Jump to content

Seks gadżety do podniety ;)

Recommended Posts

To w sumie dość zabawne, mamy sporo różnych dodatków i zabawek, ale najlepsze seksy wychodzą bez nich. W sensie fajne novelty, można się pobawić, ale cudów nie oczekuj, cuda dzieją się w mózgu.

Packi, pejcze, kneble, opaska na oczy, klipsy na sutki, kajdanki i ogólnie inne takie bedeesemowe rzeczy plus jakieś dilda, ale nie duże. Mnie to obojętne, ale jak partnerka lubi to nawet spoko, że mnie nie męczy tylko mogę ją chlastać pół godziny.

7 godzin temu, VasKes napisał:

Czy wprowadzacie do seksu z partnerką jakieś urządzonka, zabawki, gadżety, nie wiem może  przyżądy ;) Po to by była większa jeszcze frajda w łóżku?

Fajna gadżet który każdy z nas ma pod ręką .... to solidny pasek skórzany i pełen spontan. Kiedyś spiąłem nim partnerkę w taki sposób że poprowadziłem go po jej plecach i pod udami w pozycji na pieska. Efekt był taki że nie mogła się ruszyć a j mogłem robić z nią co chciałem. Wchodzi tu element "Grey-owskiej" dominacji. 
Powtórzyłem to z innymi, działa kapitalnie. Polecam to szczególnie. 

Opaski na oczy też fajna sprawa - bo kobieta nie wie co ją czeka... Im dłużej ją przetrzymasz tym lepiej. 

Klamerki na sutki :) . Jest masa sex zestawów po 20 zabawek - testujesz co jakiś czas coś nowego i pani chodzi podjarana. 
Ale też nie ma co przesadzać, bo spotkałem kiedyś parkę która zostawiła ponad 2000 zł w sexshopie - oczywiście płacił facet.  Dobry zestaw zabawek to 300-400 zł. 

19 godzin temu, spitfire napisał:

Klamerki na sutki :)

Byle tylko z s-shopu.  Dedykowane do zabaw klamry mają regulację nacisku, co dodatkowo pomaga w przekraczaniu granicy "bólu i przyjemności". 😈

Kiedyś akurat stała suszarka rozkładana obok wersalki, na której zaczęła się zabawa i w przypływie kreatywności ściągnąłem takie dwa plastiki do prania z ikea. Lasce się spodobało - tylko, że jak zobaczyłem przed sobą moje dzieło i jej 'zwisy' w tych klamerkach jebnąłem śmiechem, że aż trzeba było zrobić przerwę, bo oczywiście wkurw i foch klasyka. 😅

• Haha 2

Moja uwielbia jak podczas igraszek oralnych wsadzam jej w tyłek takiego małego bziuka*.

Ale ma wtedy jazdę. 

W sumie tylko tyle, ale robotę robi 😄

*Nie, aż tak się nie wygnę. Chodzi o urządzenie gdyby ktoś pytał.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.