięki temu teraz już wie że tylko mnie naprawdę kocha".

 

Kurwa serio? (śmiech przez łzy -  śmiech z gościa, łzy nad upadkiem gatunku ludzkiego)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiemu kolesiowi należą się wyłącznie szczere gratulacje :)

 

Można się uśmiać faktycznie z mężczyzn idiotów. Niestety jest ich kurwa w CHUJ! :(

 

Gdzie szacunek do samego siebie, podłoże potężnej pewności siebie? No pytam, gdzie? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja to nie wiem czemu te polki tak lęca na Hiszpanow, Greków czy ojeju Francuzów? Przeciez to bardzo często karakany z dwiema lewymi rękoma, bez znajomosci jezyka angielskiego bardzo czesto itp...

No tak, ale media i propaganda działa inaczej. Z Zachodu to znaczy " lepszy" żeby polscy chłopacy zaczeli sie inaczej ubierać, dbac o siebie, uśmiechnac to bija na głowe tych chlopczyków z Zachodu

..

W polskich męzczyznach jest taki kompleks Zachodu, ze Anglik czy inny Holender sa lepsi, nie doceniamy siebie...I takie efekty. Mariolka bierze na dwa kurdyjskie baty, a Henio zastanawia sie ile zaoszczedzi po tym jak funt poszedł w góre, to o czym mowa Panowie...

Polak umie zrobic wszystko, jest bardzo często bitny, odwazn...jakby zadbal o wyglad, ciuszek, perfum to ma dupy z wysokiego poziomu...

Niestety komunistyczna sposcizna chlopa jest ciągle obecna, ale Zachodni wiedza na co nas stac, dlatego boja sie Polaków jak ognia, stad wysmiewanie, obelgi i rasizm...

Miałem styczność z Francuzami, Anglikami rzecz jasna, Hiszpanami...Nie musze sie zbytnio starac, wystarczy łamane " cesc, jak se mas, piknie wyglaDASZ" i to wystarczy, mówimy tu o Krystynach z zabitej dechami Kłaczki Małej...

Zdarzaja sie wierne kobiety(tak sadze) które olewaja takich zachodnich menów( widzialem takie sytuacje)

Jedno jest pewne z Islamistami z krwi i kosci nie maja szans...

Panowie z Pakistanu, Iraku czy innego Afganistanu z reguly trzymaja sie razem, nie pierdola sie w tancu z kobietami, stad powodzenie u bialych sfrustrowanych kobiet zmeczonych kolejnym otwartym piwem Stasia...

Taka w wyrku pierdoli sie jak norka...

Zostali jeszcze murzyni, ogolnie olewani sa przez biale kobiety, co mnie zdziwilo(stereotym)...

Murzyn nie pracuje, a jak juz to robi najgorsza robote, scieki, smieciarz, kanalarz...

Ogolnie jesli chodzi o zwiazki bialo- czarne, wiecej widzialem murzynek z bialymi, biale kobiety bardzo rzadko sa z murzynami, jestem dobrym obserwatorem i widze co sie dzieje...

Nigdy nie widzialem " skośnej" w zwiazku z białym a juz z czarnym to rzadsze niż yeti...

Ogolnie powoli ten stereotym Zachodniego He-mana upada, sa jeszcze wyjatki, no ale dla zakompleksionej Zosi Osama od wypasania bydla to szczyt marzeń...

No ale chodzi głownie o kompleksy, wychowanie, brak poczucia wartosci. To sie tyczy i Polek i Polaków...

A my jako mezczyzni naprawde nie odbiegamy od innych, ba, czesto ich przewyższamy pod wieloma wzgledami, no ale nie doceniamy siebie i to jest bład...wielki bład...

Ogolnie chciałem zwrócic uwage na to jak sami siebie postrzegamy i skad czesto bierze sie frustracja kobiet...Jalo istota emocjonalna idzie tam gdzie czuje chuja i siłe...Polak to ma ale nie wie ze to ma...I tu lezy problem...

W tym poscie nie chcialem urazic nikogo, ale przedstawic mechanizmy dlaczego polak i polka na emigracji tak a nie inaczej...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja to nie wiem czemu te polki tak lęca na Hiszpanow, Greków czy ojeju Francuzów? Przeciez to bardzo często karakany z dwiema lewymi rękoma, bez znajomosci jezyka angielskiego bardzo czesto itp...

1 Szlachta nie pracuje :lol:

 

 

Polak umie zrobic wszystko, jest bardzo często bitny, odwazn...jakby zadbal o wyglad, ciuszek, perfum to ma dupy z wysokiego poziomu...

2 Najczęściej tej odwagi i stanowczości to Polakom brakuje do kobiet

 

 

Ogolnie jesli chodzi o zwiazki bialo- czarne, wiecej widzialem murzynek z bialymi, biale kobiety bardzo rzadko sa z murzynami, jestem dobrym obserwatorem i widze co sie dzieje...

3 Przychylam się do opinii z ludzi, których znam to tylko jedna koleżanka ma męża czarnoskórego, tyle że koleś jest jak to mówią oreo (czarny na zewnątrz biały w środku), mówi płynnie w 4 językach, ma doktorat (lekarz z zawodu wykształcony we Francji) i pracuje po 10 godzin dziennie, tyle że jego rodzina do ojropy przybyła ponad 100 lat temu, nie na ostatniej fali

Trzech kumpli żyje w związku z czarnymi niewiastami, dwóch mieszka w Szwecji, jeden w UK, z relacji wiem że są tak samo popierdolone jak nasze

 

 

Nigdy nie widzialem " skośnej" w zwiazku z białym a juz z czarnym to rzadsze niż yeti...

4 Wspominałem, kumpel ma żonę z Chin, faktycznie na ulicach europejskich się mało widuje, ale np. w Kanadzie dużo jest takich par, tyle że te ich Azjatki to w większości zamerykanizowane 

 

 

A my jako mezczyzni naprawde nie odbiegamy od innych, ba, czesto ich przewyższamy pod wieloma wzgledami, no ale nie doceniamy siebie i to jest bład...wielki bład...

5 Dla tego tak chętnie wszystkie kraje wpuszczają naszych Januszów, dużo potrafi, mało się ceni..............

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norwezki dość często maja kolorowych mezow,ale jak się wazy ze 120 to co pozostaje.....import mena

no i z drugiej strony tak samo.....tyle ze Norwedzy to raczej dlatego ze nie mogą już ze swoimi wyzwolonymi wytrzymac

 

znam Brazylijczyka który nawet nie wie ile zarabia dwoje dzieci,baba wszystkim rzadzi,tyle ze on sam się cieszy i nie narzeka,mowi ze gdyby nie wyjechal już pewnie by nie zyl jak większość jego kolegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Atak nożownika w londyńskim metrze Brytyjska policja oświadczyła, że traktuje zajście w londyńskim metrze jako atak terrorystyczny.

Do ataku doszło na stacji Leytonstone, we wschodnim Londynie, około godziny 19 czasu GMT. Uzbrojony w nóż mężczyzna zaatakował pasażerów na peronie, poważnie raniąc jedną osobę. Dwie inne osoby doznały niegroźnych obrażeń. Policja zatrzymała napastnika.

Mężczyzna miał krzyczeć: „To za Syrię!".

W internecie pojawiło się wideo, na którym widać jak policjanci próbują obezwładnić mężczyznę.

http://pl.sputniknews.com/swiat/20151206/1592522/londyn-metro-nozownik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji Mija była niedawno taka sytuacja, gdzie nigeryjczyk zgwalcil rodowista blond szwedke...Widzialem te zdjecia, gwalt i potem mord gdzie nogi tej kobiety były wrecz wyrwane z miednicy...

Rzad Szwecji zaproponowal pomoc psychologiczna temu czlowiekowi, bo jak sugeruja tamtejsze media, trzeba aby nigeryjczych mogl poradzic sobie z ta trauma...:P

Niezłe jajca!

Druga sprawa, ostatnio doszedlem do takich wnioskow..

Imigranci specjalnie sa sciagani a potem rozrzucani po Europie w jednym celu, chodzi o kontrole spoleczenstw. W poszczegolnych krajach bede wybucgac bomby i to bedzie powod aby zastraszyc ludzi, dzieki czemu beda godzic sie na inwigilacje i kontrolowanie spoleczenstwa...

Tak krok po kroku wprowadza system kompletnej inwigilacji i kontroli w kazdym kraju...Wykorzystaja do tego terroryzm...Dlatego teraz aby sprawa nie nabrala rozpedu, pokazywani sa dzieci i kobiety..

Taka moja teoria :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przytoczyć jeden z komentów:

 

 

~Tata dziewczynki : Przepraszam córciu ale mogę chronić Cię już tylko przed lwami i pędzącymi samochodami. Widzisz... flagę Norwegii mogę rozwieszać już tylko w piwnicy, bo to politycznie niepoprawne a niedługo będzie grozić za to mandat lub więzienie. Przed tymi złymi chłopcami, też nie mogę Cię chronić, ponieważ zrobią ze mnie rasistę, faszystę czy jeszcze coś gorszego. Nie martw się jednak kochana córko , mamy już kilka prześcieradeł, które zafarbowaliśmy z mamą na czarno. To da Ci pewien immunitet... zwiń

 I to jest wyznacznikiem debilizmu, bezsilnej głupoty i braku odruchów obronnych tych śmiesznych potomków wikingów. Bravo norwescy chłopcy. Już niedługo u was powstanie kolejny kalifat. Bravo, dobrobyt i multi-kulti tak wam rozmiękczył mózgi, że jesteście bezbronni jak te owce.

Na świecie panuje prawo silniejszego, słabszy musi umrzeć. I niech tak się stanie. Niedługo Polska poprzez swoją narodową wrażliwość i bezkompromisowość będzie najbardziej liczącym się krajem w Europie. Naprawdę na to zasługuje. Niech zdychają miękkie norweskie fiuty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie ,trzecie pokolenie turbanów dorasta

to sa już ludzie wyksztalceni w Norwegii i nie tylko,jednak wychowani w tradycji muzulmanskiej

sa popychani do obejmowania stanowisk państwowych,policji ,w partiach i rzadzie

najwyżej 10 lat minie jak przejma kontrole w znacznym stopniu nad tym krajem,a później calkowicie

i poloza lapki na kasie która norki ciulaly z ropy,skonczy się dobrobyt i beztroska

mimo wszystko szkoda mi tych ludzi,bo zaplaca jak zawsze szaraki,a moje pokolenie i starsi to często fajni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce na dzień dzisiejszy to nie przejdzie. Ale za 40 czy 60 lat, za 2-3 pokolenia hipsterskich rurkowców i przepoprawnych politycznie niuń-weganek z włosami spiętymi w kok i okularami zerówkami w grubych oprawkach raybana - kto wie, kto wie ...

 

z18711514Q,Barbie-hipsterka--czyli-swiet

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozbawiła mnie informacja jakoby imigranci mieli startować w igrzyskach.

http://prostozmostu.net/swiat/reprezentacja-uchodzcow-wystapi-na-letnich-igrzyskach-olimpijskich-w-rio-de-janeiro

Ciekawe jakie dyscypliny.

-Przewracanie ogrodzeń na czas.

-Molestowanie na czas.

-Spierdalanie przed policją na dystansie 100m.

-Skok na tira w trzech podejściach przy coraz większej szybkości. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2015 at 00:03, Assasyn napisał:

Ja to nie wiem czemu te polki tak lęca na Hiszpanow, Greków czy ojeju Francuzów? Przeciez to bardzo często karakany z dwiema lewymi rękoma, bez znajomosci jezyka angielskiego bardzo czesto itp...

No tak, ale media i propaganda działa inaczej. Z Zachodu to znaczy " lepszy" żeby polscy chłopacy zaczeli sie inaczej ubierać, dbac o siebie, uśmiechnac to bija na głowe tych chlopczyków z Zachodu

..

W polskich męzczyznach jest taki kompleks Zachodu, ze Anglik czy inny Holender sa lepsi, nie doceniamy siebie...I takie efekty. Mariolka bierze na dwa kurdyjskie baty, a Henio zastanawia sie ile zaoszczedzi po tym jak funt poszedł w góre, to o czym mowa Panowie...

Polak umie zrobic wszystko, jest bardzo często bitny, odwazn...jakby zadbal o wyglad, ciuszek, perfum to ma dupy z wysokiego poziomu...

Niestety komunistyczna sposcizna chlopa jest ciągle obecna, ale Zachodni wiedza na co nas stac, dlatego boja sie Polaków jak ognia, stad wysmiewanie, obelgi i rasizm...

Miałem styczność z Francuzami, Anglikami rzecz jasna, Hiszpanami...Nie musze sie zbytnio starac, wystarczy łamane " cesc, jak se mas, piknie wyglaDASZ" i to wystarczy, mówimy tu o Krystynach z zabitej dechami Kłaczki Małej...

Zdarzaja sie wierne kobiety(tak sadze) które olewaja takich zachodnich menów( widzialem takie sytuacje)

Jedno jest pewne z Islamistami z krwi i kosci nie maja szans...

Panowie z Pakistanu, Iraku czy innego Afganistanu z reguly trzymaja sie razem, nie pierdola sie w tancu z kobietami, stad powodzenie u bialych sfrustrowanych kobiet zmeczonych kolejnym otwartym piwem Stasia...

Taka w wyrku pierdoli sie jak norka...

Zostali jeszcze murzyni, ogolnie olewani sa przez biale kobiety, co mnie zdziwilo(stereotym)...

Murzyn nie pracuje, a jak juz to robi najgorsza robote, scieki, smieciarz, kanalarz...

Ogolnie jesli chodzi o zwiazki bialo- czarne, wiecej widzialem murzynek z bialymi, biale kobiety bardzo rzadko sa z murzynami, jestem dobrym obserwatorem i widze co sie dzieje...

Nigdy nie widzialem " skośnej" w zwiazku z białym a juz z czarnym to rzadsze niż yeti...

Ogolnie powoli ten stereotym Zachodniego He-mana upada, sa jeszcze wyjatki, no ale dla zakompleksionej Zosi Osama od wypasania bydla to szczyt marzeń...

No ale chodzi głownie o kompleksy, wychowanie, brak poczucia wartosci. To sie tyczy i Polek i Polaków...

A my jako mezczyzni naprawde nie odbiegamy od innych, ba, czesto ich przewyższamy pod wieloma wzgledami, no ale nie doceniamy siebie i to jest bład...wielki bład...

Ogolnie chciałem zwrócic uwage na to jak sami siebie postrzegamy i skad czesto bierze sie frustracja kobiet...Jalo istota emocjonalna idzie tam gdzie czuje chuja i siłe...Polak to ma ale nie wie ze to ma...I tu lezy problem...

W tym poscie nie chcialem urazic nikogo, ale przedstawic mechanizmy dlaczego polak i polka na emigracji tak a nie inaczej...


Assasyn trafiłes kurwa w sedno . Dodałbym do tego nasz męski narodowy charakter i zadziorność genetyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.