Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cellardoor

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

120 profile views
 1. Mi się wydaje, że pod tym względem mężczyźni i kobiety bardzo się różnią. Ja np lubię kiedy mój partner jest silny i w dobrym humorze a on lubi kiedy bywam słaba, mam jakiś problem i może mi pomóc, pocieszyć. Co zresztą rzadko się zdarza. Może to coś pierwotnego a może wpływ popkultury, tych wszystkich bajek disneya gdzie księżniczka jest w potrzebie a książę przychodzi, zabija smoka, ratuje od złej macochy i żyją długo i szczęśliwie. Przy depresji mężczyzna też pewnie czuje się bardzo potrzebny, może się wykazać, ale pewnie prędzej czy później będzie miał dość.
 2. Sam aktor tak, jest przystojny a na niektórych zdjęciach bardzo. I w przeciwieństwie do Johnny'ego Deppa ładnie się starzeje. Harlekiny się czyta, tak mówiła moja koleżanka 😄
 3. Rezerwat bez mężczyzn byłby nudny, kłótnie dodają pikanterii😄 Niech panowie się wypowiadają, zaprzeczają nam, zarzucają fałszywość, co tam sobie chcą, byle na temat! Jeśli wątek jest o mężczyznach, którzy nam się podobają, to po co wrzucać samochody czy kobiety? Jeśli chcecie prowadzić zupełnie inną dyskusję, to załóżcie osobny temat. A nie, zaraz, już taki jest🤔 Swoją drogą co prawda udzielam się krótko ale czytam od dawna i też zauważyłam, że forum złagodniało w stosunku do kobiet. Między innymi dlatego w końcu zdecydowałam się założyć konto. Wcześniej nie było sensu jako kobieta z kimkolwiek tu dyskutować, chyba że z powodów czysto masochistycznych.
 4. Pytanie, czy miałby ochotę, gdyby sam nie mógł. Jakoś tego widzę. Dla mnie seks jest bardzo ważny i raczej bym z niego nie zrezygnowała na dłużej niż rok czy dwa, nie chciałabym też, żeby partner musiał przeze mnie rezygnować. Najlepiej gdyby wtedy chodził do prostytutek, ew. ONSy i oczekiwałabym tego samego w drugą stronę. Nie zniosłabym takiego poczucia że on się dla mnie poświęca i tak naprawdę jest nieszczęśliwy, wolałabym być sama. Gdyby został ze mną pomimo takiej mojej niepełnosprawności i był dobrym, kochającym partnerem, to zasługiwałby na to, żebym i ja się jakoś dla niego poświęciła i schowała zazdrość do kieszeni. W drugą stronę tak samo. Ale chyba trzeba określić jaką dokładnie sytuację masz na myśli - niedziałający penis/jego brak, to samo ale w połączeniu z dużą niepełnosprawnością i potrzebą opieki czy sytuację, gdzie mężczyzna np bierze tabletki na problemy psychiczne (i nigdy nie będzie mógł przestać) i przez nie kompletnie nie ma potrzeby uprawiania seksu, nie staje mu, ale jemu ta sytuacja w ogóle nie przeszkadza a jego kobiecie tak. W drugiej sytuacji byłoby najtrudniej, bo partner byłby słaby, potrzebowałby mnie i przez to nie miałby wolności wyboru, źle bym się czuła narzucając mu taki układ, nie wiedziałabym czy tylko udaje zgodę żeby mnie nie stracić. W pozostałych przypadkach byłby zupełnie samodzielny i w razie czego mógłby mnie łatwo zostawić, więc nie miałabym wyrzutów sumienia i zaoferowała taki układ.
 5. Zawsze miałam tak samo. Ale od paru lat (mam 29) zauważam zmianę tendencji. Najpierw oglądnęłam Ogniem i Mieczem i tym razem bardziej od Bohuna spodobał mi się Żebrowski!😧 A potem kiedyś z nostalgii włączyłam Lost i nie dość, że badboy Sawyer przestał na mnie działać, to nagle spodobał mi się nudziarz Jack😳😱 Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to wkrótce jeszcze zachce mi się małżeństwa i dzieci😖
 6. Mi się jeszcze jeden przypomniał, Snake Plissken, którego ktoś tu ma na awatarze. Spędziłam z nim w wyobraźni wiele mokrych wieczorów 😆
 7. Sorry, to mnie przerasta😆 Ale z tego co zrozumiałam, różne badania na różnych kontynentach pokazują różne wyniki, więc jak żyć?
 8. Pytanie czy nawet w ubiorze ludzie dążą do upodabniania. Każdy jeden hipster uważa, że jest bardzo oryginalny. Ja też raczej dążę do odróżniania się, czasem nawet sama coś uszyje albo przerobie.
 9. No dobra, ale ja pytam o fizyczną reakcję. Mężczyźnie staje na widok pięknej nagiej kobiety. Masz odpowiadające temu reakcje na widok pięknego mężczyzny? Czy to o czym mówisz odbywa się tylko na poziomie myśli?
 10. No właśnie nie popełniam, specjalnie tak to ujełam, bo dopuszczam możliwość, że są kobiety które działają inaczej niż ja a których nie poznałam. Jak najwyrazniej @KrólowaŁabędzi Ale fakt, uważałam to za prawie niemożliwe.
 11. Naprawdę? Robisz się mokra na widok ciała o którym oprócz wyglądu nic nie wiesz? Czy masz na myśli, że bardzo Ci się podoba?
 12. Nie da się inaczej, ja na pewno nie mam żadnego czysto fizycznego typu. Wiadomo, że podoba mi się każdy dobrze zbudowany, przstojny facet, ale żeby mnie seksualnie kręcił to musi mieć inne fajne cechy poza wyglądem. Myślicie, że działamy tak jak Wy a tak nie jest. Nie znam żadnej dziewczyny, która zrobiłaby się mokra oglądając striptiz czada. Samo ciało na nas nie działa. Przecież biologicznie to też ma uzasadnienie. Jaskiniowcowi do wyboru kobiety wystarczały dobre geny oceniane po sylwetce czy twarzy. Ale kobiecie nie, bo czad z wyglądu nie oznaczał, że jej dzieci przeżyją. Musiał radzić sobie z polowaniem, innymi mężczyznami itp.
 13. @MalVina Ooo, Dean Winchester, miodzio. Ale u mnie tylko w połączeniu z tą rolą pogromcy potworów, inaczej byłby za słodki. @Bruxa Mam podobną teorię, że pary często są do siebie niesamowicie podobne. Powiedziałabym, że w 2/3 przypadków widzę spore podobieństwo. Co ciekawe w moim partnerze nie widzę żadnego podobieństwa do mnie, ale zdarzyło mi się usłyszeć, że wyglądamy z twarzy jak rodzeństwo. A jako że jesteśmy pdobni do naszych rodziców, to nasze teorie się pokrywają. Tylko jaki miałyby mieć sens? Przecież podobny wygląd to podobne geny a to wyższe ryzyko chorób. Moj tata był i dalej jest wysoki, wysportowany, umięśniony i jeśli o to chodzi to rzeczywiście szukam tego u facetów, muszą być fit. Ale z twarzy partnera czy dawnych miłości nie widzę żadnego podobieństwa do któregokolwiek z rodziców. Natomiast codziwne kobiety które mi się najbardziej podobają są podobne do mnie ale jakby w lepszej wersji.
 14. Tak sobie o tym myślę i przynajmniej u mnie jest tak, że mężczyzna podoba mi się z wyglądu bo ten wygląd obiecuje jakieś pożądane przeze mnie cechy. W przypadku tych których wkleiłem byłyby to siła, waleczność, odwaga... Gdyby nagle zaczęli uciekac przed pająkiem to przestalabym mieć ochotę na seks z nimi w mgnieniu oka.
 15. Też jako nastolatka uwielbiałam Deppa, tą młodą wersję. No my to się chyba o facetów bić nie będziemy, Twoi są dla mnie za delikatni😆 Wygląd Adama Drivera jest wedlug internetow że tak powiem kontrowersyjny😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.