Skocz do zawartości

Nihil novi sub sole


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

@Kleofas "Trzecia Rzesza u władzy" Richard J. Evans.

Warto jeszcze przeczytać: "Nadejście Trzeciej Rzeszy." i "Wojna Trzeciej Rzeszy" tego samego autora.

 

Ciekawi mnie czy to jest jakoś naukowo wyjaśnione dlaczego tak ciągnie te dziewczyny do arabów czy ciemnoskórych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, yrl napisał:

Ciekawi mnie czy to jest jakoś naukowo wyjaśnione dlaczego tak ciągnie te dziewczyny do arabów czy ciemnoskórych.

Jedne ciągnie inne nie. 

Czemu ja w Azji siedzę w Maku a kumpel chodzi po ulcznych garkuchniach i je zapiekane ptaszniki? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, yrl napisał:

Ciekawi mnie czy to jest jakoś naukowo wyjaśnione dlaczego tak ciągnie te dziewczyny do arabów czy ciemnoskórych.

Tematyka zmienności genetycznej. Ewolucja człowieka, która non stop walczy z bakteriami, ryzykiem wynikającym ze środowiska. Ogólnie ewolucja, genetyka, zmienność, mutacje. Nie bierzesz ze swojej puli, tylko różnicujesz i dlatego mniej więcej kobiety ciągnie do innych ras. Dlatego kobiety oddają się zwycięzcom na wojnach i tak dalej. Ewentualnie przepływ genów. A z tego dochodzisz prostą drogą do psychologii ewolucyjnej, do książek Marka i na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wsparcia ruchów nazistowskich przyczynił się totalny upadek moralny czasów Republiki Weimarskiej.

Berlin był skrajnym przypadkiem, znanym z nocnej sceny "kabaretowej" i mrocznych rozrywek.

Za niewielką opłatą można było kupić dziecko czy zamówić czworokąt z matką i córkami, zaprawiany kokainą lub eterem.

Zgnilizna przyciągała rozmaitych zboczeńców, degeneratów, morderców czy nawet kanibali - jednocześnie normalizując patologie w oczach społeczeństwa.

 

Ruch nazistowski - poza bazą socjalistyczną i dbania o dobro robotników, wziął na sztandary także walkę z takimi patologiami.

Wśród patologii była także "moda na Mokebe" i swobodne dupczenie z kim popadnie, opisana w powyższej książce.

 

Niemcy niestety mają takie tendencje do przesady i ekstremizmów - albo mażą wszystko własnym gównem, albo przestają srać w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yrl napisał:

@Kleofas "Trzecia Rzesza u władzy" Richard J. Evans.

Warto jeszcze przeczytać: "Nadejście Trzeciej Rzeszy." i "Wojna Trzeciej Rzeszy" tego samego autora.

 

Ciekawi mnie czy to jest jakoś naukowo wyjaśnione dlaczego tak ciągnie te dziewczyny do arabów czy ciemnoskórych.

Super. Dzięki. Szukałem czegoś podobnego na jesień, bo przejadły mi się kryminały i science fiction.

 

Co do ludów południa to wyjaśnienie jest proste, oni są według większości kobiet bardziej przystojni od nas, bardziej energiczni, ekspansywni czy towarzyscy. Poza tym może tutaj mieć wpływ nieuświadomione zaprogramowanie na mieszanie genów, co sprawia, że potomstwo będzie zdrowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Personal Best napisał:

Poproszę o źródła tego co napisałeś.

Mel Gordon : Voluptous Panic : The Erotic World of Weimar Berlin

Sir Arthur Bryant : Unfinished Victory

Marina Tatar: Lustmord : Sexual Murder in Weimar Germany

Klaus Mann : The Turning Point

Krafft-Ebing : Psychopatia Sexualis

 

Miłej lektury.

Edytowane przez sargon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.