Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcą zbanować dzień ojca bo obraża to uczucia samotnych mam oraz osób tej samej płci?

 

Stop Patriarchat ?

105484941_1150012965364744_8335368243562

 

Panie forumowe a wy co na to? :P 

"Z okazji Dnia Ojca życzę, by przeróżnej maści kobiety i inne feministki nie robiły z siebie ofiar w ten dzień.
Niestety jak widać chcą zakazać Dnia Ojca bo miałoby to skazywać na cierpienie biedne samotne matki, ale też trochę mniejszy procent społeczeństwa czyli rodziców jednopłciowych (dla zabawy żonę i teściową/mamę i babcię uznamy za "rodziców" jednopłciowych).
Drogie panie świat nie kręci się tylko wokół was. Trochę odpowiedzialności. Same wybrałyście patologicznego mężczyznę na ojca dziecka myśląc nie tym organem co trzeba, czy przepędziłyście go ze związku swoimi toksycznymi cechami.
I co najważniejsze, nie każdy ojciec takim jest. Jest masa super ojców, którzy mają dobre serce (takiego trzeba było wybrać).
Rok temu feministki (czy też samotne matki) same sobie złożyły życzenia na Dzień Ojca, bo się uznały za najlepszych ojców, z sarkazmem...
Taki szacunek, taka mizoandria, taki brak zauważania w sobie jakiejkolwiek winy za to co się wydarzyło w ich życiu."
 
 
Źródło: Świadomość Związków facebook.
  • Like 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cellardoor napisał:

Wstyd Ci być kobietą, bo jakieś wariatki wyskoczyły z absurdalnym pomysłem?

Jest mnóstwo kretynów obojga płci.

Zgadzam się, niestety zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn zdarzają się takie "wybitne" jednostki.

Mnie absurd i głupota czasami zawstydza. Tak już mam :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.