Skocz do zawartości

Gdzie ten Alfa?


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny świetny film Carrionera, który na podstawie reality show Love Island omawia zachowania i relacje damsko-męskie.

Film przeznaczony w ramach przypomnienia i utrwalania wiedzy dla starych wyjadaczy natomiast dla młodych padawanów i adeptów życia dobre jako trening, nauka😉

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że gość może i wie w teorii jak to wszystko wygląda, wie jak co działa, umie dokładnie powiedzieć czego chce kobieta ... ale w praktyce nie miał zbyt wielu atrakcyjnych kobiet. Jego interakcje z co bardziej kumatymi kobietami są na słabym poziomie tzn. może i umiałby odszczeknąć takiej, ale nie byłby dla nich kimś mocno pożądanym. Dodatkowo wydaje mi się, że prędzej by z takiej interakcji uciekł (zostawił/olał) niż przeramował ją i korzystał ile się da. A olać interakcje jest łatwo, dużo nawet na BS w tematach jest głosów "zostaw ją, szukaj innej - w domyśle - himalajki". Dużo trudniej jest moim zdaniem poskromić taką i korzystać z niej długodystansowo. 

 

A może to tylko takie wrażenie i nie mam racji? W końcu go nie znam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OdważnyZdobywca napisał:

ale w praktyce nie miał zbyt wielu atrakcyjnych kobiet.

 

Z tego co pamiętam z jego starszych nagrań to miał całkiem atrakcyjną kobietę😉

Jak tam teraz jest u niego nie wiem poza tym mówi całkiem sensownie i pokazuje na realnych przykładach.

 

3 godziny temu, cst9191 napisał:

To są wypindrzeni lalusie, a nie alfy.

 

Alfa to wszedł na końcu aż kobity piszczały z radości co do pozostałych typowe bety😁

 

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Z drugiej strony te 'damulki' nie są od nich lepsze.

 

Dokładnie jak dla mnie przeciętne z wyglądu dodatkowo połowa z nich to typowe karyny dyskotekowe. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały pokaz hipergamii ten Daniel co go wszystkie wyśmiały wygląda lepiej lub conajmniej nie gorzej niż większość populacji mężczyzn w Polsce. Te panie na filmie wcale nie wyglądają jakoś specjalnie.  Fakt jakimi są tępymi pustakami powoduje  u mnie odruch wymiotny. Ten idiotyczny śmiech, ta reakcja kiedy wszystkie piszczą przy wejściu jakiegoś mięśniaka. One się zachowują gorzej niż zachowywała się moja kotka w czasie rui. Naprawdę trudno zrobić lepszą antyreklamę kobietom niż poprzez takie programy.  I później kobiety śmią wypominać mężczyznom, że ci traktują je jak obiekty seksualne. A jak mam traktować takie pustaki? Do czego innego niby się nadają?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2021 o 15:35, cst9191 napisał:

To są wypindrzeni lalusie, a nie alfy.

Czy to nie zabawne, jak w dzisiejszych czasach ludzie łatwo nabierają się na takich pompowanych alfów?

Banda wypacykowanych pozerów, klubowych napinaczy - i nic więcej.

 

Ale o czym my w ogóle? Typ w nagraniu analizuje wulgarny szoł dla idiotów. Przemilczmy.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zychu napisał:

Czy to nie zabawne, jak w dzisiejszych czasach ludzie łatwo nabierają się na takich pompowanych alfów?

Banda wypacykowanych pozerów, klubowych napinaczy - i nic więcej.

 

Ale o czym my w ogóle? Typ w nagraniu analizuje wulgarny szoł dla idiotów. Przemilczmy.

 

Problem jest inny - to zaczyna być wdrukowane w głowach kobiet jako normalność. Przez to zwykli goście, tacy co jeszcze kiedyś mogliby bez problemu zakładać związki, dziś są traktowani jak kupa goowna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

 

Ale o czym my w ogóle? Typ w nagraniu analizuje wulgarny szoł dla idiotów. Przemilczmy.

W punkt. Patrząc na poziom tego i tym podobnych "show" pokroju Warsaw Shore itd. mam niepohamowany odruch wymiotny. Ale jaki lud takie igrzyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Problem jest inny - to zaczyna być wdrukowane w głowach kobiet jako normalność.

 

Dokładnie poprzez takie programy pokazuje się kobietom bo to one głównie oglądają tv, że tacy mężczyźni to normalność

i w takiej grupie nawet Czad się znajdzie gdzie jak było widać na nagraniu kobiety piszczały i biegły jak oszalałe do niego.

Natomiast przeciętni mężczyźni nie mają już czego szukać u takich pań bo dla nich przeciętny Polak jest brzydki, biedny czy śmierdzący.

 

5 godzin temu, Chadernest napisał:

Mam kolegę alfa czada i wszystko w temacie kobitki jak z nim gadają to oczami chcą mu ciągnąć palę

 

To dość charakterystyczne i nazywa się spojrzeniem tysiąca kutang😁

 

5 godzin temu, Chadernest napisał:

podczas gdy ja musze się postarać i inni znajomi.

 

Czady nic nie musza kobiety ich same wyrywają nie raz byłem świadkiem jak nieśmiała kobieta przemieniała się w jurną kocicę i nic nie było w stanie jej zatrzymać.

Popatrz na nagraniu jak kobiety wszystkim tam mężczyznom mówią, że nie robią pierwszego kroku tylko facet musi oczywiście wymówka po czym wchodzi Czad

i biegną do niego jak w jakimś amoku przypadek😀

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się czadem ale nim jestem w swojej kategorii wiekowej. Taka karma. 190 wzrostu, szczupła umięśniona sylwetka 90 kg wagi.

Pomijam fakt że aktualnie obracam dwie kobiety które staram się cały czas zniechęcić do relacji ("nie mam czasu na miłość, mam pasje i pracę") to włażą mi drzwiami i oknami ("nie wiem jak to robisz ale nie mogę Ci się oprzeć").

Pracuję w środowisku gdzie jest większość kobiet i pomimo że nie podrywam ich specjalnie (po złych doświadczeniach z bzykaniem młódki w robocie) to widzę jak się ślinią , bawią włosami na mój widok, śmieją z najbardziej kwaśnych tekstów jakie powiem. 

Gdyby nie fakt że bolą mnie jaja od ruchania dwóch lasek na zmianę i kombinacja jak je trzymać na dystans żeby nie zaburzyć SWOJEGO czasu i treningów oraz przyjemności to bym wyrwał bez problemu kolejną.

Co ciekawe większość z nich ma mężów chłopaków itp. Jedna z nich młodsza o 20 lat mieszkająca z chłopakiem gdy jej bezczelnie proponowałem randkę wymawiała się brakiem czasu z powodu remontu ale "może potem..." . Furtka otwarta ...

Tzn. chłopak będzie robił ścianę lub kafelki a ja ją puknę na spacerze w lesie. Za każdym razem gdy wchodzę wstaje przed oknem i przeciąga się niby ze znudzenia prezentując dupę i nogi.

Jakie to jest wszystko sztampowe, jak z prasy...

Jedna rada - BEZCZELNOŚĆ. 

 

Edytowane przez ntech
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ntech napisał:

Jedna rada - BEZCZELNOŚĆ. 

 

Zacząłem od jakiegoś czasu stosować i powiem szczerze to działa😁

Kobiety stały się bardziej misiowate, uczynne, same wykazują inicjatywę dochodzi nawet do tego, że tak niby przez przypadek dotkną mnie w rękę czy klatkę piersiową.

Kompletnie tracą rozum, zapominają co chciały zrobić, powiedzieć to tak jakby same straciły pewność siebie i grunt pod nogami.

Szkoda ,że tej wiedzy nie miałem wcześniej no nic lepiej późno niż wcale😉 

 

Dodaje druga cześć nagrania jak ktoś zainteresowany zapraszam do oglądania.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.