Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety ścinają włosy


Rekomendowane odpowiedzi

Włosy, cera czy sylwetka to wyznaczniki zdrowia. Współczesne kobiety mają w większość problemy hormonalne, a więc słabe włosy i brzydką cerę. Zdrowa osoba nie musi używać dużej ilości kosmetyków, dziesiątek odżywek i maseczek. Spójrzcie na zdjęcia dziadków w młodości. Kobiety nie miały Rossmana we wsi, a warkocz był grubszy niż flakon wódki.

 

Jeśli dodamy do tego kult lenistwa i roszczeniowości uzyskamy odpowiedź na pytanie o krótkie włosy. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skracają? 

Pewnie dla wygody. 

A na pewno dla tego, abym nie zwracał na nie uwagi. 

 

Kobieta musi wg.. mnie włosy min. na wysokości ramion i żadnych wycięć z jednej strony. 

Dla mnie to bardzo aseksualne. 

 

W pewnym wieku, koło 50 to jednak prawie norma, ale takie mnie nie interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ślubna wiele lat temu, bez konsultacji ze mną, ścięła na krótko włosy. Możecie wierzyć lub nie, ale przez kilka tygodni spała w innym pokoju.

Od tamtego czasu, gdy idzie do fryzjera, pokazuje mi ile ma zamiar skrócić włosy.

 

Jest typ kobiet, u których podobają mi się krótkie włosy. Niestety moja jest szczupła i ma pociągłą twarz i króciaki jej nie pasują.

 

Ktoś napisał, że krótkie włosy to kwestia lenistwa. Śmiem się nie zgodzić. Z doświadczenia wiem, że krótkie włosy (nie długości kilku/kilkunastu milimetrów)

wymagają więcej uwagi niż długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.