Skocz do zawartości

Czy odezwać się do niej po 2 latach?


Rekomendowane odpowiedzi

2,5 roku temu spotkałem się z pewną dziewczyną... typ fajnej kokietki, randka z Badoo, ale nie wiem czemu olałem to, pomimo, ze ostro na mnie leciała. Pozniej jeszcze pisalismy szmery bajery, dalej była chętna na spotkania, a ja dalej pojebałem. Typiarka typ ruchawicy, tatuaże, widać, że lubi ten sport. Teraz po tym czasie widzę, że obserwuje moją każdą relację zarówno na Instagramie jak i FB, czasami lajkuje moje foto (gdzie już dawno powinna mnie olać przecież :D). 

 

Pytanie: jak z tego wyjść, żeby zacząć na nowo? Jakieś sprytne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Typiarka typ ruchawicy

Jak Ci ta maszyna kutangi w tryby nie wkręci to wal.

 

Jak? Zaklęcia nie potrzeba. Normalnie co słychać, możesz do jakiegoś poprzedniego tematu nawiązać, stwierdzić ile to czasu nie minęło i że trzeba się spotkać. No prościej się nie da, a panna atencję daje czyli raczej chętna, jak chętna to zwykłe "chodź" wystarczy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imiennik napisał:

Jak Ci ta maszyna kutangi w tryby nie wkręci to wal.

 

Jak? Zaklęcia nie potrzeba. Normalnie co słychać, możesz do jakiegoś poprzedniego tematu nawiązać, stwierdzić ile to czasu nie minęło i że trzeba się spotkać. No prościej się nie da, a panna atencję daje czyli raczej chętna, jak chętna to zwykłe "chodź" wystarczy. 

No pomimo tego, ze olałem ją (nie wiem czemu, głupota, moja wina!) to daje atencje, bo każda relację ogląda, choć powinna mnie oszczać, zdjęcia czasami lajkuje etc. (z czasów bajerowania pisała, że uwielbia seks, że podobam jej się etc.), więc temat otwarty tylko powiem ci... że głupio mi trochę.. Ja wiem Bracie, że to da się ugadać i jeszcze można wybrnąć fajnie, tylko kwestia jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olałeś ją i to słowo klucz. Odpalaj fejsa i konferencje na zoomie, będę podpowiadał. 

 

Tutaj masz prostą sytuację, ustaw spotkanie i tyle. Skoro ona Cię śledzi i ogląda to musi mieć w tym jakiś cel, coś jej to daje. Zapomnij że kobieta pierwsza zagada, jak dla mnie jest Tobą zwyczajnie zainteresowana i wystarczy zwyczajnie pogadać i ustawić spotkanie. Ja nigdy żadnych magicznych sztuczek nie używałem, a nie jedną dawną koleżankę zrobiłem. Ot, odezwałem się, nawet niechcący zobaczyłem na fejsie że ma status wolnej. 15min gadki i ustawieni, ewentualnie w drugiej konwersacji. Czasami spotykałem taką znajomą przypadkiem, pogadaliśmy, wymiana numerów i same się przypominały - zwykłe pytanie "a co dzisiaj robisz" i wchodzi, a raczej Ty wchodzisz. Za dużo kombinujesz, działaj tylko gumy kup ;)

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Olałeś ją i to słowo klucz. Odpalaj fejsa i konferencje na zoomie, będę podpowiadał. 

 

Tutaj masz prostą sytuację, ustaw spotkanie i tyle. Skoro ona Cię śledzi i ogląda to musi mieć w tym jakiś cel, coś jej to daje. Zapomnij że kobieta pierwsza zagada, jak dla mnie jest Tobą zwyczajnie zainteresowana i wystarczy zwyczajnie pogadać i ustawić spotkanie. Ja nigdy żadnych magicznych sztuczek nie używałem, a nie jedną dawną koleżankę zrobiłem. Ot, odezwałem się, nawet niechcący zobaczyłem na fejsie że ma status wolnej. 15min gadki i ustawieni, ewentualnie w drugiej konwersacji. Czasami spotkałem taką znajomą przypadkiem, pogadaliśmy, wymiana numerów i same się przypominały. Za dużo kombinujesz, działaj tylko gumy kup ;)

"Olałeś ją i to słowo klucz" czyli? W sensie, że to ja mam przewagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poczuła kopa w dupę i nie ważne czy to ambicja, czy to gadzi mózg laska daje Ci atencję. Atencję daje Ci po to byś się nią zainteresował. Nie mówię że to pewniaczek 1000% ale szanse masz spore. Im szybciej tym lepiej, czas moim zdaniem w tych sprawach działa na niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Imiennik napisał:

Tak, poczuła kopa w dupę i nie ważne czy to ambicja, czy to gadzi mózg laska daje Ci atencję. Atencję daje Ci po to byś się nią zainteresował. Nie mówię że to pewniaczek 1000% ale szanse masz spore. Im szybciej tym lepiej, czas moim zdaniem w tych sprawach działa na niekorzyść.

Masz rację, przy czym ja ją tak czaję już 1,5 roku :D i dalej w przyczajce, może w końcu ruszę z tematem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Misfits napisał:

Najpierw chcesz ruchać mężatki boś podobno taki gieroj, potem pytasz jak poznać , że babie się podobasz a na koniec pytasz czy odkopywać zwłoki

 

To ten co chciał komuś żonę przelecieć? To faktycznie albo troll albo głupi. Nie pamiętam czy to ten - więc bez urazy :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie blokuje, tylko mi głupio tak po 2 latach nagle, ale wiem ze takie sytuacje są. Przeciez nie napiszę po 2 latach "Dawaj do hotelu" etc. 

 

Az sam sie dziwie, że ta panna jeszcze ogląda każdą moją relację, lajkuje zdjęcia itd :D ja bym olał siebie w takiej sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, jankowalski1727 said:

Nic mnie nie blokuje, tylko mi głupio tak po 2 latach nagle, ale wiem ze takie sytuacje są. Przeciez nie napiszę po 2 latach "Dawaj do hotelu" etc.

Wiesz, że to mogłoby zadziałać najlepiej?

Zakładam, że ją kiedyś bzykałeś choć niekoniecznie to wynika z tego wątku.

Jeśli nie - powiedz dwa zdania jak to wciąż siedzi ci w pamięci i wciąż zaproponuj hotel.

Pomyśl:

Co masz do stracenia?

Jak nie wyjdzie - będzie jak do tej pory, ale nie będziesz tracił czasu na mrzonki.

Jak wyjdzie - czysta wygrana.

<JOKE>

A potem się zakochaj, bo dobrze daje.

Nie byłbys pierwszy.

Wiadomo, że po trzech zerżnięciach lali tworzą się u facetów hormony związku, że to już teraz zawsze tak będzie.

</JOKE>.

 

Zasada generalna, sprawdzona tysiące razy:

Gdy są wątpliwości i nie wie się co zrobić - myśli się aż coś się wymyśli a następnie robi odwrotnie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.