Skocz do zawartości

"Uprzywilejowani biali hetero ludzie muszą czuć się lepsi od innych"


Templariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tej Pani, ale to poczytam sobie za swój mały sukces. Poniżej link do całego artykułu, pozwolę sobie wrzucić tylko najsmaczniejszy rakowy cytacik: 

 

Cytat

Wzięłam za rękę moją uprzywilejowaną córkę i poszłyśmy na plac Defilad. Tam wytłumaczyłam jej, po co przyszło tyle ludzi i dlaczego protestują. Po prostu z jakiegoś powodu uprzywilejowani przeważnie biali i w większości hetero ludzie muszą czuć się lepsi od innych. Kiedy nie mają pomysłu, jak to zrobić, dręczą innych na rozmaite sposoby.

https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/anna-powierza-zabrała-głos-w-sprawie-protestów-osób-lgbt-uprzywilejowani-biali-hetero-ludzie-muszą-czuć-się-lepsi-od-innych/ar-BB17Q0tC?ocid=msedgntp 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, eksport rewolucji z Zachodu na Wschód na razie się nie powiódł (na Białoruś też pewnie sobie już ostrzą zęby - nie wiedzą, że je połamią*). Ale rekonesans już został przeprowadzony, więc marksiści z pewnością nie odpuszczą. Instytucjonalne formy nacisku (UE) nie dają zadowalających rezultatów, więc trzeba jak w USA - dywersją, pałą i rzekomymi "oddolnymi protestami"**. U nas - na szczęście - nie ma licznych grup, które mogłoby się czuć dyskryminowane. Stąd też dążenia, aby ubogacić nas wszelkimi etnosami Azji i Afryki.

 

 

* Putin nie pozwoli

** każdy "oddolny protest" w końcu zostaje przejęty przez najbardziej radykalne ugrupowanie.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/anna-powierza-zabrała-głos-w-sprawie-protestów-osób-lgbt-uprzywilejowani-biali-hetero-ludzie-muszą-czuć-się-lepsi-od-innych/ar-BB17Q0tC?ocid=msedgntp

Mam dla Pani życiową radę. Niech Pani odda wszystkie pieniądze (i rzecy na organizację LGBT), rzuci pracę, weźmie córkę pod rękę i wyprowadzi się z nią do, tego ostatnio modnego, squatu na Księdza Ignacego Jana Skorupki 6.

Problem uprzywilejowania przestanie istnieć, a i córka pewnie się życia nauczy.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

   Tak wypowiada się mądry, popularny człowiek, na temat rzeczy o których nie ma pojęcia. Wystarczy podmienić frazę "Football Manager" na "Celebryta" oraz "koronawirus" na "LGBT", żeby odnieść się do naszego kontekstu. 

 

   Dzisiejsi celebryci to wyniesieni na wieloletniej fali dobrobytu plebejusze, nie mający do zaproponowania naszej kulturze nic więcej, poza tym co wnoszą w ramach swojego wykonywanego zawodu. Gdzieś w równoległej rzeczywistości największą sławę zdobywają hydraulicy, a ich opinia na kontrowersyjny temat sposobów karmienia niemowlaków dociera do milionów, które później biorą tą opinię jako swoją własną i bronią jej zaciekle, niczym jedynej słusznej prawdy.

 

   To my jesteśmy źródłem problemu w tym sensie, że uznajemy za autorytet kogoś, tylko dlatego że jest popularny. Nasze społeczeństwo jest spaczone, każda jedna jednostka która czyta takie rzeczy jest bezpośrednim powodem, dla którego takie rzeczy w ogóle powstają. Chcemy to czytać, bo się tym emocjonujemy, klikamy, nakręcamy algorytmy, nabijamy hajs. Bardzo zła trajektoria, na której w przyszłości mogą znajdować się ofiary śmiertelne, prześladowania i inne piekielne syfy, których nikt nie chce oglądać, a tym bardziej w nich uczestniczyć. Jak zawrócić pędzący pociąg? 

 

Edytowane przez salt0
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Templariusz ale dowaliłeś tym artykułem :D

 

Takie coś znalazłem w necie o tej Pani:

 

https://www.pudelek.pl/wyzwolona-anna-powierza-wyznaje-zdarzylo-mi-sie-pozwolic-sobie-na-seks-na-pierwszej-randce-6533087439006496a

 

Dobre:

Cytat

Przez lata występów na planie Klanu postać Anny Powierzy wielokrotnie zmagała się z życiowymi zawirowaniami - takimi jak na przykład słynny już romans z Brajanem Cebulą.

Ciągnie swój do swego. Kurna, wszędzie te cebule. Redaktor tvn cebula jakiś, Polacy Janusze cebulaki, a tu się okazuje że jest jeszcze Brajan Cebula!

 

Myślę, że ta pani Czesia nie chce być już jakąś tam Czesią, chce się wyzwolić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, cst9191 napisał:

@Templariusz ale dowaliłeś tym artykułem

Czytając ten artykuł i wypowiedź tej Pani do końca byłem przekonany iż chce ona ośmieszyć protestujących, całość wydawała mi się tak kuriozalnie głupia a jej wypowiedzi tak infantylne iż wziąłem to po prostu za sarkazm. No cóż myliłem się srogo. Pani Czesia ma inteligencję na poziomie rośliny doniczkowej /nie obrażając posiadających chlorofil/, a ten Brajan Cebula to już po prostu majstersztyk  :)

Edytowane przez Templariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem w jakim ta Pani żyje świecie, ale obawiam się, że mentalnie żyje nadal w latach 70.

 

W obecnych czasach nie możemy mówić o żadnym uprzywilejowaniu białych, heteroseksualnych ludzi i jest to nawet prawnie usankcjonowane. 

 

Chociaż definicja dyskryminacji pozytywnej też pewnie nie jest tej Pani znana. Zresztą w sumie rozumiem działaczy ponieważ lgbt to ogromny biznes więc muszą mieć swoje partykularne interesy w promowaniu tej ideologii, nie widzę innego wytłumaczenia niż pieniądze. 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.