Skocz do zawartości

Nazwa firmy


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu dobry znajomy ciśnie mnie abym rozpoczął produkcje elementów nadwozi motocyklowych organizacyjnie jestem w stanie to zacząć bez większych nakładów finansowych (moja branża).

Ale na tym rynku jest już spora konkurencja ,największe powodzenie pomimo wysokich cen mają takie z nadrukami i ciekawym dizajnem .

To co mogę nanieść na produkt to nazwa firmy i tu proszę o burze musgów

Jakieś pomysły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tarnawa napisał:

Ty mi Red tego konara nie zapomnisz?☺

 

To przez zazdrość ;). Ciężko przelicytować :). A Samarama to według mnie całkiem dobra propozycja wbrew pozorom. Ma takie magiczne brzmienie jak Kawasaki. Jakby dorobić do tego odpowiednią oprawę i grafikę to byłoby bardzo intrygujące i ciekawe.

Moja propozycja to Husarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może jakiś akronim od imienia i nazwiska? Np Tarnawa Nadwozia Motocyklowe = TNM

Trzy literki wpisane w jakieś ładne, zgrabne logo dobrane tematycznie do rodzaju działalności. Tutaj warto by było zatrudnić kogoś co się na tym zna. Jak twoje nazwisko stanie się znane w branży, to logo z tymi literkami od razu będzie się kojarzyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.